Izraelski dziennik pisze o "polskich komorach gazowych" - ciąg dalszy upokarzania Polski

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Każdego dnia dochodzi do kolejnych ataków na Polskę i Polaków. Zostaliśmy już wielokrotnie obrażeni insynuacjami jakoby Polacy podczas II wojny światowej byli narodem sprawców. Kilka dni temu wypomniał to publicznie James Comey, szef FBI, a gdy chciał przeprosić na żądanie polskiego MSZ, rząd USA zabronił tego w obawie o reakcję Izraela. Teraz w samym Izraelu, żydowski dziennik "Jerusalem Post" pozwolił sobie napisać o "polskich komorach gazowych".

 

Stąd już tylko krok od zaimplementowania w światowej opinii publicznej kolejnego kłamliwego zwrotu, który służy do zakłamywania historii wojny i to zaledwie 70 lat po jej zakończeniu. Obecnie panująca retoryka sugeruje, że najgorsi byli Polacy i beznarodowi Naziści. Zresztą nie tak znowu beznarodowi, bo jedna z kolportowanych ostatnio kłamliwych fraz to "Nazistowska Polska", tak jakby nie było żadnej okupacji męki narodu polskiego w tych czasach.

 

Autorem tekstu w Jerusalem POst, porównującego zagładę Ormian do zagłady Żydów, to Tal Harris. On sam przedstawia się jako wnuk dwóch Żydów ocalałych z holokaustu i jest doktorantem na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie. Co ciekawe w tekście nie pada ani razu słowo o Niemcach, ale pada sformułowanie "Polish gas chamber" - "polska komora gazowa i taki przekaz idzie w świat.

Gdy Polacy oburzają się na kłamliwe sformułowanie "polskie obozy zagłady", często można usłyszeć, że to skrót myślowy i chodzi o to, że te obozy znajdowały się na terenie Polski. Problem jednak w tym, że w czasach gdy zagłady dokonano nie było Polski tylko Generalna Gubernia a resztę terenu naszego kraju wcielono do Niemiec. Jak zatem mogły to być polskie obozy? Równie dobrze można powiedzieć, że skoro Oświęcim był obozem dla Polaków, a Birkenau dla Żydów, to o ile można się zgodzić, że ten pierwszy był polskim obozem, to Brzezinka była w takim razie obozem żydowskim.

Skoro środowiska żydowskie rozpętały przeciwko Polakom taką zmasowaną kampanię oszczerstw, to chyba warto przypomnieć, że w gettach były też Judenraty i żydowska policja pomagająca otwarcie w eksterminacji własnego narodu. Skoro zatem Polacy mają się bić w piersi, za nielicznych szmalcowników, którzy notabene często ginęli z rąk Armii Krajowej, to może warto, aby Żydzi zastanowili się nad swoim współudziałem w szoah.

 

Trzeba będzie chyba jednak sprzedać te lasy, bo potężny naród bankowy jak widać nie odpuszcza w ataku na teoretycznie istniejącą Polskę. Zakłamywanie historii trwa w najlepsze i obudziliśmy się właśnie w świecie, w którym wszyscy uznają za pewne, że holokaustu dokonali Polacy w Nazistowskiej Polsce, a Żydzi ginęli w Polskich Komorach Gazowych. W ten sposób ofiara, czyli zniszczona Polska, według światowej opinii publicznej staje się katem odpowiedzialnym za ludobójstwo w czasie II wojny światowej. Można już o Polakach napisać wszystko, a antypolonizm staje się modny.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

Dożyliśmy paradoksalnej

Dożyliśmy paradoksalnej chwili w dziejach kiedy od wielu dekad, a szczególnie od czasu kiedy oparte o plemienne, płynące z rzekomego boskiego wybraństwa poczucie wyższości, behawioralnie wdrukowaną perfidię, życiową bezczelność, historyczną dezynwolturę i jawną arogancję światowego żydostwa Przedsiębiorstwo "Holokaust" wytworzyło "spec-klimat", w którym jakakolwiek rozmowa/negocjacje czy opinie o tym narodzie - o ile mają być rzeczowe, merytoryczne i pozbawione oczekiwanego przez stronę żydowską serwilizmu gojowskiego otoczenia - nolens volens są sprowadzane do meritum czyli... z "żydo-klimatycznej" konieczności muszą wyczerpywać znamiona jawnie żydopochodnych ustaw o antysemityzmie, mowie nienawiści i im pokrewnych regulacji!!!
Rzecz jasna czyni to te rozmowy z góry skazanymi na negację, na żydowski rejwach, frenet światowych żydomediów, na hucpę - i de facto na zaostrzenie żydo-relacji, ba! - na  wrogość butno-roszczeniowej strony żydowskiej i de facto niepowodzenie!
Niepowodzenie na wszystkich poziomach współistnienia z wiecznie nadętym, wiecznie roszczeniowym, wieczną nienawiścią zionącym kurdupelnym kuriozum kopiącym wszystkich po kostkach jest "temu gnomu" genetycznie wpisane i ani chybi zniknie z "map świata" wraz z nim!
Jest 100% prawdy w powiedzeniu "uderz w stół - nożyce się odezwą"! Polacy "uderzyli w stół" zastawiony żydowskim perfidem - i "Nożyce" się odezwały! Dostaliśmy tym samym niepodważalny dowód, kto od lat stał i nadal stoi za regularnymi "erupcjami" a to "polskich obozów śmierci" a to innych opluskwiających Polskę i Polakow enuncjacji obiegających w mig światowe żydomendia! Jednocześnie nam - podobnie jak Żydom ofiarom II WŚ - nie wolno nawet bąknąć o reparacjach od Niemców kiedy w tym czasie Żydzi bezczelnie, bezkarnie więc i bez skupułów ciągną ze wszystkich możliwych i niemożliwych stron niekończący się "różaniec" w którym każdy paciorek to kolejna walizeczka z miliardem dolarów, a przed nimi - tak im się wydaje! - chciwą szponiastą ręką jeszcze do pociągnięcia czeka "różaniec polski" z kolejnymi 65 "walizeczkami" do przesuwu między chciwymi szponami!!

Czyżby się bali, że jeśli Polacy wezmą należne im reparacje to dla nich-działających w permanencji cwaniackich hochsztaplerów zabraknie "szekli"?! Równolegle - z mocy stosownie a przezornie pouchwalanych ustaw! - mamy zamknąć gęby, zacisnąć zęby, ścisnąć pośladki i kochać Żydów miłością odwzajemnianą nienawiścią  aż do zdechu... oby ich, nie nasz, był to zdech ich ostatni pozwalający wyjść "urbi et orbi" z syjonazi-matni!
Trzęsą Żydzi bankami, Rosją i Stanami
potrząsają dolarem, handlem diamentami
złotem, Internetem oraz gazetami
trzęsą "A" głowicami, rządami, Sejmami
pora żeby zaczęli telepać... portkami!!
Rybak - na prezydenta
a Braun - na premiera
i Judeopolonię
w mig weźmie cholera!

Daremne modły, rejwach, trud,
rabinów zbożne pienia!!
"Kochany" syjonazi-Bund
jest do wykorzenienia!
(Trafił się ongiś facet z wąsikiem
co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...
"mówicie, żeście Naród Wybrany!?"
na rzeź! - jak owce!...i barany!"

Pochwycił papier, pióro z inkastu
i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
Ten ich wybierał... jak raki z saka!!!
Od Abrahama do Izaaka!
A że był kawał szui i chama
brał: od Zeviego do Abrahama!!)
Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
szczególnie oni wściekli
i gdy nie mogą więcej z nich
wyciskać swoich "szekli"!!
Banksterski procent gnojem jest,
co karmi Eretz Bandit
to modus jest vivendi ich
i modus operandi!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że syjonazi-Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zawszonym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...
Kiedy już dupnie Yellowstone,
USrahell runie w gruzy -
Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
zmienić zasrane rajtuzy...
Ile jest wart "bojowy zając"
co niby wszystko potrafi
kiedy Niedźwiedzia-protektora
z dnia na dzień nagły szlag trafi!?
Na nic się zdadzą liczne A-bomby
co je zgromadził i grozi -
- przecież, gdy zrzuci je na sąsiadów
siebie też nimi ugodzi...

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika eemmeeeww

Sprzedałbym polskich idiotów,

Sprzedałbym polskich idiotów, którzy głosują na antypolską władzę w Polsce.
Inteligentni Polacy musieliby wtedy zagłosować na propolską władzę.
Kolejnym krokiem byłoby wywalenie byłej antypolskiej władzy do Izraela.
Ewentualnie zatrzymałbym ich za miskę ziemniaków i musieliby odpracować to co ukradli wraz z odsetkami.
 
Wniosek jest taki:
Problemem są polscy idioci, którzy głosują na system pokazywany w telewizji.
Albo ich sprzedamy, albo uświadomimy.
Jest jeszcze trzecie albo. Zostaniemy bez przyszłości jak polscy idioci.
 

Portret użytkownika Michaleddon

KOCHANI!!!   To jest bardzo

KOCHANI!!!
 
To jest bardzo niebezpieczny precedens.
Wszystkie te sytuacje prowadzą do jednego celu, kolejnego rozbioru Polski!
Dlaczego? to proste.
To jest zwyczajne zmiekczanie swiatowej opinii publicznej. Robienie z Polaków i Polski nazistów i oprawców zmierza do tego aby swiat w "oczywisty" sposób zaakceptował wymazanie naszego kraju z mapy swiata, po raz kolejny. "Bo przeciez taki okrutny i bezwzgledny naród istniec nie moze...: jak n=kiedys silne zjednoczone NIemcy.
Tu trzeba dzialac i to szybko. Glosowac na niezaleznych od partyjnych układów jesli sie da. Przyłaczac sie i dzialac w ruchach brfoniacych i walczacych o nasza narodowosc. NIe ma co wychodzic na ulice bo zrobia nam druga Libie w Polsce. Trzebs walczyc  bronia przeciwnika bo zbyt dobrze sie prawem obwarował.Nalezy wygrac demokratycznie i demokratycznie zainicjowac zmiany na lepsze. Kazda inna opcja zostanie uznana za "terrorystyczny atak na demokracje" i ujarzmiona przez "kochanych" obróncoew demokracji, Na TO i Oenzet.
%To ostatni juz dzwonek. Robior Polski nam grozi, Niemcy ziemie zachodnie, Rosja wschodnie a JudeoPolonia centrum, i zostaniemy niewolnikami na własnej ziemi (poprzez pdatki itp juz jestesmy ale póki co mamy własny kraj i jezyk)

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Portret użytkownika g-lo

Trwa jakaś kampania

Trwa jakaś kampania antypolska, o ogólnoświatowej skali. Ciekawi mnie, czy celem ich jest "tylko" kolejne wyłudzenie od Polski, tym razem kilku tysięcy nieruchomości (artykuł sprzed kilku tygodni w jednym z nazistowskich izraelskich dzienników o rzekomych żydowskich nieruchomościach w Polsce), czy też ma to jakiś głębszy ukryty cel.
W wyniku kłamstw głoszonych w świecie na temat nas Polaków i zaistniałej sytuacji opluwania nas przez nazistowskich żydów, powinniśmy zacząć stawiać wreszcie tych żydów i Izrael w prawdziwym świetle, tak jak na to zasługują. Prawda jest taka, że naziści to obecnie żydzi (jakieś 99% z nich), to co oni robią w niczym nie odbiega od polityki Adolfa Hitlera i to zarówno tej przedwojennej (opluwanie Polski, ciągłe prowokacje innych krajów i agresywna polsityka w stosunku do tych krajów) jak i w czasie wojny (Palestyna). Jeżdżenie czołgami po Palestyńskich dzieciach, gwałty na palestyńskich kobietach, tortury itp. to ich codzienność.
Na youtubie co jakiś czas można zobaczyć video jak żydzi mordują i znęcają się nad Palestyńczykami, jest ono bardzo szybko usuwane co prawda, bo jest niewygodne dla tych nazistów, ale kto chce poznać prawdę zdąży je obejżeć. Trzeba chcieć i mieć troche cierpliwości.
Jednak czego tu oczekiwać od kogoś, kto sworzył Państwo na krwi i cierpieniu rdzennych mieszkańców tych ziem. Tak powstał Izrael, tak powstały i zaprzyjaźnione z nim Stany zjednoczone niestety.
Na koniec chciałbym też zauważyć jedną rzecz, to że ktoś jest antynazistą nie znaczy, że jest antysemitą, tak samo jak nie jest antygermaninem. To, że 99% Niemców popierało nazistowską politykę Hitlera, czy też obecnie 99% żydów popiera nazistowską politykę izraela, to już inna para kaloszy. Osobiście do tego 1% nic nie mam i myślę że reszta polskich tzw. "antysemitów" Smile także.
Niech mi, któryś z żydonazistów wytłumaczy, w czym to polski "antysemityzm" będący skutkiem chorobliwej agresji i nienawiści waszej do nas Polaków, jest gorszy od waszego chorobliwego antypolonizmu i kłamstw jakie głosicie o nas w świecie??? Kłamstwo ma jednak krótkie nogi i jest to tylko kwestia czasu, jak znajdzie się ktoś, kto wam znowu zpuści łomot. Mówi się, że człowiek uczy sie na błędach, wy jednak nie podlegacie pod ten kanon jak można zaobserwować. Was historia niczego nie uczy niestety.

Portret użytkownika metrios

Antysemityzm to taki

Antysemityzm to taki średniowieczny "Młot na czarownice" przy jego pomocy niszczy się ludzi i narody.Dlaczego antypolonizmem nie walić po łbach, za przypinanie łatki nazistów? Wczoraj w greckiej "Katimerini"pod artykułem dot konfliktu polsko-izraelskiego zablokowano komentarze! Nie powiem artykuł bezstronny ,relacja sedna konfliktu.Wszyscy się boją przypięcia łatki ANTYSEMITY! Czas z tym skończyć!

Portret użytkownika marko

Chcąć zdobyć wolność i

Chcąć zdobyć wolność i niepodległość musimy zacząć wszystko od zera, każdy kto jest świadomy i nie boi się mówić prawdy innym, musi wszem i wobec rozmawiać i uświadamić ludziom w jakim położeniu jesteśmy – niestety dużo dorosłych ludzi ma rozum dziecka, a niektórzy to jakby dopiero wczoraj się urodzili, taka jest niestety prawda.
Kupować i chodzić w odzieży patriotycznej – to dużo nie kosztuje, a jaki efekt: dotychczasowi znajomi odnoszą się do nas z większą serdecznością, po za tym przyciągamy rzesze zwolenników do rozmów; nawet nie wyobrażacie sobie jak taki widok buduje Polaków, dlatego gorąco zachęcam!
Zacząłem taką akcję i planuję następne, teraz chcę kupić bluzę „Śmierć wrogom Ojczyzny” zakup legalny, np na Allegro jest kilkadziesiąt różnych sztuk, u kilkunastu sprzedawców.
Myślę i wierzę że inni skorzystają – jest to bardzo duży przekaz emocjonalny.
Teraz w czasach internetu, mimo szybkiego przepływu informacji, tak trudno jest zmobilizować Polaków,
pomyśleć jakie zadanie miał Roman Dmowski, po nieudanych powstaniach przeciwko zaborcom, jeździł po wsiach miastach i miasteczkach i zdobywał zaufanie ludzi, w dużej części niepiśmiennych, do tego by powstać z kolan, zrobił mrówczą pracę,
jego trud został wynagrodzony, Polska odrzuciła niewolę niemiecką i bolszewicką.
Teraz brakuje nam takiego Romana Dmowskiego, ale wiem że jest ktoś taki w naszych szeregach, rośnie i dojrzewa do wielkich decyzji – to tylko kwestia czasu – my Polacy musimy przyczynić się do większej manifestacji PATROTYZMU.
To pierwszy krok – ale jaki ważny.

Portret użytkownika dondron

malo istotne czyje to byly

malo istotne czyje to byly komory najwazniejszy jest fakt ze niezagazowali calego tego zydowskiego scierwa. Ktokolwiek jest za to odpowiedzialny za malo sie postarał...

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ