Czy diabeł boi się smartfona? Katolicki kardynał wypędza szatana przez telefon

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kardynał Ernest Simoni przyznał, że prowadzi sesje egzorcyzmu na telefon komórkowy, informuje Sputnik France. 89 - letni katolicki duchowny z archidiecezji Szkodra-Pult w Albanii wyjaśnił, że w razie potrzeby, aby poskromić diabła, czyta w słuchawce modlitwy po łacinie, które są powszechnie używane w takich rytuałach.

 

Simoni powiedział to na kursach dla początkujących egzorcystów, które zostały otwarty w Rzymie w poniedziałek 16 kwietnia br. W szkoleniach bierze udział około 250 osób, z których większość to księża katoliccy. Kursanci z pięćdziesięciu krajów będą słuchać wykładów na temat afrykańskich czarowników, różnicy między obsesją a chorobami psychicznymi i innymi tematami.

 

Ponadto otrzymają instrukcje krok po kroku dotyczące wypędzania nieczystych duchów. W styczniu doniesiono, że wybitny irlandzki egzorcysta Pat Collins ogłosił szybki rozwój demonicznej aktywności. Duchowny nalega na Watykan, aby zwiększył liczbę specjalistów zaangażowanych w walkę z szatanem.

„Są kapłani, którzy przeprowadzają egzorcyzmy za pośrednictwem telefonów komórkowych. Jest to możliwe dzięki Jezusowi” - powiedział Simoni podczas dorocznej Watykańskiej Konferencji Egzorcyzmu w Rzymie.

Popyt na egzorcyzm, zdaniem uczestników konferencji, kwitnie w tej chwili. Albański kardynał Ernest Simoni wyznał, że księża prowadzą obecnie modlitwy o uwolnienie rytuału egzorcyzmów na odległość.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Ja to wychodzę z założenia,

Ja to wychodzę z założenia, że egzorcyzmy są potrzebne tylko katolikom, bo wiadomo co katolicyzm sobą reprezentuje. Jak widać duchowni idą z duchem czasu i tylko czekam, aż zaczną egzorcyzmować przez Facebooka czy Twittera Smile Ja polecam rzucić w izdu jakąkolwiek religię i zacząć po prostu żyć pełną piersią na zasadzie > żyj tak jak chcesz, ale nikomu ani niczemu nie rób krzywdy i szanuj życie w jakiejkolwiek formie. 

Portret użytkownika Max 1983

Co będzie po smierci tego

Co będzie po smierci tego nikt nie wie, wy katolicy też, to tylko domniewywanie.Gdybyście byli pewni że jest tak jak piszecie i mówia o tym w kościołach to nikt by sie tak życia za wszelką cene nie trzymał, a jakoś widze że mało komu się do Boga śpieszy.Jak umieraja to płacza, boją się ,rodziny na pogrzebach smutne zamiast się radować że krewny już wśród aniołów.Może jest tak że ten kto nie wierzy nie chodzi do kościoła będzie miał przerąbane, bo dla Boga jest ważniejsze klepanie bezmyslnych regułek i spowiadanie się jakiemuś czarnemu zbokowi.A może jest tak ,że ten Ateista (albo ktoś wierzący ,ale unikający ,kościołów ,meczetów itp)usłyszy od Boga ciesze się że wykorzystałeś dar jaki ci dałem ,że nikogo nie krzywdziłeś i unikałeś tych porypanych religii i oszustów którzy karmią się strachem swoich otumanionych wiernych.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika dd

wystarczy poczytać opinie pod

wystarczy poczytać opinie pod wieloma artykułami, nie tylko wspominającymi o 'księdzach' aby zobaczyć jak bardzo egzorcyzmy są potrzebne. Mogło by być ciekawie gdyby taki ksiądz egzorcyzm zaczął odprawiać w autobusie pełnym ludzi - ile tam by nawypędzał złego!

Strony

Skomentuj