Szachownice na niebie nad Polską. Co się dzieje nad naszymi głowami?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Chemtrails to jedna z najbardziej znanych teorii spiskowych. Oficjalnie te szachownice nad naszymi głowami to nic takiego, ot pozostałość po ruchu lotniczym. Problem w tym, że szachownice raz są a raz ich nie ma i to skłania niektórych do nazywania tego opryskami. Ale po co ktoś miałby to robić?

 

Sceptycy krytykujący teorię smug chemicznych twierdzą, że operacja tej skali, zakładająca globalne wpływanie na ziemską pogodę, nie miałaby racji bytu. Wyśmiewają oni sam pomysł, że szachownice nad naszymi głowami są czymś niezwykłym i niepokojącym. 

Zawsze znajdą się tacy ludzie, którzy czerpią swoją wiedzę wyłącznie z rządowej propagandy i rechoczą z teorii spiskowych zakładając, że skoro media głównego nurtu o czymś nie piszą, to tego nie ma. Mimo, że powoli zaczyna docierać do ludzi, że coś jest na rzeczy, to większość nadal uważa, że szachownice nad ich głowami to zupełnie normalny skutek ruchu lotniczego.

Według tak zwanych sceptyków chemtrails, zwiększona ilość chmur jakim podstawę dają smugi to nie wynik spisku, ale wzrostu popularności i dostępności transportu lotniczego. Fakt, że niektóre samoloty zostawiają smugi na wiele godzin, a za innymi znikają po chwili jest tłumaczony różnymi warunkami pogodowymi w korytarzach powietrznych. 

 

Czy to możliwe, że obserwujemy na niebie spektakl będący skutkiem tajnego stosowania geoinżynierii?Jest to bardzo prawdopodobne, a naukowcy nazywają taką technologię SRM (ang. Solar Radiation Management). Czy to jednak możliwe, że ktoś zadecydował aby stosować opryski na dużą skalę na całym świecie?

Jeśli pozostałości po przelotach samolotów, do których już wszyscy tak przywykli, że nikt ich nie widzi, to skutek geoinżynierii, to zasadne wydaje się pytanie co takiego jest rozpylane i w jaki sposób. Smugi, które zwykle układają się w znajomą szachownicę mają rzekomo za zadanie stworzenie ekranu, który będzie odbijał promieniowanie słoneczne.

 

Wydaje się, że jedyny sposób w jaki można to zrobić to manipulowanie składem paliwa lotniczego,  w taki sposób, aby powstawały jądra kondensacji, w takiej ilości, aby pozostawiony ślad przez długi czas utrzymywał się na niebie. W założeniach SRM to coś dobrego, ale przecież jest to eksperymentowanie ze sposobami kształtowania średniej temperatury na ziemi poprzez regulowanie ilości odbitego promieniowania słonecznego, a więc jest to de facto próba sztucznej zmiany ziemskiego albedo. 

Czy zatem można przyjąć, że te szachownice nad naszymi głowami nie są skutkiem eksperymentu mającego na celu zwiększenie ilości odbijanego światła słonecznego? Jeśli tak, aż strach pomyśleć jak będzie wyglądało nasze niebo gdy takie opryski staną się już oficjalne i w końcu poinformuje się o nich społeczeństwo.

 

Nikt jednak nie wie jakie mogą być długofalowe skutki prowadzenia takich oprysków SRM. Nie można wykluczyć, że może to prowadzić do poważnych zaburzeń w cyrkulacji atmosferycznej. Oficjalnie poinformowano, że wykorzystanie geoinżynierii zostanie dopiero przeanalizowane, ale to co widzimy na naszym niebie może świadczyć o tym, że decyzja zapadła już dawno i od kilkunastu lat trwa faza realizacji tego niebezpiecznego pomysłu.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Eva11

A kiedy Kuba odroznisz teorie

A kiedy Kuba odroznisz teorie spiskowa od prawdy ?

Jeśli zobaczysz ja w faktach czy jakichś wieczornych wiadomościach ?

Spójrz na niebo.,tam będziesz miał odpowiedz ...Nie opierając się na nauce ,która opisuje zjawiska ...Zobacz co się dzieje nad Twoją głową ...

Irlandia to najbardziej zasyfiony chemtrialsem kraj ...Tu nie ma słonka po burzy ,tu nie ma burz ...

Rośliny pokrywają się nawet w lecie biały podobnym do pleśni nalotem i giną ...

I naprawdę , nie od nadmiaru wilgoci...

Wycięli połowę drzew w górach Wicklow koło Dublina ,nie na opal ...Wykarczowali bo umieraja ...

Zielona wyspa jest zielona nadal dzieki roślinom.gmo ,bo tu już wszystko zaczyna obumierac...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

Nie widzisz tych lini na

Nie widzisz tych lini na niebie o wschodzie czy zachodzie przewaznie ...Choć czasem w dzień to aż krayka na niebie powstaje ...

Nie widzisz że słońce świeci przez mgłę?

Ja to zobaczylam na dlugo przed tym niż ludzie zaczęli pisać na necie ...Sama dostrzeglam choć nie wiedziałam ,że to istnieje ..

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

A kiedy tych smug jest bardzo

A kiedy tych smug jest bardzo dużo i po paru godsinach dostrzegasz ,że niebo się zmienia i staje mleczko biale,a później szare? I jaka jest pogoda później ...

Czy nadal jest błękitne między tymi smugami do wieczora ,a na drugi dzień piękne słonko ?

Jeśli zaobserwujesz daj znać ...Opiszesz jak było ....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika koleś

@ Eva11 

Eva11 

 

Ty jesteś nie normalny pisząc takie rzeczy zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz , jakie kurw. smugi które zmieniają pogodę , ja widzę codziennie takie smugi i przez ostatnie 2 tygodnie dawno w pl nie było takiego słońca i czystego nieba , a mieszkam na śląsku ! 

Strony

Skomentuj