Rosjanie są instruowani co zabrać ze sobą do schronu przeciwatomowego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W rosyjskiej rządowej telewizji Rossija-24 wemitowano materiał, w którym wyjaśniono jak przygotować się na wypadek wybuchu wojny jądrowej. Władze Federacji Rosyjskiej sugerują zatem oficjalnie swoim obywatelom, że trzeba się liczyć z atakiem nuklearnym państw NATO.

Reporterzy stacji Rossija-24 w praktycznym materiale filmowym sugerują, że nie trzeba wydawać zbyt wielu pieniędzy, aby przygotować się na ewentualna wojnę atomową. Zwrócono uwagę, że zamiast kupować produkty zawierające cukier trzeba raczej postawić na zrobienie zapasu wody pitnej.

Rzeczywiście na wypadek nagłego załamania się łańcuchów dostaw, problem z dostępem do wody pitnej może być przyczyną rozmaitych problemów. Dorosły człowiek, aby się nie odwodnić, potrzebuje wypić dziennie minimum 2,5 litra wody, a bez pożywienia przeżyje nawet do 8 tygodni. Woda jest też potrzebna aby przygotowywać posiłki oraz w celach sanitarnych. 

Jeśli chodzi o żywność to zaleca się przechowywanie na wszelki wypadek przede wszystkim ryżu oraz kaszy owsianej. Rosyjska państwowa telewizja sugeruje również zaopatrzenie się w konserwy, olej i mleko w proszku. Ze względu na krótki okres ważności nie zaleca się robić zapasów z makaronu, czekolady i innych tego typu produktów.

 

Warto zwrócić uwagę, że Rosja posiadając 8000  głowic nuklearnych jest największym mocarstwem jądrowym na Ziemi. Poza tym kraj ten zmienił niedawno doktrynę wojskową, która pozwala obecnie na użycie tej broni również względem państw jej nieposiadających. Może zatem Rosjanie przygotowujący się tak ostentacyjnie na wojnę jądrową wcale niekoniecznie instruują obywateli bo obawiają się, że padną ofiarą konfliktu z bronią jądrową lecz, że ktoś może odpowiedzieć na ich atak. 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Eva11

Więc jaki celem było to

Więc jaki celem było to Straszenie puti?

I po co oni tam są ?

Aby chronić parę metrów , a w resztę niech sobie jameryka nawala ?

Co za kretynizm...

Udawać sojusznika który chroni tylko swój tyłek ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika UPAdlina

Nikt go nie straszył,

Nikt go nie straszył, ponieważ o tym "ataku" był poinformowany. Mówi o tym nawet ścierwo-tvn24. Używać systemów rosyjskich nie musiał, bo wystarczyły stare poradzieckie. A uSSman walnął kilkoma w pustynię i stare baraki, więc nikomu to nie przeszkadzało. W kółko to się wałkuje, a ty w kółko pytasz o to samo. Masz kłopot z koncentracją?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika anastazy

zegar tyka, do 18.04.18 coraz

zegar tyka, do 18.04.18 coraz blizej

z drugiej strony skoro 23.04.18 ma nadleciec Nibiru to jaka roznica?

"...

Nadlatuje planeta Nibiru

Po pierwsze wszystkie znaki przede wszystkim na niebie mówią, że zbliża się mityczna planeta Nibiru. Nie jest dobrze, bo to tzw. "planeta śmierci", co oznacza, że wszyscy mamy przechlapane. Nibiru pojawi się na nieboskłonie dokładnie 23 kwietnia. To właśnie wtedy Jupiter, Księżyc i słońce staną w jednej linii, co ma wywołać spektakularny koniec świata. A to wciąż nie koniec atrakcji, jakie mamy zaplanowane na kwiecień.
A potem będzie jeszcze ciekawiej

Planetę Nibiru wesprą swoją obecnością Antychryst i wybuch trzeciej wojny światowej, a potem siedem lat udręki...."

http://buzz.gazeta.pl/buzz/7,156947,23267614,ziemie-czeka-koniec-swiata-jest-dokladna-data-kiedy-planete.html

 

Portret użytkownika Max 1983

Kiedys bym ci napisał żebyś

Kiedys bym ci napisał żebyś sobie palnął w łeb ,ale staram sie pracować nad sobą ,mieć mniej agresji więc napisze innaczej.Wrzuć w google hasło znany lekarz potem ,wybierz psychiatre z dobrymi opiniami.co prawda watpie by same leki wystarczyły ,przewiduje okresowe zamknięcie w szpitalu ,ale po tem może będzie lepiej??

Bardzo podoba mi sie fragment o tym ,że najpierw będzie koniec świata ....a potem trzecia wojna światowa.Nie wiem gdzie będzie się to czyć ta światowa wojna jak juz świata nie będzie ,no ale chorzy ludzie moga mieć jakieś zaburzenia w logicznym myśleniu.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Podoba mi się twój sensowny

Podoba mi się twój sensowny wpis. Ale jeśli mam być uczciwy to przyznam, że lubię czytać takie dyrdymały o końcu świata, które po swojemu nazywam jako: ''ecie pecie o wszechświecie'' - nie wiem czemu toto nawet czytam. Może mnie jaki psycholog zdiagnozuje? Zatem jak mawiają starsi i mądrzejsi: ''psycholodzy wszystkich świrów łączcie się...''

Portret użytkownika Prawda boli

Stek bzdur.

Stek bzdur.

1. Widziałem ten program (jest na YT), był wyemitowany przed atakiem rakietowym USA

2. W programie na początek na wesoło pogadali o "prepersach" a potem dla tych którzy "ulegli panice" podano porady jak robić zapasy żeby nie zbankrutować. Kilka razy podkreślano że nie należy tego jednak robić.

Portret użytkownika moon fake

"Może zatem Rosjanie

"Może zatem Rosjanie przygotowujący się tak ostentacyjnie na wojnę jądrową wcale niekoniecznie instruują obywateli bo obawiają się, że padną ofiarą konfliktu z bronią jądrową lecz, że ktoś może odpowiedzieć na ich atak." No tu żeś kurwa pojechał kretynie.... Rosja zaatakuje?? Masz mozg czy nie masz oczu?? Nie widzisz kto atakuje cały czas??

Nie ma głupich pytań, są tylko głupcy którzy ich nie zadają...

Portret użytkownika Max 1983

Mam wrażenie ,że co raz

Mam wrażenie ,że co raz wiekszej ilości ludzi sie marzy zagłada.Chyba co raz więcej osób zaczyna czuć ,że żyjemy w szambie i nawet jesli się w tym szambie jakoś urzadziliśmy to dalej jest to szambo, a więc cuchnące i dorazające dosyć miejsce.

Niestety zmartwie wszystkich(choć pewności nie mam)raczej zagłady nie będzie.Paradoksalnie rozwój broni sprawił że nawet bezpośredni konflikt między mocarstwami jest mało realny, bo każdy się boi konsekwencji.Gdyby uzbrojenie było na poziomie tego z drugiej wojny to pewnie już dawno by czołgi przez Polskę przejezdzały.

Wszelkie przepowiednie już sie tyle razy ośmieszyły (czy wzasadzie ich autorzy się ośmieszyli)że ci którzy nadal wierza w jakies Wangi czy inne pierdoły powinni się leczyć .Ostatnio czytałem ,że ktoś tu się na Jackowskiego powoływał ,zajrzałem na link i nasz pan "jasnowidz"jak zwykle ma przeczucie ,myśli że ,zakłada że być może......robi po prostu analize, której umie dokonac połowa osób tu się udzielających.

Nie mam też już siły na ludzi którzy dodają do siebie jakieś cyferki po czym im wychodzi liczba diabła, czy jakaś inna cholera ,bo ile razy tego typu wyliczenia moga się okazać nic nie  warte żeby taki debil w końcu sobie darował??

W kosmitów czy jakiś innych Bogow też nie wierzę, bo skoro od paru tysięcy lat mają wy....e na to co się tu dzieje to po co by nagle mieli tu wpadać::)

Podsumowując zapewne nic się nadwyczajnego jak zwykle nie wydarzy, a my w zaleznosci od chorób ,wypadków itp pożyjemy ile każdemu dane, na fajerwerki nie ma co liczyć.Ta strona żyje z róznych wizji katastroficznych i osób które na to czekają, więc będzie co jakiś czas takie wywoływanie atmosfery zagrożenia ,ale ci co mają już troche wiecej lat i już tych "wojen"i "końców świata"trochę przeżyli, już raczej tylko się z tego śmieją.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika nn

Żadnej wojny nie będzie.

Żadnej wojny nie będzie. Wojna już się dokonała w naszych umysłach.

Mieszkamy jak w mordorze jeden drugiemu na głowie w "czworakach" i nawet nikt nie musi batem poganiać do roboty się śpieszących. Codziennie godzimy się na coraz większe zniewolenie.

A jeśli by tylko chodziło o depopulację? to co się dzieje z białą rasą to jak nazwać? Biała rasa wymiera, wręcz ujemny przyrost naturalny / tak skutecznie aż u nas się przestraszyli że nie będzie komu usługiwać i 500+ wprowadzili/. A z "ciemnotą" to sobie można łatwo poradzić. 

Portret użytkownika Jolcia

Wiec tak 

Wiec tak 

1. Telegonia.

Ludy z południa wiedzą o co chodzi. Migruja i kopulują wszystko co się da.

Czyli nasze niewiasty. One to już po takim akcie są skażone na całe życie i przekazują obce potomstwo  do wychowania. 

Po to najazd emigrantów gwalcicieli buchajow.

2. Straszenie wojna światowa musi być.  Strach daje im władzę i możliwość sprzedaży uzbrojenia. Wiec rządy chcąc nie chcąc kupują broń. 

3. Kapitalizm to odmiana komsumcjonizmu.  Wiec kraje zachodnie patrzą tylko na zysk. Na surowce i ludzi dzieki którym później się bogacą.

Potem jednak czas na reset i od nowa.

Siły zła jak najbardziej istnieją. Karmią się energią biologiczną. 

Kiedy Kain zabił Abla wyczaiły że pożywka ze śmierci daje lepszego kopa.....

I tyle w temacie.

Portret użytkownika inzynier magister

ważna informacja,

ważna informacja, telewizyjne akcje transmisje nienawiści zadziałały ! Wiadomo które stacje przodują w sianiu nienawiści do chrześcijaństwa ! "W niedzielne popołudnie w centrum Rzezawy (Małopolska) rozegrał się dramat. Kierowca samochodu osobowego, tuż pod kościołem, z premedytacją wjechał w grupę ludzi. Twierdził, że chciał zabić ich jak najwięcej. Zginęła jedna osoba, dwie są ciężko ranniSprawca poruszał się fiatem panda. Jak relacjonuje „Gazeta Krakowska” kierowca – mieszkaniec Śląska – „gwałtownie skręcił ze swojego pasa ruchu i wjechał na chodnik po swojej lewej stronie, tuż obok kościoła” wjeżdżając w grupę osób. Gdy pojazd się zatrzymał, kierowca próbował jechać dalej i kilkadziesiąt metrów dalej potrącił pieszego. Jedna osoba nie żyje, dwie są ciężko ranne.Dramat rozegrał się na oczach wiernych wychodzących z kościoła. To oni rozpoczęli pościg za sprawcą. Mężczyzna został zatrzymany. Za kierownicą siedział 52-letni Polak. Był trzeźwy, ale mógł znajdować się pod wpływem środków odurzających. Nie stawiał oporu. Miał jednak mówić, że chciał „posprzątać chodnik z ludzi wychodzących z kościoła”. http://www.pch24.pl/dramat-w-rzezawie--kierowca-chcial-posprzatac-chodnik-z-ludzi-wychodzacych-z-kosciola,59610,i.html#ixzz5CosIE940

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Ja czytam tylko Nexusa, jebią

Ja czytam tylko Nexusa, jebią mie twoje niemieckie szmatławe gazetki. Nawet jak by jaka leżała na ulicy to bym jej nie podniósł, nie warto nawet nimi dupy podcierać bo są na 100% drukowane toksyczną rakotwórczą farbą made in monsanto. Wystarczy ten syf dotykać rękami żeby być chorym - takie jest moje zdanie.

Strony

Skomentuj