Czy dziwna moda na długie brody może mieć związek z trwającą islamizacją Europy?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od jakiegoś czasu wszelkie środki masowego przekazu lansują nowy wizerunek modnego Europejczyka. Mężczyznom wmawia się, że aby dobrze wyglądać trzeba mieć długą brodę i wąsy. Ma to rzekomo wyglądać atrakcyjnie dla kobiet, ale cel tej mody może mieć wiele wspólnego z polityką.

 

Jak wiadomo broda jest jednym z podstawowych atrybutów islamistów, zatem implementacja modowych zaleceń odnośnie długości owłosienia twarzy może mieć na celu oswojenie społeczeństwa z takim widokiem. I trzeba przyznać, że to się udało i pragnących nadążyć za trendami mody męskiej wciąż przybywa.

Źródło: Internet

Oczywiście nie można wykluczyć, że moda na brodaczy, w tym samym czasie, gdy rozpoczęła się regularna islamska inwazja na Europę to po prostu przypadek, ale znając perfidię rządzących Starym Kontynentem marksistów kulturowych vel lewaków, nie można wykluczyć celowości w promowaniu nieestetycznie obrośniętych mężczyzn jako elementu realizowanego na naszych oczach planu islamizacji krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika piotr

Zastanawiałem się nad

Zastanawiałem się nad epidemią brody w Rzeszowie .Myślę że globalnie zostało zaplanowane i ma ścisły związek z islamizacją .Nie powiodło się  lewakom do Polski wprowadzić  muzułmanów to media lewackie i prasa kręcą nam atrapy Smile jak inaczej wyjaśnić zjawisko masowego niechlujstwa z małymi wyjątkami oczywiście .Pytanie jak się czują ci co nosili wcześniej brody Smile
 

piotr

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Jaka "dziwna" moda! -

Jaka "dziwna" moda! - popatrzcie, poczytajcie, radia posłuchajcie kogo dziś Andrzej Juda & Judische Weltconsortes na kolanach nieustająco przepraszają-się kajają, w Pałacach WADZY jak rok długi fetują, komu wiekuiste uwielbienie i kamienice przyrzekają, z kim kolacyjki szabasowe konsumują i świeczki chanukowe-symbol krwawego zaprzeszłego w mrokaach dziejów zwycięstwa Srulsrahell'a nad gojami palą - a potem się dziwcie modzie! ps. to nie moda - to tzw. ujawnienie, coś a'la ujawnienie publiczne w mendiach że jest się tym co to kocha bliźniego swego ale ten teges deczko inaczej... A'propos mody: "By dowiedzieć się kto wami rządzi sprawdźcie, kogo nie wolno wam krytykować”! - Voltaire

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Flint

Więc to wygląda tak- wszyscy

Więc to wygląda tak- wszyscy prubowali zapuszczać brody każdy z was na pewno raz w życiu chciał zobaczyć jak wygląda z brodą.
No i tak ci co NIE maja brody(zapuszczali ale nie ma co :::::D)czyli macie ledwo widoczne gdzieniegdzie placki owłosienia, nie na całej brodzie i wyglądacie jak niedorozwoje wy własnie jesteśnie ANTY brodowi bo nigdy nie poczujecie w pełni co znaczy nosić brode bo jej nie macie po prosty.zazdrość łatwo przeradza się w nienawiść.

Portret użytkownika S.N.69

Opinia dobrej fryzjerki jest

Opinia dobrej fryzjerki jest następująca;
Po pierwsze okolice ust i nosa są bardziej narażone na wszelkiego rodzaju infekcje skóry, zatem długi zarost utrudnia pielęgnację.
Włosy na brodzie tak samo jak na głowie szybko wchłaniają brud, i należałoby je myć codziennie szamponem a nie mydłem, czego praktycznie nikt nie robi.
Po jedzeniu szczególnie w upalne dni powinno się brodę tak jak zęby odrazu umyć, ponieważ nawet niewidoczne resztki jedzenia zaczynają się szybko psuć dając tym samym pożywkę do rozwoju bakterii grzybów.
Z wieloletnich obserwacji niestety wynika że że mężczyźni z długim zarostem na twarzy mają delikatnie mówiąc bniżony poziom chigieny osobistej, często broda idzie w parze z brakiem dbałości o zarost pod pachami.

Portret użytkownika keri

Do szkół fryzjerskich idą

Do szkół fryzjerskich idą drugoroczne tępaki i ich opinie są zupełnie bez wartości.
Obejrzyj sobie jak wyglądał Freddie Mercury... jak podniósł ręce. A wyglądał niesamowicie męsko. To nie ma nic wspólnego z brakiem higieny, to jest piękno natury i powab.
Po jedzeniu akurat nie wolno myć zębów, poczytaj sobie, bo to, co ta bezmózga fryzjerka Ci nagadała, to same idiotyzmy. Brud  to wchłania jej się od razu do pustki, gdzie inni mają mózg.

Portret użytkownika S.N.69

Keri, trochę niestety

Keri, trochę niestety przestrzeliłaś, po pierwsze kobieta ukończyła studia chyba na kierunku pedagogicznym, musiał bym się zapytać, dobrze prosperujący zakład fryzjerski prowadzi od ponad 15 lat bo poprostu lepiej mieć swój biznes niż pracować w szkole, co roku też uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach za granicą, dlatego początek twoich wywodów wypadł trochę tępawo.
Męski Freddi? wrzuciłem go już dawno do worka na śmieci razem z innymi pedziami, jak Elton J, Ricki M, Georg M itp. dewianci i marni przedstawiciele męskich wartości.
Z myciem zębów sytuacja wygląda tak żę stonatolodzy zalecają powstrzymanie się z myciem zębów do pół godziny po jedzeniu jeśli spożywane produkty zawierały kwasy ( cola, cytrusy, kolorowe napoje gazowane itp. ).
Ogólnie koment bardzo niskiego lotu, prostacki język i logika, proponuję zmienić pseudo z keri na Barbi.

Portret użytkownika keri

Pedagogikę studiują ci,

Pedagogikę studiują ci, którzy na każdym innym kierunku by wylecieli.
To totalne miernoty.
Jej pogląd, że broda mężczyzny jest pożywką dla bakterii i grzybów jest tak bezczelny i tak obleśny, że aż mnie dziwi, iż sam tego nie zauważyłeś. Może się nie chwal, ze cenisz takie opinie.
A czepianie się pach mężczyzn i tworzenie implikacji: posiadanie brody => niehigieniczne pachy, bardzo źle o niej świadczy.
Post był adekwatny do jej poziomu. We łbie jej się poprzewracało. Niech lepiej ścina kłaki i się nie odzywa.

Portret użytkownika Obiektywny

SN, do tej osobniczki  /

SN, do tej osobniczki  / osobnika "Keri" nie ma co startować z jakąkolwiek dyskusją. Gorzej jak grochem o ściane. Ty mówisz swoje, wyrażasz opinie, argumentujesz jej każdy brak argumentu a ta / ten dalej swoje. 
Keri, jeżeli uważasz że kierunki pedagogiczne są dla nieudaczników, to proponuję od niego zacząć, o ile już sam/a tam już nie jesteś, potem możesz jakkolwiek oceniać kierunek. Typowe cebulowe "nie znam się to się wupowiem" z domieszką "ja wiem swoje, mam racje i ch*, a ty jesteś głupi i nie masz racji". Tak jak wspomniałeś SN, typowa logika Barbi. Nie polecam tej osoby. Pozdrawiam. 

PS: Co do długich gęstych bród. Tak, o wiele bardziej są narażone na brud, syf itp, a nie dbanie o nią, nie chodzenie do barberów czy samemu nie pielęgnowanie jej w miarę często sprowadza cię do kojarzenia z tym bardziej niehigienicznym. Pogódź się z tym. IMHO długie brody nie wyglądają fajnie, a jedynie mam wrażenie że "mężczyźni" noszący je, plus dłiugie wąsy chowają po prostu swoją twarz, czyżby się czegoś bali? Wielkich zim z ogromnie niskimi temperaturami też nie ma więc po co takie kaloryfery na twarzach? Fakt, bardziej mi się "brodaci mężczyźni" kojarzą z islamistami, terrorystami czy flejuchami niż z "prawdziwymi mężczyznami". 
Bo nie wygląd czyni mężczyzne prawdziwym ino czyny. Typowy drech Sebix, który zapuści długą brodę, też będzie prawdziwym mężczyzną? 

5!

Strony

Skomentuj