Amerykańska komediantka oświadczyła publicznie, że chce zjeść ludzki płód

Kategorie: 

Źródło: WTOP.com

Jeśli ktoś zastanawiał się do czego jeszcze są zdolne szalone feministki, to z pewnością zaskoczą go dziwne "żarty" na jakie pozwoliła sobie podczas zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych, amerykańska komediantka" żydowskiego pochodzenia, Sarah Silverman. Oświadczyła ona, że prawo zabraniające używania "abortowanych płodów" w żywności powoduje, że chce zjeść ludzki płód.

Doprawdy trudno powiedzieć czy rzeczywiście był to tylko głupi żart czy też po prostu pani Silverman powiedziała nieco za dużo. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że na przykład w Chinach zupy z ludzkich płodów są uważane za pokarm luksusowy. Czy takie samo zezwierzęcenie panuje też w Hollywood?

 

Niedawno podobne "żarty" opowiadał aktor i reżyser, Mel Gibson, który znany jest z krytycznego podejścia do amerykańskiego środowiska filmowego, które odwdzięcza mu się powszechnym ostracyzmem. Wcześniej mieliśmy skandal związany z okultyzmem w szeregach amerykańskiej Partii Demokratycznej, co pośrednio pogrążyło szanse wyborcze Hillary Clinton. Mieliśmy też pedofilski skandal "Pizzagate". Wszystko to zostało określone jako głupie żarty i fałszywe informacje. Ale czy jest tak na pewno?

Skandaliczne wypowiedzi pani Silverman na temat jej kanibalistycznych marzeń, padły podczas wydarzenia medialnego mającego na celu zebranie funduszy na skuteczniejszą depopulację, której jednymi z podstawowych narzędzi są eutanazja, promocja bezdzietności i aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych. Wszystkie te działania prowadzą do tego, że ludzi jest coraz mniej, ale wśród społeczeństw europejskich, bo bynajmniej nie w Azji czy w Afryce.

 

Aby rozpowszechnić społeczne przyzwolenie na aborcję usiłuje się odczłowieczyć nienarodzone dzieci nazywając je na przykład płodami. Niekiedy odmawia im się prawa do życia twierdząc, że do pewnego momentu nie jest to człowiek tylko "zlepek komórek". Konsekwencją takiego myślenia jest próba stworzenia wrażenia, że aborcja nie jest zabijaniem tylko "zabiegiem". 

Żydowsko-amerykańska niezbyt śmieszna "komedianta", Sarah Silverman lubi się określać mianem "feministki", dlatego te wszystkie ideologiczne łamańce są jej dobrze znane, gdyż stanowią podstawę dzisiejszego "feminazizmu". Przyjmijmy zatem, że jej obrzydliwe i obsceniczne "żarty" z jedzenia ludzkich płodów to po prostu typowy dla niej niezbyt śmieszny "żart", a nie przypadkowe wyrażenie potwierdzające co dzieje się w środowisku amerykańskiego show-businessu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika ryk

Jeśli wszechśwat jest tak

Jeśli wszechśwat jest tak potencjalny że człowiek nie mógł powstać z niczego to czy mógłby powstać  bez angażowania w to boga?

Skąd wiesz że ktoś musiał to pomalować?

Skąd wiesz że papież polak był najbardziej lubianym i szanowanym papieżem w histori kościoła katolickiego?

Biblia jest prawdą i dzięki niej można poznać Boga czy mógłbyś wytłumaczyć o co ci chodzi?

Proszę wytłumacz mi 

Portret użytkownika Witek

Czym w swoim mniemaniu

Czym w swoim mniemaniu różnisz się od Żydów? bo jeśli mówisz o Słowianach w sensie plemiennym to niczym. Dlatego twoja krytyka chrześcijaństwa (pomijam to że chyba nie rozróżniasz religi żydowskiej, katolicyzmu, prawosławia i protestantyzmu) świadczy że podpadasz niestety pod swoje słowa: "To opóźnieni, ludzie, którzy przyjmując założenia swojej wiary, z klapkami na oczach wierzą w takie bzdury, że to się w głowie nie mieści. Każdy, kto choć trochę myśli z marszu odrzuca takie debilizmy." Zwracam uwagę na takie szczegóły logiczne bo mam wrażenie graniczące z pewnością że nie wiesz o czym mówisz ... 

Portret użytkownika Medium

Kiedyś z maleńkim wnuczkiem

Kiedyś z maleńkim wnuczkiem czekałam na córkę (jego mamę), kiedy załatwiała jakąś sprawę. Z budynku wyszła jakaś kobieta i z zainteresowaniem oglądała i podziwiała dziecko. Mówiła, że kocha dzieci, ma do nich wielką słabość, że takie malutkie śliczne dzieci mogłaby wręcz schrupać.

Słuchałam zdumiona i zniesmaczona.

Portret użytkownika Medium

Ta dzisiejsza moda mi stoi

Ta dzisiejsza moda mi stoi kością w gardle. Jakby do człowieka najłatwiej było przez żołądek trafiać.

A przy okazji uchylają coraz szerzej okno Overtona na wprowadzenia jawnego kanibalizmu.

Mnie już owocowe mydła i owocowe zapachy kosmetyków drażnią i nie kupuję tego. Omijam owocowe zapachy kadzidełek, odświeżaczy powietrza, itd, itp.

Portret użytkownika sceptyyk

 

 

Ta dzisiejsza moda mi stoi kością w gardle. Jakby do człowieka najłatwiej było przez żołądek trafiać.

 Marudzisz. A ten Overton, to co on za jeden? 

Portret użytkownika EkrudyDref

Pani ma wnuczka - zazdroszczę

Pani ma wnuczka - zazdroszczę ale bez zawiści. To powiedzenie o dzieciach do schrupania to już wiele razy słyszałem (a już długo żyję) - podejrzewam, że to z jakiegoś kanibalizmu wywodzi się; bardzo niedobre powiedzenie, gdyż jasnowidze wieszczyli, że znowu dojdzie do ludożerstwa (ale z głodu; a tu takie myki fiki mamy).

--------
Howgh!

Portret użytkownika Medium

Mam nawet dwoje wnucząt i

Mam nawet dwoje wnucząt i trzecie w drodze.

O dzieciach do schrupania bezpośrednio od ludzi nie słyszałam, tamta kobieta mnie zastrzeliła, a na wiedźmę nie wyglądała.

Kanibalizm w Europie miał miejsce już nie raz. Te kaplice z czaszek w zachodniej Europie tego dowodzą, albowiem kości noszą ślady obróbki termicznej (inny kolor).

Lepiej zawczasu odzwyczajać się od mięsa, skoro się w takie przepowiednie wierzy, a śmiało można sobie bez mięsa poradzić. Kanibalizm to łamanie tabu.

Strony

Skomentuj