Kontrowersyjna reklama partii Nowoczesna. Czy proponują depopulację seniorów?

Kategorie: 

Źródło: Materiały prasowe partii Nowoczesna.

Partia Nowoczesna. zaskoczyła wszystkich dziwną reklamą, w której podają zdumiewającą receptę na problemy ludzi starszych. Jak można przeczytać na plakacie, odpowiedzią dla nich,  proponowaną przez partię Nowoczesna, jest depopulacja. 

 

 

Depopulacja to słowo oznaczające redukcję liczebności danego gatunku zamieszkującego na określonym terytorium. Przekaz ten jest na tyle niejasny, że internetowi złośliwcy stwierdzili, że może chodzić o depopulację staruszków, na przykład poprzez promocję wśród nich eutanazji. To byłby jednak dość upiorny pomysł na poradzenie sobie z bankructwem ZUSu. 

 

Jednak depopulacja, do której zachęca lewica, do której przecież należy zaliczyć partię Nowoczesna, promuje ten koncept od dawna. Politycy lewicy w większości zgodnie przyznają, że ludzi na świecie jest zbyt dużo. Jak zatem można zmniejszyć liczebność naszego gatunku?  Osiąga się to na różne sposoby. Najprostszym jest wojna. Spadające bomby bardzo dokonują skutecznej depopulacji. Jednak są też inne metody. Przede wszystkim te polegające na promocji kontroli urodzeń, a gdy do ciąży jednak dojdzie, promuje się aborcję, nazywając zabicie nienarodzonego dziecka prawem kobiety. 

Depopulacja odbywa się też na płaszczyźnie kulturowej. Promuje się na przykład postawy zakładające świadomą rezygnację z potomstwa oraz samotność. Rodzinę, lewica uważa się za coś niepotrzebnego i staroświeckiego, ale za to związki jednopłciowe są dla nich czymś pożądanym i normalnym. Być może dzieje się tak właśnie dlatego, że ich konsekwencją będzie ograniczenie dzietności naszego gatunku. Jednak w kontekście seniorów o funkcji rozrodczej chyba raczej nie ma już mowy, zatem jaka forma depopulacji poza eutanazją może stanowić odpowiedź na potrzeby emerytów?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Dzielny Naród Chorwacki

Dzielny Naród Chorwacki walczy z filantropem i ich odpowiednikiem nowoczesnych samobójców !

"Tysiące Chorwatów wzięły w sobotę udział w demonstracji przeciwko ratyfikowaniu przez władze Konwencji Stambulskiej – tak zwanej antyprzemocowej – upatrującej w rodzinie źródła przemocy skierowanej przeciwko kobietom i wzywającej do wykorzeniania „stereotypów” związanych z płcią, czyli tradycyjnych ról rodzinnych i społecznych. „Sprzeciwiamy się ratyfikacji Konwencji Stambulskiej, gdyż narzuca ona ideologię gender, próbuje na nowo zdefiniować tożsamość narodu chorwackiego, nakładając ogromne zobowiązania ekonomiczne” – zwracali uwagę współorganizatorzy z inicjatywy U Ime Obitelji  („W imieniu rodziny”). Obrońcy tożsamości małżeństwa ostrzegali, iż wraz z podpisaniem konwencji władze zobowiążą się do przeznaczania ogromnych nakładów finansowych na rzecz gremiów narzucających państwom wprowadzanie przepisów utrzymanych w duchu gender.Konwencja Stambulska, podpisana między innymi przez Polskę i dotychczas wciąż niewypowiedziana, zakłada między innymi, że jej strony „podejmą działania niezbędne by promować zmianę społecznych i kulturowych wzorców zachowań kobiet i mężczyzn w celu wykorzenienia uprzedzeń, zwyczajów, tradycji oraz innych praktyk opartych na idei niższości kobiet lub na stereotypowych rolach kobiet i mężczyzn”. http://www.pch24.pl/chorwaci-przeciwko-konwencji-stambulskiej---wielka-demonstracja-na-ulicach-i-placach-zagrzebia,59135,i.html#ixzz5AgJWQKBL

Polacy muszą się przygotować na rozkaz 66

https://www.youtube.com/watch?v=UCuVzvy73Rs

PiS „podejmuje działania niezbędne by promować zmianę społecznych i kulturowych wzorców zachowań" ?!?!?!?!?!?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika semperparatus

Chorwacki naród można nazwać

Chorwacki naród można nazwać "dzielnym"...szczególnie w kontekście tego co działo się na terenie Jugosławii w latach 1941-45...kiedy to tacy "dzielni"ustasze zamordowali w bestialski sposób nie mniej niż 500 tys prawosławnych Serbów(niektóre szacunki mówią o 1 milionie ofiar)...Ofiary były zabijane w szczególnie okrutny sposób,,,co nasuwa bezpośrednie skojarzenia z podobną ludobójczą akcją przeprowadzaną przez UPA na naszych Kresach...
Nigdy nie podam ręki żadnemu chorwatowi...to naród morderców...

Strony

Skomentuj