Szokujące wideo przedstawia amerykańskich Żydów twierdzących, że to Polacy spowodowali Holokaust. Domagają się zerwania stosunków dyplomatycznych USA i Polski!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Nie antysemityzm, ale antypolonizm stał się plaga naszych czasów. Ostatnie tygodnie pokazują, że Polska jest zupełnie nic nieznaczącym krajem, który jest rozgrywany nawet przez takie wątpliwe "potęgi" jak Ukraina czy Izrael. Najlepszym tego dowodem jest burza, która powstała po uchwaleniu przez polski parlament ustawy, mającej na celu zakończenie bezkarnego szkalowanie Polski i Polaków. 

Taka ustawa, sankcjonująca oskarżanie o zbrodnie, wbrew prawdzie historycznej, narodu polskiego została już zresztą wcześniej uchwalona w 2016 roku i nie wzbudziła wtedy żadnego międzynarodowego zainteresowania. Potem jednak ją uchylono i powrócono do tego prawa dopiero pod koniec stycznia bieżącego roku. Jednak ze względu na pewne interesy tym razem wzbudziło to wściekłość nie tylko ukraińskich nacjonalistów, ale też Żydów, a to już poważna sprawa.

 

Okazało się, że nie wolno nam uchwalać takiego prawa, bo nie uzyskaliśmy na to zgody Kijowa oraz Tel Awiwu. Chyba nie trzeba więcej dowodów na to, aby zrozumieć, że jesteśmy już zupełnie jawnie pomiatani, jak przysłowiowy "chłopiec do bicia". Jakby tego było mało Żydzi nie tylko nie odpuszczają, ale atakują ze wzmożoną siłą. W sieci pojawił się profesjonalnie wykonany spot propagandowy, którego główny przekaz stwierdza, że to nie Niemcy, ale Polacy wywołali Holokaust.

 

Antypolska propaganda rozprzestrzeniana na świecie przez środowiska żydowskie zaczyna się robić coraz bardziej bezczelna. Dochodzi nawet do tego, że propagują oni fałsz historyczny nazywając go prawdą i walką z zaprzeczaniem odpowiedzialności za Holokaust.

W bezczelnym spocie finansowanym przez Ruderman Family Foundation, widzimy dosłownie krzyczących na nas młodych i starszych Żydów domagających się odwołania nowelizacji polskiej ustawy o IPN. Żydowski antypolonizm wybił tym samym niczym szambo i maski opadły. Oczywiście padają też groźby i amerykańscy Żydzi domagają się zerwania stosunków dyplomatycznych USA z Polską! 

Jeśli ktoś dziwi się temu co takiego się stało, że organizacje funkcjonujące w ramach tak zwanego "przemysłu holokaustu" rzuciły się nam nagle do gardła czas przyjąć do wiadomości, że od wielu lat, konsekwentnie domagają się one zwrotu mienia obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy bezpotomnie zginęli w czasie drugiej wojny światowej. 

To oczywiste, że chodzi o pieniądze, a nie o ich wersję historii. Ten bezspadkowy majątek po polskich obywatelach był długo wyceniany na 65 mld dolarów. Teraz jednak rachunek za ten haracz urósł i padają astronomiczne roszczenia wynoszące aż 300 mld dolarów, czyli ponad BILION złotych!! Hucpa polega na tym, że te nienależne pieniądze miałby trafić do wskazanych przez kogoś organizacji żydowskich, a nie do spadkobierców.

 

Istotą tego roszczenia jest przyjęcie, że obywatele RP, narodowości żydowskiej, zamieszkujący przed II wojną na terenie Polski, nie byli obywatelami polskimi, mimo, że takie obywatelstwo posiadali. Należność ta ma być uzasadniona jakąś plemienną przynależnością, co nie ma precedensu na gruncie prawa rzymskiego, które funkcjonuje jako podwalina systemu prawnego większości cywilizowanych krajów, w tym Polski.

 

Na stwierdzenia polskiego MSZ, że istnieje u nas prawo pozwalające spadkobiercom na dochodzenie do swojej własności słyszymy coraz głośniejsze żądania specjalnego traktowania Żydów ze względu na "wyjątkowość holokaustu", co ich zdaniem uzasadnia dochodzenie tych nienależnych roszczeń.

 

Bezczelność środowisk żydowskich, która tak szokuje Polaków, to po prostu rezultat wieloletniej uległości jaką prezentowaliśmy. Najlepszym dowodem jest to co odbywa się w Oświęcimiu. Nikt nawet nie wie, że Auschwitz do 1942 roku był obozem dla Polaków. Dzisiaj nawet na tablicach informacyjnych w KL Auschwitz dowiadujemy się, że ginęli tam Żydzi i ... Nie-Żydzi. 

To doprawdy wielki gest, że nie napisano Goje. No ale to mogłoby sugerować, że pisali to jacyś talmudyczni rasiści. Fakt, że na polskiej ziemi, zamiast Polacy użyto tam zwrotu "Nie-Żydzi" jest kwintesencją tej całej hucpy. 

 

 

Zobacz również:
http://zmianynaziemi.pl/wideo/przyczyny-powszechnego-antypolonizmu-swiecie-sa-bolesnie-ocz...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-wszczela-sledztwo-w-sprawie-slow-jana-tomasza-gro...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jan-tomasz-gross-moze-stanac-przed-sadem-za-antypolonizm
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-przyjal-ustawe-o-karaniu-za-polskie-obozy-ko...
 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika U_P_Adlina

Tak jest. Putin winowat !!!!!

Tak jest. Putin winowat !!!!!!!! Hehehehehe! Żałosne. Israhell zrozumiał, że uSSman na Bliskim Wschodzie przestaje sie liczyć, więc netanjahu dyma w tę i z powrotem do Putina, bo teraz - jak stwierdziły mycaki - Rosja rozdaje karty w regionie. 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-02-11/israel-says-u-s-not-in-syrian-game-as-russia-seen-dominant

"Izrael przyznał, że Amerykanie przestali się już liczyć w Syrii i tym samym Izrael powinien w związanych z nią kwestiach rozmawiać głównie z Rosją" 

To wszystko. Dlaczego więc majaczysz, że Putin zdradza Iran i Syrię? Na jakiej podstawie? Na razie to Syria odzyskuje swoje terytorium dzięki Putinowi, więc twoje teksty mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. A to, że Rosja dba o swoje interesy i to co robi, nie robi tylko pod kątem moralności, to chyba normalne. Nic w tym złego.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Medium

Cóż to za pakt Putin

Cóż to za pakt Putin-Netanjahu? Co to znaczy zbaltować pakt? Nawet jeśli uznamy, że jest w tym słowie czeski błąd, też nie pasuje odniesienie słowa zblatować do pojęcia pakt.

Z idei "wielkiego Izraela" w samym Izraelu się śmieją.

Portret użytkownika ast

jak dobrze widać

jak dobrze widać

wszystkie tego typu treści to kwestia odpowiedniej kwoty $$

czasem ktoś też podchwyci to jako misje i robi za darmo ale to pojedyncze jednostki jak w... kosciele Biggrin

Portret użytkownika złośliwka

Juz wycofali ten film. Po raz

Juz wycofali ten film. Po raz kolejny okazuje sie ze we wspolczesnym swiecie nie ma problemu z uzyskaniem swojego o ile sie o to swoje walczy a przynajmniej konsekwentnie tego żąda. Przez wiele lat na kazde pohukiwanie bylo tylko pokorne pochylanie glowy i bicie sie w piersi. Okazuje sie ze wystarczy sie nie dac i w tym pokerze zawołas "sprawdzam" by okazywało sie ze po drugiej stronie jest tylko jazgotliwy blef. Bo zawsze wystarczał. 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Tak się proszą o więzienie i

Tak się proszą o więzienie i nadeszła pora ,żeby ich tam umieścić.

Wielu z nas nieuświadamia sobie ,że świat jest zdominowany przez czubków żydowskich.Daliśmy się zmłotkować ich propagandzie,ich mitom w tym mitowi potężnego dollara.To wszystko lipa szyta grubą  resztką sparciałego kondona Icka po kopulacji z Salcią.

Wyzbywamy się coraz szybciej toksycznych związków dwużydzianów Polaka co dobrze rokuje .Tym optymistycznym akcentem kończę.Syjoniści na Syjam

Strony

Skomentuj