Kontrowersyjna reklama partii Nowoczesna. Czy proponują depopulację seniorów?

Kategorie: 

Źródło: Materiały prasowe partii Nowoczesna.

Partia Nowoczesna. zaskoczyła wszystkich dziwną reklamą, w której podają zdumiewającą receptę na problemy ludzi starszych. Jak można przeczytać na plakacie, odpowiedzią dla nich,  proponowaną przez partię Nowoczesna, jest depopulacja. 

 

 

Depopulacja to słowo oznaczające redukcję liczebności danego gatunku zamieszkującego na określonym terytorium. Przekaz ten jest na tyle niejasny, że internetowi złośliwcy stwierdzili, że może chodzić o depopulację staruszków, na przykład poprzez promocję wśród nich eutanazji. To byłby jednak dość upiorny pomysł na poradzenie sobie z bankructwem ZUSu. 

 

Jednak depopulacja, do której zachęca lewica, do której przecież należy zaliczyć partię Nowoczesna, promuje ten koncept od dawna. Politycy lewicy w większości zgodnie przyznają, że ludzi na świecie jest zbyt dużo. Jak zatem można zmniejszyć liczebność naszego gatunku?  Osiąga się to na różne sposoby. Najprostszym jest wojna. Spadające bomby bardzo dokonują skutecznej depopulacji. Jednak są też inne metody. Przede wszystkim te polegające na promocji kontroli urodzeń, a gdy do ciąży jednak dojdzie, promuje się aborcję, nazywając zabicie nienarodzonego dziecka prawem kobiety. 

Depopulacja odbywa się też na płaszczyźnie kulturowej. Promuje się na przykład postawy zakładające świadomą rezygnację z potomstwa oraz samotność. Rodzinę, lewica uważa się za coś niepotrzebnego i staroświeckiego, ale za to związki jednopłciowe są dla nich czymś pożądanym i normalnym. Być może dzieje się tak właśnie dlatego, że ich konsekwencją będzie ograniczenie dzietności naszego gatunku. Jednak w kontekście seniorów o funkcji rozrodczej chyba raczej nie ma już mowy, zatem jaka forma depopulacji poza eutanazją może stanowić odpowiedź na potrzeby emerytów?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Arya

To nie jest dobry pomysł, bo

To nie jest dobry pomysł, bo kase musieli na to pozyczyć, a nas nie stać nawet na spłacanie odsetek. W dłuższej perspektywie 500+ wyjdzie nam bokiem. To, że sie rodzi więcej dzieci, to fakt, ale te dzieci bardzo często są chore, a to znowu powód do radości dla firm farmaceutycznych. I tak błędne koło się zamyka.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika orwell

...taa

...taa

Po piwerwsze primo... ludzi nie jest n a swiecie za duzo, to mit systemu. Po drugie proponowanie depopulacji jak rozwiazania zeby sie tabelki zgadzaly swiadczy tylko i wylacznie o tych co "trzymaja ster".

Portret użytkownika okd

Za dużo ludzi na Ziemi chyba

Za dużo ludzi na Ziemi Sad chyba za dużo małp w Afryce, które ciągnie do Europy jak sępy do padliny. Ludzi na świecie coraz mniej i są traktowani jak... widać w RPA. Co do aborcji trzeba rozróżnić sytuację tj. zagrożenie życia matki, poczęcie w wyniku gwałtu itp. a niechciane dzieci, bogatych "dzieci" po imprezie. 

Partia "Nowoczesna", raczej "Zdegenerowana" bardziej by pasowało do tego zbiorowiska.

Portret użytkownika baca :-)

ja jestem za... każdego

ja jestem za... każdego tasiemca z tak zwanej sceny politycznej zaraz po ukoczeniu kadencji powinno się humanitarnie utylizować aby zus nie zbankrutował i miał na emerytury dla pracujących...

a największy balast spoleczny to emerytowane ofiary nazistów, pogromów, prześladowań i holokaustów - ci to są najbardziej długowieczni... i za cholerę nie chcą umierać...

Portret użytkownika figa

No chyba nikt nie jest

No chyba nikt nie jest zdziwiony , zawsze od nich śmierdziało fałszem ! Z reszta tak jak od wszystkich  polskich partii .  Obudźcie się , w tej chwili nie ma na kogo glosować ,  wszystkie partie to falsz , buta ,smród ,kolesiostwo , zlodziejstwo i korupcja . Wszystkie .   Dostep do koryta oglupia   .    

Portret użytkownika EkrudyDref

Nie wiem jak dziś u Was, ale

Nie wiem jak dziś u Was, ale u mnie w mieście Łodzi siali chemtrail jak się patrzy! I tak jak zazwyczaj, najwiecej chemtrailu było tam, gdzie Słonko zachodzi. Dlaczegóż nie ma ni jednego posła obecnie (kiedyś był to stary stodolniany Szyszko, milczący odkąd siadł przy korycie), który składałby interpelacje w sprawie tego obsiewu nieba, przynajmniej nieba polskiego?
Dlaczego żadna partia nie porusza tego problemu? Czy jesteśmy już tak zniewolonymi baranami, że nawet jakiś juhas czy baca za nami się nie ujmą?

Aha, i znowy zmieniamy czas na letni, żeby tresura dalej trwała, co jest objawem wolnorynkowej gospodarki zapewne i demokracji europejskiej oraz ochrony europejskich wartości...

--------
Howgh!

Portret użytkownika Pięta

Odpowiem Tobie Wam bracia i

Odpowiem Tobie Wam bracia i siostry ponieważ LoT się wybił i dla nich najważniejsze są interesy i koryto a wtopa z LoTem u nas ludzi nie przejdzie brudy zawiesimy na rządzie jeszcze większe niż za 500+ tego PiS nie wytrzyma pierdolnie i kto KUKIZ ? JKM ? maybe PO znowu przyjdzie rządzić ?.. co ma LoT do tych lotów chemi ?? Domyśl się .A dalej nie wiesz?

Strony

Skomentuj