Małżonek może trafić na 3 lata do więzienia jeśli wydziela pieniądze rodzinie!

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Granice lewicowego szaleństwa chyba nie istnieją. Najlepszym dowodem jest najnowszy plan na mieszanie w rodzinach. Ma się to stać za pomocą prawa, które będzie przewidywało sankcję dla męża, lub żony za tak zwaną "przemoc ekonomiczną". Według pomysłodawców z partii Nowoczesna. wydzielanie pieniędzy w rodzinach jest poważnym problem i tego typu "przemoc" jednego małżonka względem drugiego, powinna być według nich zagrożona nawet odsiadką i to na 3 lata!

 

Jeśli tak dalej pójdzie potem nadejdzie ustawa o przemocy spożywczej, za przesolenie mężowi zupy, ustawa o przemocy wirtualnej za ograniczenie dziecku dostępu do komputera i gier oraz ustawa o przemocy świątecznej za nietrafione prezenty. Jeśli ktoś mi wmawia, że żyjemy w najlepszym (bo socjalistycznym) systemie świata, to z reguły wybucham śmiechem, ale to już przekracza wszelkie granice. Jeśli jednak się nad tym zastanowić to wkrótce może nie być nam tak zabawnie. I nie mam tu na myśli propozycji jednego z londyńskich studentów, który chciał zakazu głośnego śmiechu bo dyskryminuje on głuchoniemych - choć ma to pewne powiązanie.


Czy się komuś to podoba czy nie, aktualnie polityka ma wpływ na nasze życie. Niedługo wprowadzamy zakaz handlu, stale płacimy wysokie podatki, kupujemy tylko te towary, które wskaże nam władza czy nawet lecimy odśnieżyć chodnik - to wszystko jest polityką. Ustawa, o której mowa wyżej jest zabawna na pierwszy rzut oka, takie niegroźne bzdury telewizyjne. Tymczasem jest ona przecież bardzo znaczącą ingerencją w życie prywatne Polaków, w instytucję małżeństwa i rodziny.

 

Władza zaczyna brać pod swoją regulację stosunki międzyludzkie, wynikające z uczuć wyższych. Do tej pory takie rzeczy nie przychodziły do głowy nawet krwawym tyranom i cesarzom-wariatom. Najpierw zabrali nam dzieci i wsadzili do własnych szkół, dostosowali ten proceder do systemu prawnego i wmówili obywatelom, że mają coś za darmo. Ubezwłasnowolnili jednostkę, nakazali się ubezpieczyć w ZUSie, zapiąć pasami, nie palić marihuany i grzecznie się nie wychylać bo można dostać po łapach. Teraz nadszedł czas na związki małżeńskie i panujące w nich zasady. Nie zdziwię się, jeśli wkrótce któryś z posłów zaproponuje wprowadzenie "Kodeksu praw dobrego małżonka", z opisem wszystkich zachowań niepoprawnych i wyznaczeniem za nie kar.

 

Za to biorą pieniądze najwyżsi urzędnicy państwowi - za organizowanie nam życia wedle własnego widzimisię i traktowanie nas jak niebezpiecznych durniów. Jako prawicowiec, człowiek, Polak i patriota stanowczo się temu sprzeciwiam i zawsze będę postulował o cofnięcie skutków tego procederu. Lewica pobożna czy bezbożna zawsze myśli, że w jakiś tajemniczy sposób zbawi świat stertami ustaw. Nie tędy droga. To w nas leży rozwiązanie problemu, to w nas drzemie siła do zmieniania świata na lepsze, a nie w tonach przepisów, które mają do tego zmuszać.

 

Drogi czytelniku! Do Ciebie należy głos, który może pomóc w zbudowaniu wspaniałej Polski, która nie wtrąca się w Twoje życie, ale pilnuje, byś mógł się bogacić jeśli tylko masz ku temu wolę! To nie urzędnicy mają decydować o naszym życiu, nie jest też rolą wybranych posłów nas zastraszać karami za nasze decyzje! Mąż i żona, rodzina, mężczyzna, którego stać na jej utrzymanie i dziecko, które może edukować w wybrany sposób - to są podstawy naszego społeczeństwa, które jest obecnie degradowane do roli bezrozumnej masy. Czas przywrócić nam GODNOŚĆ, czas na WOLNOŚĆ!

 

Autor: Michał Świstek / Facebook

 

Ocena: 

Średnio: 5 (7 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Rocafella

Jeżeli ktoś wydziela komuś

Jeżeli ktoś wydziela komuś pieniądze to prawdopodobnie je zarobił bo pierwszy ma do nich dostęp aby je wydzielić. Jak zamkną wydzielającego pieniądze to prawdopodobnie rodzina zostanie bez pieniędzy.

Kto jest wyżej rozwinięty przez ewolucję? Palacze pampersów czy Nowocześni z Polandii? 

Portret użytkownika Sal

Wydzielacz pójdzie siedzieć

Wydzielacz pójdzie siedzieć za wydzielanie i kasy dla rodziny nawet tej wydzielanej nie będzie i rodzina trafi pod skrzydła opieki społęcznej, bo pewnie spełni wymagania. Może dobre Nowoczesne Państwo nie da im zdechnąć z głodu.

Portret użytkownika roo

Już nie do końca wiem o co

Już nie do końca wiem o co chodzi. Na początku myślałem, że opozycja robi jakieś małe gafy. Potem te gafy przerodziły się we wpadki. Teraz to już nie są wpadki, a na siłę poniżanie Polski i wywlekanie wszystkich spraw, na chybił - trafił, na arenę międzynarodową.

Ludzie, którzy tak robią, powinni usiąść, torszkę ochłonąć, może nawet wstrzymać się od plucia jadem do kamery przy każdej możliwej okazji. Potem należałoby zastanowić się czemu partie, które promują homoseksualizm i wielonarodowość odnoszą porażki w jednolitym społeczeństwie polskim.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

modltwa to gówno... Każdy

modltwa to gówno... Każdy niech dokonuje właściwych wyborów, to świat sie zmieni. W królestwie Szatana, czym jest Ziemia, jedyną boską obroną, jest Wolna Wola... bez względu na lęki i konsekwencje. Często  w naszej szatańskiej rzeczywistości wyborem Wolnej Woli może być poświęcenie własnego życia. Niech nie zwodzą was maluczcy obietnice "zbawienia", czy zmartwychwstania, bo to szatanskie pokusy, byście popełniali podłości po "rozgrzeszeniu.. Rozgrzeszenie jest niczym innym, jak zwiedzeniem wyborów  naszej Wolnej Woli.

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Co za dziadostwo... Trochę

Co za dziadostwo... Trochę nie na temat ale ostatnio zrozumiałem jedną rzecz. Mianowicie jako prawdziwy Europejczyk od dziecka chodziłem do szkoły (tracąc swoje dzieciństwo) , oglądałem tv, grałem w gierki, potem poszedłem do pracy, tyrałem tyrałem aż stwierdziłem,że czym więcej tyram tym mniej mam, więc wyjechałem do holandii. Tam tyram więcej niż w PL ale i zarabiam więcej, więcej też wydaje więc teoretycznie koło się tu zamyka.

Do czego zmierzam:

Do tego,że ostatnio oglądałem sobie jakiś tam dokumentalny, przyrodniczy film gdzie gdzieś na mokradłach Amazonii tubylcy polowali sobie na jakąś wielką rybę bo ta ryba wypływała sobie raz do roku na płycizny i wtedy można ją było upolować. Tubylcy za upolowaną 2.5 metrową rybę dostawali jakieś tam pieniądze dzięki którym cała ta ich społeczność przeżywała resztę roku do następnych polowań.Przy okazji pokazywano tam jak dzieci skaczą sobie ze schodów do wody, jak zastawiają jakieś siatki na ryby,ogólnie bezstresowa sielanka.

No i tak pomyślałem,że to co mi ciśnięto przez całe moje życie to jest zwykły syf (chociaż w tv mówili,że syf mają tam właśnie w amazonii bo nie mają prądu itp) Całe życie kierowały mną trendy zaczerpnięte z tv typu ,co jest dobre a co złe. Media sterują społeczeństwem. Więc ci ludzie tam nad tą amazonią żyją duużo lepiej niż ja bo mają co jeść, mają dom, rodzinę, nikt nie każe czekać na pozwolenie na budowę, nie czepia się ,że róg chałupy wystaje 15cm dalej niż jest na planie (a znam taki przypadek z autopsji) nie muszą tyrać, żeby podłączyć hydraulikę, prąd, myśleć o inspektorach i odbiorach, szczepieniach dzieci, rachunkach, opale na zimę, i wiele wiele innych... To my tu żyjemy w syfie...

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No i słuszny wniosek... Na

No i słuszny wniosek... Na chooj nam samochody, telefony komórkowe i komputery? Też do takiego wniosku doszedłem przed laty... Jak porąbię drzewo do kominka i w nim zapalę, to patrzę na te je**ne kaloryfery - ohyda a jak pójde do kotłowni do pieca, to rzygać sie chce na ten pył z ekogroszku... Pirdolę cywilizację! Ja człowiek z lasu... Smile

Strony

Skomentuj