Władimir Putin po raz czwarty zostanie prezydentem Rosji

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W niedzielę w Rosji odbyły się wybory prezydenckie. Czołową postacią w rosyjskiej polityce jest Władimir Putin i nikogo nie zdziwił fakt, że to właśnie on wygrał wybory bijąc na głowę wszystkich rywali. Tym samym Putin będzie rządził Rosją do 2024 roku.

 

Centralna Komisja Wyborcza ogłosiła, że po przeliczeniu ponad 99% głosów zwycięzcą wyborów jest Władimir Putin, który zdobył 76,7% poparcia. Pozostali kandydaci wypadli bardzo słabo – na drugim miejscu znalazł się Paweł Grudinin z poparciem prawie 11,8%, a zanim pojawił się Władimir Żyrinowski z poparciem 5,6%. Tymczasem Aleksiej Nawalny, popularny w kraju antyrządowiec został wykluczony z powodu oskarżeń o korupcję. Frekwencja wyniosła 67%.

 

Choć Zachód oskarża Putina o ingerencję w wybory w Stanach Zjednoczonych a ostatnio również we Włoszech, a także zarzuca mu się zabijanie cywilów w wyniku masowych bombardowań w Syrii oraz otrucie rosyjskiego agenta Siergieja Skripala w Wielkiej Brytanii, poparcie dla dotychczasowego prezydenta Rosji jest najwyższe w historii.

 

Władimir Putin będzie sprawował władzę aż do 2024 roku. Jak podają media, wielu mieszkańców Rosji jest przekonanych, że dzięki niemu udało się przywrócić stabilność państwa po upadku Związku Radzieckiego. Jednak inni postrzegają Putina jako silnego przywódcę, który potrafi zadbać o interesy Rosji na świecie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika UPAdlina

Trudno zrozumieć, o czym ty

Trudno zrozumieć, o czym ty mówisz. Jeżeli Putin jest przez Rosjan uznawany za dobrego prezydenta, to powinni go wybierac nawet 444 razy. Po co wymieniać kogoś, kto jest świetny w tym, co robi i zastępować go kimś mniej odpowiednim? Były agent? Dobrze powiedziałeś. BYŁY. Obecnie jest świetnym prezydentem, który ponownie z Rosji zrobił mocarstwo. To, co pokazał w Syrii to mistrzostwo świata. Robi wrażenie nawet na jego wrogach. Nie dziwne, że naród rosyjski go ponownie wybrał. Oczywiście miłośnicy zachodniej demo(no)kracji pod przywództwem uSSmanów kwiczą w niebogłosy i płaczą, ale kogo to obchodzi? 

PS: O tym, że Putin ma w Rosji poparcie około 80% wiadomo było od dawna i nawet zachodnie ścieko-meNdia o tym mówiły, więc skąd twoje zdziwienie tym 76%?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Akamai

Premier Mateusz Morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki spotkał sie dzisiaj w Berlinie z Kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

Rozmowa dotyczyła głównie ataku chemicznego na Wielką Brytanię.

  • Rozmawialiśmy o oburzającym ataku gazu w Salisbury
  • Uważamy, że są poważne informacje, że Rosja ma coś z tym wspólnego
  • Dobrze, że Wielka Brytania działa w sposób przejrzysty 
  • Oboje mamy takie samo stanowisko w sprawie Skripala
  • Rozmawiałam też z premier May i stoimy ręka w rękę
  • Na Radzie Europejskiej omówimy ten temat
  • żeby agresor rosyjski wiedział, że nie może sobie pozwolić na taką politykę atakowania jakiegokolwiek z krajów NATO, jakiegokolwiek z krajów UE

Spotkanie przebiegło w przyjacielskiej i serdecznej atmosferze, w duchu wzajemnego zrozumienia i z nadzieją na dalszą owocną współpracę.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Bardzo dobrze! Gratuluje panu

Bardzo dobrze! Gratuluje panu Putinowi wygranej! Został tylko on i kilku innych polityków w opozycjii do NWO-wskiej agentury. Z tego co wiem prezydentem zostanie do 2024 roku. Czyli powinno byc byc już pozamiatane po elitach lub po nas...

Portret użytkownika Ostry

Putin jest w opozycji,

Putin jest w opozycji, pytanie tylko czy to ta dobra opozycja. Jeśli uda mu się zwyciężyć „wrogów” i Rosją będzie hegemonem, czy wtedy nastaną lepsze czasy? Mam nadzieje, choć ciężko mi w to uwierzyć.

Portret użytkownika Cień

Wynik wyborów do przewidzenia

Wynik wyborów do przewidzenia, no w sumie co się dziwić jak jednym z oponentów był niezrównoważony psychicznie Żyrinowski. Choć nie wierze w aż taką przewagę procentową Putina, to trzeba sobie powiedzieć jasno, Rosjanom Putin pasuje, gdyby było inaczej to pewnie w tej chwili płonął by Kreml, a w Rosji ogłoszono by stan wojenny, skoro nie ma żadnych wielkich manifestacji przeciwników Władimira P. to znaczy że Rosjanom taki stan rzeczy się podoba a w każdym razie tolerują go, lub nie widzą lepszej alternatywy dla której warto bić się na ulicach. Zachodnia propaganda może mówić swoje, ale biorąc na logikę każdy widzi jaka jest prawda. Gdyby Rosjanie chcieli jakiś zmian to by po prostu rozj...li starą klikę.

Niech zachód nie uszczęśliwia na siłę Ruskich, bo wyjdzie z tego burdel, a niestabilna wewnętrznie Rosja, to by był dopiero problem dla Europy.

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika keri

Władimir Putin został wybrany

Władimir Putin został wybrany prezydentem. Znakomita wiadomość. Brytolska jaszczurzyca się wścieknie. Tak już zaczęli prezydenta Putina obsmarowywać, nawet podtruli szpiega wmawiając gawiedzi, że to Rosja.

VIVAT Władimir Putin! Powtarzam to za AMR, którego namolny mod skasował.

---

Na tym forum obowiązują zasady kultury osobistej i kultury wypowiedzi, których należy przestrzegać bez wyjątku

Moderacja

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika UPAdlina

Tak keri. Możemy tylko

Tak keri. Możemy tylko pogratulować Rosjanom takiego prezydenta. My mamy pacynkę maliniaka, który ma już prawie przetarte spodnie na kolanach od klęczenia przed swoimi panami, a wrogami naszego kraju. Rosjanie mogą byc dumni ze swojego prezydenta. Niestety my możemu tylko czuć w kwestii "naszego" wstyd i pohańbienie. 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj