Erdogan ogłosił, że Turcja jest kontynuacją Imperium Osmańskiego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Doczekaliśmy się właśnie oficjalnego potwierdzenia, że dzisiejsza Turcja stanowi kontynuację dawnego Imperium Osmańskiego. W sobotę ogłosił to sam "sułtan" Recep Tayyip Erdoğan, który powiedział, że choć granice państwa i formy rządów uległy zmianie to "esencja i dusza" wciąż pozostają takie same. Nasz artykuł sprzed dwóch lat o odbudowie imperium okazał się być proroczy.

 

Podczas gdy wahabici z Arabii Saudyjskiej powoli wprowadzają tzw. umiarkowany islam, Turcja idzie w drugą stronę. Za rządów Erdogana widać stopniową islamizację państwa i stosowanie bardziej radykalnej polityki zagraniczej. Widać to na przykładzie Syrii, której próbuje się ukraść fragment terytorium. Widać to również w samej Europie, która jest regularnie islamizowana przez muzułmańskich "uchodźców".

W ostatnich latach, "sułtan" Erdogan wzywał świat islamu do zjednoczenia. Mówił, że Zachód wywołuje konflikty, aby skłócać i osłabiać siłę muzułmanów. W zeszłym roku turecki przywódca ogłosił, że islam musi stawić czoła "faszystowskiej Unii Europejskiej"; że muzułmanie są przyszłością Europy i wezwał ich do płodzenia wielu dzieci, którzy w przyszłości będą mogli zastąpić rdzennych Europejczyków. W tym samym czasie premier Mevlüt Çavuşoğlu powiedział, że w Europie wkrótce ma wybuchnąć "święta wojna".

Wypowiedzi te pokazały, że Erdogan chce zapisać swoje nazwisko na kartach historii jako wielki przywódca islamu, który poprowadził muzułmanów do zwycięstwa. "Sułtan" nie musi wywoływać wojny tak jak było to dawniej - wystarczy, że po prostu wymieni społeczeństwo w Europie. Widać również, że Erdogan zamierza odbudować Imperium Osmańskie stosując doktrynę religijno-polityczną, znaną jako panislamizm, czyli poprzez pojednanie wszystkich wyznawców islamu.

Dzisiejsza Turcja chce uzyskać silne wpływy na terytoriach, które dawniej należały do Imperium Osmańskiego. Zjednoczony islam pod wodzą "sułtana" Erdogana znów będzie próbował podbić Europę. Tak się złożyło, że wizja Erdogana jest bardzo podobna do planów tzw. Państwa Islamskiego, które kilka lat temu zapowiadało powstanie wielkiego kalifatu. Wygląda na to, że jest to jeden i ten sam plan wielkiego podboju - takie zbiegi okoliczności po prostu nie istnieją.

 

Ocena: 

Średnio: 4.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Vim

To było do przewidzenia..

To było do przewidzenia..

Odradza się to zło po trupach. Erdogana powinni zamknąć do czubków w kompletnym odosobnieniu, a jego synalka wbić na pal, jak Azję... Może to mieć drugą stronę medalu.. może pomieszać jewrejskie plany?

Ciekawe kto wystąpi w roli Jana III Sobieskiego? Antoni? Może być ciężko.. Jeńców nie brali, grabili wszystko, gwałcili wszystkich, niszczyli wszystko, zabijali wszystkich.. Tia wdarło się już do EU oficjalnie 5milo je*anych ciapatych, nieoficjalnie drugie tyle.. Może być ciekawie i chyba czas, żeby z Węgrami, Czechami, Słowakami i nawet Austryjakami pokazać EU środkowy palec.

A wy co myślicie?
 

Portret użytkownika Vim

Te zmiany,

Te zmiany,

- o których mówi film Jacka Caleba, który zapodałeś, (facken reprywatyzacja), i inne ustawki, typu 1066 itd - to właśnie następuje i nie wiem czy naród głupi, czy leniwy, (nie mogę się zdecydować), ale jeśli my czegoś nie zmienimy, to zdechniemy przed czasem, ot gdzieś pod płotem z głodu i zarobaczenia.. jak bezpańskie psy. Nie widzicie Ludziska, że właśnie r*chają nas w dupę i to za naszą kasę, że wyprowadzili tyle miliardów i nikt nie poszedł do mamra? Że zgładzono, sprzedano w niewole, okradziono, oszukano, tyle milionów Polaków.., że robią to od setek lat? ect.. To się dzieje również, a zwłaszcza teraz, właśnie kradną nam Polskę kochaną, na wałka i wydrę, czy widzicie to?, czy trza wam to narysować he? Ziomale??? pobudka!!! Jak nie my, to kto??

Musimy nagłaśniać ciemnemu ludowi o co kaman, zmiany są konieczne, ale bez wiedzy jest ciężko. Jeśli wiedza/info dotrze do Ludzi, to ci na bank obudzą się, a przynajmniej się wqrwią!! Choć nie dziwię się zbytnio.. tania wóda od dziesięcioleci, szczepionki, GMO, szkodliwa chemia, opryski, zatrute jedzenie, broń biologiczna i skalarna używana na Polakach, feministki, fundacje soroza i inne, no i mendia a zwłaszcza propagandowe TV.. Nie oglądaj telewizji, bo będziesz miała we łbie glizdy, że tak sparafrazuję Smolenia..

Trzeba rejestrować "ich" wszystkich, bo te wszystkie działania przeciw PL to oczywista zdrada, fuck! to oczywiste, że Król jest nagi! A za zdradę.. kula w łeb! Zapamiętajmy te mordy, bo przyjdzie czas rozliczenia i Polacy nie darują. Może czas na jakąś asertywność, ciągle nasze dobre maniery, życiowość, troskę o drugiego Człeka w ogóle Człowieczeństwo, jakieś parchate chamy ciągle traktują jak nasze frajerstwo, może czas z tym skończyć i powiedzieć tym wszystkim nieproszonym gościom - wypie*dalać? A przede wszystkim zapłaćcie za szkody, za mordy, ludobójstwo Polaków i w ogóle Słowian!

Podam linka również do Miziaka. do jego ostatniego wpisu, który naprawdę zamyka gęby tym co nas szkalują i oskarżają, to jest dowód: https://miziaforum.wordpress.com/2018/02/12/zydowsko-zydowskie-stosunki-w-okupowanej-warszawie-film-archiwalny-z-getta-tylko-tu-pelna-wersja/

 

Przemyślcie to Kamraty i Ziomale
Pozdro

 

Skomentuj