Szokujące wideo przedstawia amerykańskich Żydów twierdzących, że to Polacy spowodowali Holokaust. Domagają się zerwania stosunków dyplomatycznych USA i Polski!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Nie antysemityzm, ale antypolonizm stał się plaga naszych czasów. Ostatnie tygodnie pokazują, że Polska jest zupełnie nic nieznaczącym krajem, który jest rozgrywany nawet przez takie wątpliwe "potęgi" jak Ukraina czy Izrael. Najlepszym tego dowodem jest burza, która powstała po uchwaleniu przez polski parlament ustawy, mającej na celu zakończenie bezkarnego szkalowanie Polski i Polaków. 

Taka ustawa, sankcjonująca oskarżanie o zbrodnie, wbrew prawdzie historycznej, narodu polskiego została już zresztą wcześniej uchwalona w 2016 roku i nie wzbudziła wtedy żadnego międzynarodowego zainteresowania. Potem jednak ją uchylono i powrócono do tego prawa dopiero pod koniec stycznia bieżącego roku. Jednak ze względu na pewne interesy tym razem wzbudziło to wściekłość nie tylko ukraińskich nacjonalistów, ale też Żydów, a to już poważna sprawa.

 

Okazało się, że nie wolno nam uchwalać takiego prawa, bo nie uzyskaliśmy na to zgody Kijowa oraz Tel Awiwu. Chyba nie trzeba więcej dowodów na to, aby zrozumieć, że jesteśmy już zupełnie jawnie pomiatani, jak przysłowiowy "chłopiec do bicia". Jakby tego było mało Żydzi nie tylko nie odpuszczają, ale atakują ze wzmożoną siłą. W sieci pojawił się profesjonalnie wykonany spot propagandowy, którego główny przekaz stwierdza, że to nie Niemcy, ale Polacy wywołali Holokaust.

 

Antypolska propaganda rozprzestrzeniana na świecie przez środowiska żydowskie zaczyna się robić coraz bardziej bezczelna. Dochodzi nawet do tego, że propagują oni fałsz historyczny nazywając go prawdą i walką z zaprzeczaniem odpowiedzialności za Holokaust.

W bezczelnym spocie finansowanym przez Ruderman Family Foundation, widzimy dosłownie krzyczących na nas młodych i starszych Żydów domagających się odwołania nowelizacji polskiej ustawy o IPN. Żydowski antypolonizm wybił tym samym niczym szambo i maski opadły. Oczywiście padają też groźby i amerykańscy Żydzi domagają się zerwania stosunków dyplomatycznych USA z Polską! 

Jeśli ktoś dziwi się temu co takiego się stało, że organizacje funkcjonujące w ramach tak zwanego "przemysłu holokaustu" rzuciły się nam nagle do gardła czas przyjąć do wiadomości, że od wielu lat, konsekwentnie domagają się one zwrotu mienia obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy bezpotomnie zginęli w czasie drugiej wojny światowej. 

To oczywiste, że chodzi o pieniądze, a nie o ich wersję historii. Ten bezspadkowy majątek po polskich obywatelach był długo wyceniany na 65 mld dolarów. Teraz jednak rachunek za ten haracz urósł i padają astronomiczne roszczenia wynoszące aż 300 mld dolarów, czyli ponad BILION złotych!! Hucpa polega na tym, że te nienależne pieniądze miałby trafić do wskazanych przez kogoś organizacji żydowskich, a nie do spadkobierców.

 

Istotą tego roszczenia jest przyjęcie, że obywatele RP, narodowości żydowskiej, zamieszkujący przed II wojną na terenie Polski, nie byli obywatelami polskimi, mimo, że takie obywatelstwo posiadali. Należność ta ma być uzasadniona jakąś plemienną przynależnością, co nie ma precedensu na gruncie prawa rzymskiego, które funkcjonuje jako podwalina systemu prawnego większości cywilizowanych krajów, w tym Polski.

 

Na stwierdzenia polskiego MSZ, że istnieje u nas prawo pozwalające spadkobiercom na dochodzenie do swojej własności słyszymy coraz głośniejsze żądania specjalnego traktowania Żydów ze względu na "wyjątkowość holokaustu", co ich zdaniem uzasadnia dochodzenie tych nienależnych roszczeń.

 

Bezczelność środowisk żydowskich, która tak szokuje Polaków, to po prostu rezultat wieloletniej uległości jaką prezentowaliśmy. Najlepszym dowodem jest to co odbywa się w Oświęcimiu. Nikt nawet nie wie, że Auschwitz do 1942 roku był obozem dla Polaków. Dzisiaj nawet na tablicach informacyjnych w KL Auschwitz dowiadujemy się, że ginęli tam Żydzi i ... Nie-Żydzi. 

To doprawdy wielki gest, że nie napisano Goje. No ale to mogłoby sugerować, że pisali to jacyś talmudyczni rasiści. Fakt, że na polskiej ziemi, zamiast Polacy użyto tam zwrotu "Nie-Żydzi" jest kwintesencją tej całej hucpy. 

 

 

Zobacz również:
http://zmianynaziemi.pl/wideo/przyczyny-powszechnego-antypolonizmu-swiecie-sa-bolesnie-ocz...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-wszczela-sledztwo-w-sprawie-slow-jana-tomasza-gro...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jan-tomasz-gross-moze-stanac-przed-sadem-za-antypolonizm
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-przyjal-ustawe-o-karaniu-za-polskie-obozy-ko...
 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika hyh

Niestety ale pewne transporty

Niestety ale pewne transporty  nie byly objete liczeniem i wpisem na liste transportow.

Mam spis wziety z kolei niemieckich i nie pokrywa sie z iloscia tych transportow i smiercia ludzi.

a ponadto jeszcze wyjezdzaly transporty ludzi zwolnionych..a o tych nawet rewizjonisci nie mowia.

 

Portret użytkownika Bum, bum...i po problemie

Najważniejsze jest

Najważniejsze jest uświadomienie sobie, że to celowa i zorganizowana akcja, żadne tam "niezrozumienie" zapisów ustawy. Tłumaczenie, nawoływanie do dialogu z naszej strony nie mają żadnego sensu, zresztą tłumaczą się winni. Im bardziej rząd polski będzie szukał dialogu, tym mocniej będą nas opluwać, widząc naszą słabość. Jedynie stanowcza akcja i mocne uderzenie w izraelskie interesy może to przerwać. Zerwać jakiś lukratywny kontrakt dla żydowskiej firmy, wprowadzić wizy. A przede wszystkim NATYCHMIAST uchwalić ustawę reprywatyzacyjną w takim kształcie, aby te hieny cmentarne nie dostały złamanego szekla. Absolutnie nie przejmować się skowytem środowisk żydowskich, nie czekać na jakieś tam "wyciszenie", bo ono nigdy nie nastąpi, póki te hieny myślą, że mają coś do wyrwania. Tak swoją drogą, dobrze się stało, maski opadły. Już nikt nie będzie nam wciskał, że to "nasi bracia". Resztki sympatii dla tego narodu w Polsce wyparowały. Jak już zagotuje się naprawdę konkretnie na Bliskim Wschodzie i będą musieli spieprzać ze zrabowanych palestyńskich ziem, nikt nie wciśnie nam, że trzeba litować się nad biednymi uciekinierami.Swoją drogą, ich tradycja uboju rytualnego, stawia ten naród w rzędzie barbarzyńskich dzikusów. To nie przypadek, że nikt ich nie lubi. Niech idą precz.

Portret użytkownika zakaz skretu w lewo

A można i trzeba ich było nie

A można i trzeba ich było nie ratować i poszli by wszyscy z dymem. Jak widać nie było warto się dla nich poświęcać i narażać..

Trzeba się było martwić w tym piekle tylko o siebie to by nie było komu wylewać teraz tych pomyj na naród polski.

I to jeszcze na ludzi, którzy narażali swoje zycie żeby tych sk..synów ratować.  żałosne, smutne to wszystko.. sami sobie wystawiają rachunek i pracują na swój wizerunek.

Oby jak najwięcej ludzi to zauważyło chociaż przy obecnym wszędobylskim raku lewactwa obawiam się, że tak się nie stanie...

Portret użytkownika wdn

nie mogę zrozumieć jednego:

nie mogę zrozumieć jednego: jeśli żydki mówią, że Polacy brali udział w holokauście to jest OK, jeśli Premier, dzienikarz odważy się powiedzieć, że żydki brali udział w polokauście, to maja paś na twarz i przepraszać!!! pytam się kogo i za co??? za prawdę??? za oczywistą oczywistość???!!! nigdy!!!

Portret użytkownika Cassie

Napiszę krótko słowami mojej

Napiszę krótko słowami mojej nauczycielki od historii: "Historia jest jak dzi....ka, każdy bierze ją jak chce, a politycy to al...sy, sprzedają ją jak chcą i gdzie tylko chcą, byle dostać pieniądze."

Jak nie wiadomo o co chodzi w tym kabarecie, to wiadomo, że zawsze chodzi o pieniądze. 

Na nic czcze gadanie, pisanie. 

Liczą się tylko czyny. 

W świecie,  w którym żyjemy zatracone zostało człowieczeństwo. Liczy się, jak zresztą widać, tylko mamona.... 

Strony

Skomentuj