Tajemnicza anomalia pojawiła się na niebie nad Ekwadorem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na niebie nad Ekwadorem mieszkańcy uchwycili coś niezwykłego - żółtą poświatę, która wyglądała jak zachodzące słońce, choć tak na pewno nie było, bo zachód był w zupełnie innym miejscu na widnokręgu. Na nagraniu widać coś jak rodzaj blasku, który wzrastał powoli z poziomu gruntu. Anomalia miała miejsce 03 marca br. i została zarejestrowana przez przypadkowego świadka.

W stosunkowo krótkim czasie nagranie zostało rozpowszechnione w sieci. Ludzie próbowali wyjaśnić, co tam się stało. Niektórzy są pewni, że związek z pojawieniem się żółtego światła mają jakieś czynniki paranormalne. Niektórzy sugerowali, że to jakiś rodzaj portalu. Inni są bardziej skłonni wierzyć, że blask jest wynikiem naturalnych procesów związanych z chmurami i odbitym światłem słonecznym.

 

Warto zauważyć, że w ostatnich latach na niebie pojawiło się wiele niewytłumaczalnych anomalii. Być może mnogość takich nagrań w stosunku do lat poprzednich, wynika to z rozpowszechnienia smartfonów, ale nie można wykluczyć, że w atmosferze ziemskiej dzieje się coś niezwykłego. Niektórzy eksperci przypisują te nietypowe zdarzenia niepoznanym wielkoskalowym procesom.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Spooner

W Londynie jest to na tak

W Londynie jest to na tak wielka skale ze praktycznie codziennie rano rozsiewaja szajs, odczucia niekiedy sa takie jakby czlowiek przebywal w szklarni, a niekiedy smrod spalin jest mocniejszy przez cos nie wdycham do konca powietrza do pluc tudzien pluje 2x wiecej bialym sztynksem, przepraszam za okreslenia ale chce to uzmyslowic. Rowniez maja chemtraile na noc widzialem jak lataja pod wieczor i widac siwe,grafitowe smugi.. Coraz bardziej zastanawiam sie nad kupnem maski przeciwpylowej.

Portret użytkownika EkrudyDref

Taa, a dzisiaj rano niebo nad

Taa, a dzisiaj rano niebo nad miastem Łodzią piękne słonko było i... się zmyło, a konkretniej: na lewo i prawo latały samoloty rozsiewające to chemtrailowe gówno - słowo ordynarne, ale trafne, gdyż po tym rozsiewie śmierdziało gównianym obornikiem - i po słonku, bo chemtraile zamieniły się w szaroburawe chmury, zza których mało co słonkowych promyczków przedostaje się. I tworzenie naturalnej witaminki D znowu szlag trafił.

--------
Howgh!

Portret użytkownika peterek68

U mnie to samo, tyle ze

U mnie to samo, tyle ze wczoraj. Latali jak po****ni, dzisiaj cisz bo pada. Juz mnie to zaczyna wqrwiac, bo nie lubie sytuacji beznadziejnych. Bo niby jak walczyc, kogo zmobilizowac do zrobienia czegokolwiek, wokol same Iphonowe zombi.

Strony

Skomentuj