Szokujące wideo przedstawia amerykańskich Żydów twierdzących, że to Polacy spowodowali Holokaust. Domagają się zerwania stosunków dyplomatycznych USA i Polski!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Nie antysemityzm, ale antypolonizm stał się plaga naszych czasów. Ostatnie tygodnie pokazują, że Polska jest zupełnie nic nieznaczącym krajem, który jest rozgrywany nawet przez takie wątpliwe "potęgi" jak Ukraina czy Izrael. Najlepszym tego dowodem jest burza, która powstała po uchwaleniu przez polski parlament ustawy, mającej na celu zakończenie bezkarnego szkalowanie Polski i Polaków. 

Taka ustawa, sankcjonująca oskarżanie o zbrodnie, wbrew prawdzie historycznej, narodu polskiego została już zresztą wcześniej uchwalona w 2016 roku i nie wzbudziła wtedy żadnego międzynarodowego zainteresowania. Potem jednak ją uchylono i powrócono do tego prawa dopiero pod koniec stycznia bieżącego roku. Jednak ze względu na pewne interesy tym razem wzbudziło to wściekłość nie tylko ukraińskich nacjonalistów, ale też Żydów, a to już poważna sprawa.

 

Okazało się, że nie wolno nam uchwalać takiego prawa, bo nie uzyskaliśmy na to zgody Kijowa oraz Tel Awiwu. Chyba nie trzeba więcej dowodów na to, aby zrozumieć, że jesteśmy już zupełnie jawnie pomiatani, jak przysłowiowy "chłopiec do bicia". Jakby tego było mało Żydzi nie tylko nie odpuszczają, ale atakują ze wzmożoną siłą. W sieci pojawił się profesjonalnie wykonany spot propagandowy, którego główny przekaz stwierdza, że to nie Niemcy, ale Polacy wywołali Holokaust.

 

Antypolska propaganda rozprzestrzeniana na świecie przez środowiska żydowskie zaczyna się robić coraz bardziej bezczelna. Dochodzi nawet do tego, że propagują oni fałsz historyczny nazywając go prawdą i walką z zaprzeczaniem odpowiedzialności za Holokaust.

W bezczelnym spocie finansowanym przez Ruderman Family Foundation, widzimy dosłownie krzyczących na nas młodych i starszych Żydów domagających się odwołania nowelizacji polskiej ustawy o IPN. Żydowski antypolonizm wybił tym samym niczym szambo i maski opadły. Oczywiście padają też groźby i amerykańscy Żydzi domagają się zerwania stosunków dyplomatycznych USA z Polską! 

Jeśli ktoś dziwi się temu co takiego się stało, że organizacje funkcjonujące w ramach tak zwanego "przemysłu holokaustu" rzuciły się nam nagle do gardła czas przyjąć do wiadomości, że od wielu lat, konsekwentnie domagają się one zwrotu mienia obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy bezpotomnie zginęli w czasie drugiej wojny światowej. 

To oczywiste, że chodzi o pieniądze, a nie o ich wersję historii. Ten bezspadkowy majątek po polskich obywatelach był długo wyceniany na 65 mld dolarów. Teraz jednak rachunek za ten haracz urósł i padają astronomiczne roszczenia wynoszące aż 300 mld dolarów, czyli ponad BILION złotych!! Hucpa polega na tym, że te nienależne pieniądze miałby trafić do wskazanych przez kogoś organizacji żydowskich, a nie do spadkobierców.

 

Istotą tego roszczenia jest przyjęcie, że obywatele RP, narodowości żydowskiej, zamieszkujący przed II wojną na terenie Polski, nie byli obywatelami polskimi, mimo, że takie obywatelstwo posiadali. Należność ta ma być uzasadniona jakąś plemienną przynależnością, co nie ma precedensu na gruncie prawa rzymskiego, które funkcjonuje jako podwalina systemu prawnego większości cywilizowanych krajów, w tym Polski.

 

Na stwierdzenia polskiego MSZ, że istnieje u nas prawo pozwalające spadkobiercom na dochodzenie do swojej własności słyszymy coraz głośniejsze żądania specjalnego traktowania Żydów ze względu na "wyjątkowość holokaustu", co ich zdaniem uzasadnia dochodzenie tych nienależnych roszczeń.

 

Bezczelność środowisk żydowskich, która tak szokuje Polaków, to po prostu rezultat wieloletniej uległości jaką prezentowaliśmy. Najlepszym dowodem jest to co odbywa się w Oświęcimiu. Nikt nawet nie wie, że Auschwitz do 1942 roku był obozem dla Polaków. Dzisiaj nawet na tablicach informacyjnych w KL Auschwitz dowiadujemy się, że ginęli tam Żydzi i ... Nie-Żydzi. 

To doprawdy wielki gest, że nie napisano Goje. No ale to mogłoby sugerować, że pisali to jacyś talmudyczni rasiści. Fakt, że na polskiej ziemi, zamiast Polacy użyto tam zwrotu "Nie-Żydzi" jest kwintesencją tej całej hucpy. 

 

 

Zobacz również:
http://zmianynaziemi.pl/wideo/przyczyny-powszechnego-antypolonizmu-swiecie-sa-bolesnie-ocz...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-wszczela-sledztwo-w-sprawie-slow-jana-tomasza-gro...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jan-tomasz-gross-moze-stanac-przed-sadem-za-antypolonizm
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-przyjal-ustawe-o-karaniu-za-polskie-obozy-ko...
 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika syriues

Czyli caly swiat ma to

Czyli caly swiat ma to zaakceptowac i mysle,ze to dobry pomysl,by nie robic z Polski czegos w rodzaju pomocnika mordercy.Nie jestesmy takim narodem.Zbyt wiele w nas pokory i honoru.Mam nadzieje,ze nie tylko ja tak mysle.

Jezeli chodzi o ludzi ktorzy dostali kase za te pare slow.to moge powiedziec,ze jako wyznawcy Judaizmu nie zawsze bronili prawdy.A ktoz to wie,moze to podstawione osoby.

Wiekszosc Zydow zapewne juz sie dokszyalcilo i wie ze Polska to jedyny kraj na swiecie,ktory przezyl nie jeden holocaust i nie jeden rozbior i nie jedna pustke.Jestesmy podobni do ludow Izraela,ale to nie oznacza by konkurowac w jakis sposob.

Izrael i Bog Izraela sa rowniez naszym Bogiem i nikt tu nie bedzie sie dzielil na dobrych i zlych.To wedlug punktu widzenia Boga jestesmy tymi za kogo nas uwaza,a nie tymi za kim sie chowamy

Portret użytkownika Bum, bum...i po problemie

Żenada. Nie jestesmy w niczym

Żenada. Nie jestesmy w niczym podobni. A ten cały Jahwe, ichni Bóg, to psychopata mordujący dzieci w kołyskach, zsyłający plagi, żądający palenia własnych dzieci na stosie itp. Żydzid o dziś w ofierze dla niego mordują zwierzeta tak, aby cierpiały kilkanascie minut ( tzw. ubój rytualny). Człowieku, nie porównuj nas z tymi parchami.

Portret użytkownika Taki

Prawda sie obroni...ALE Co

Prawda sie obroni...ALE Co zrobia Nie nasi?..Politycy...juz na pewno Stach im Dupe scisna.

Zaraz beda dzwonic do Tel aviwu i na kolanach beda lizac Dupe zydom.

Gdzie sa POLSCY POLITYCY.???????????????????z Jajami.

Portret użytkownika Cień

Proszę wszystkich aby dawać

Proszę wszystkich aby dawać łapki w dół i zgłaszać na YT ten pierwszy film na samej górze ( "I will go to jail") i jego ewentualne kopie jako szerzenie anty-polonizmu i fałszowanie prawdy historycznej. Najlepiej tylko raz go obejrzeć i już do niego nie wracać by nie nabijać licznika wyświetleń.

Ewentualnie jeśli ktoś pod filmikiem, chce napisać komentarz, to proszę o nie pisanie w sposób rasistowski by nie dać żydom i mediom pożywki jacy Polacy to antysemici.

 

Edit: yea udało się go zlikwidować z YT teraz czas by Polacy  zaatakowali internet naszą wersją.
 

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika BogusławWł

Izrael zmienił front w

Izrael zmienił front w sprawie IPN i generalnie względem Polski po zbaltowaniu właśnie wtedy paktu Putin-Netanjahu. Putin zdradza Iran, Syrię i Liban i daje wolne ręce Izraelowi do wojny o Wielki Izrael po Eufrat. Zwyżka cen ropy po zniszceniu dostawców z Bliskiego Wschdu ma ustawić zbrojenia Rosji, bo wtedy barłyka skoczy powyżej 100 dolarów. Radzę to zapamiętać i przypomnieć sobie - jak Izrael uderzy na Iran i Syrię i Liban. Wojna wiele kosztuje, dlatego Izrael, który od ponad roku akceptował ustawę [zresztą na wzór tej izraelskiej], "niespodziewanie" zrobił woltę - i podwyższył przy tym zadania "odszkodowań" z 65 do 300 mld dolarów. Bo wojna, szcególnie taka wielka wojna, bardzo dużo kosztuje, a potem trzeba jeszzce zbudować ten Wielki Izrael.

Strony

Skomentuj