Nad stolicą Arabii Saudyjskiej przechwycono rakiety, które wystrzelono z Jemenu

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W dniu wczorajszym Arabia Saudyjska została zaatakowana przez zbrojną opozycję z sąsiedniego Jemenu. Tym razem w ruch poszły nie tylko rakiety balistyczne, ale także uzbrojone drony, które mogły zostać wyprodukowane z pomocą Iranu.

 

Lokalne media podają, że nad stolicą Rijadem obrona przeciwrakietowa zneutralizowała pocisk balistyczny. Mieszkańcy słyszeli kilka głośnych eksplozji. Niektórzy świadkowie wskazują, że Arabia Saudyjska mogła zestrzelić nawet kilka rakiet.

Tego samego dnia, siły zbrojne zniszczyły dwa uzbrojone drony - pierwszy z nich zamierzał ostrzelać port lotniczy Abha w południowej części kraju, zaś drugi chciał dokonać ataku na rafinerię ropy naftowej koncernu Aramco w mieście Dżizan.

 

Sytuacja pokazuje, że Arabia Saudyjska mimo swego bogactwa, sojuszy i uzbrojenia, które zakupuje od krajów zachodnich nie potrafi zapewnić sobie bezpieczeństwa przed atakami rakietowymi z sąsiedniego Jemenu i nie jest w stanie pokonać proirańskich bojówek, które okupują sporą część tego państwa.

 

Należy zwrócić uwagę, że ataki rakietowe na Arabię Saudyjską zbiegają się w czasie z poważnym kryzysem w Syrii, która w najbliższym czasie może zostać zbombardowana przez Stany Zjednoczone, Francję, i Wielką Brytanię za domniemane użycie broni chemicznej na cywilach. Sytuacja może w każdej chwili wymknąć się spod kontroli.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika trgtgrtrgtgrtrg

1 Czerwca wszyscy głodujemy

1 Czerwca wszyscy głodujemy żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci. Zapraszam do wspólnej głodówki. Zapraszam wszystkich do wspólnego protestu żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci, razem protestujmy, głodujmy oraz nadajmy na żywo na YouTube oraz organizujmy protesty w swoich okolicach. możecie protestować nawet w domu wystarczy nadawać na żywo na YouTube, Facebooku lub innych stronach internetowych tylko żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci.
Napiszcie kartony z napisami - Usunąć telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wspólnie z autorami filmu

Wspólnie z autorami filmu zaczynam mieć wątpliwości co do sferyczności Ziemi.. Jednak przedstawione dowody, dostarczone urządzeniami pomiarowymi mogą nie uwzględniać faktu, że zarówno optyka światła jak i fale elektromagnetyczne nie biegną po matematycznej prostej, lecz układają się równolegle do krzywizny Ziemi zgodnie z oddziaływaniem grawitacyjno-magnetycznym... To nie są 100% dowody... Natomiast obraz nieuzbrojonym okiem powstaje wzdłuż prostej teoretycznej.

Portret użytkownika Taki

Halo moderacja...????? Czemu

Halo moderacja...????? Czemu nie piszecie o Zdradzie PiS ...do tej pory bylo mowione ze NIE przyjmujemy ...Nachodzcow a tu ..Idiota..Ciaputowicz oficjalnie potwierdza ze juz przyjelismy 2.700 ..imigrantow ...a w wiadomosciach...Cicho SZA ..?????

To jest JAWNA ZDRADA..Niby dobrej Zmiany .

Co Sie robi ze ZDRAJCAMI ..!!!!!!!!

Ten Rzad .JUDY , i karakana..JK to ustawka...trzeba TYCH ...H...ja sie pozbyc ..Bo JESZCZE troche to wprowadzac NAM ...Pejsatych....i bedziemy mieli Oficjalna..Judeopolonie.

trzeba patrzec Co dzieje sie na Bliskim Wschodzie ??????

Portret użytkownika EGIPŁAN

Od  razu,od  kiedy  stanął

Od  razu,od  kiedy  stanął Trup  w  szranki wyborcze   z Clintonową   wiedziałem  ,kim  on  jest .....Obie  kandydatury  dla  świata  były  złe, ale  z  tch  dwojga po   ich  uczynkach teraz  jasno  widać,  kto  jest  Reptilem  w  ludzkiej  skórze....a  kto  jest  tylko  oprogramowany......A  taka  była  euforia  u  wyborców,że  niby  Trup  to  drugi  Kennedy......

ONI  POTRZEBUJĄ  ŚWIERZEJ i to  w  DUŻEJ  ILOSCI,  DUSZ DO ENERGETYCZNEGO  POŻARCIA!!!  Wibracje na  Ziemi już  na  tyle wysoko wzrosły,ze  Oni zaczynają zdychać!.Brakuje  im  naszej  bio-energii....

 STĄD  TEŻ  TAK  POTĘŻNE  I  BEZSENSOWNE  PARCIE W  KIERUNKU  WOJNY!!! LUB  WIELU  WOJENM!!!

Kiedyś  ludzie,  np.Aztekowieczy Inkowie  sami  z  siebie  składali  im  ofiary nawet  z  własnych dzieci..

Teraz  robią  to  samo  z  nami , tylko  w   sposób  pokrętny,  ich  oprogramowane  sługusy-elity  tego  swiata......REPTILIAŃSKIE  DIABŁY-DEMONY

DAVID  ICKE  MA  RACJĘ  GENERALNIE......ONI   SĄ!!! TO  JEST  TO  UFO  TU  NA   ZIEMI! 

NIE  DAJMY  SIĘ  IM  POŻERAĆ  JAKO  MIĘSO  ARMATNIE!

DO  CZEGO   NAM  WSZYSTKIM  POTRZEBNA JEST   WOJNA  I  WZAJEMNE  ZABIJANIE  SIĘ ???

Strony

Skomentuj