Izraelski dziennik pisze o "polskich komorach gazowych" - ciąg dalszy upokarzania Polski

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Każdego dnia dochodzi do kolejnych ataków na Polskę i Polaków. Zostaliśmy już wielokrotnie obrażeni insynuacjami jakoby Polacy podczas II wojny światowej byli narodem sprawców. Kilka dni temu wypomniał to publicznie James Comey, szef FBI, a gdy chciał przeprosić na żądanie polskiego MSZ, rząd USA zabronił tego w obawie o reakcję Izraela. Teraz w samym Izraelu, żydowski dziennik "Jerusalem Post" pozwolił sobie napisać o "polskich komorach gazowych".

 

Stąd już tylko krok od zaimplementowania w światowej opinii publicznej kolejnego kłamliwego zwrotu, który służy do zakłamywania historii wojny i to zaledwie 70 lat po jej zakończeniu. Obecnie panująca retoryka sugeruje, że najgorsi byli Polacy i beznarodowi Naziści. Zresztą nie tak znowu beznarodowi, bo jedna z kolportowanych ostatnio kłamliwych fraz to "Nazistowska Polska", tak jakby nie było żadnej okupacji męki narodu polskiego w tych czasach.

 

Autorem tekstu w Jerusalem POst, porównującego zagładę Ormian do zagłady Żydów, to Tal Harris. On sam przedstawia się jako wnuk dwóch Żydów ocalałych z holokaustu i jest doktorantem na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie. Co ciekawe w tekście nie pada ani razu słowo o Niemcach, ale pada sformułowanie "Polish gas chamber" - "polska komora gazowa i taki przekaz idzie w świat.

Gdy Polacy oburzają się na kłamliwe sformułowanie "polskie obozy zagłady", często można usłyszeć, że to skrót myślowy i chodzi o to, że te obozy znajdowały się na terenie Polski. Problem jednak w tym, że w czasach gdy zagłady dokonano nie było Polski tylko Generalna Gubernia a resztę terenu naszego kraju wcielono do Niemiec. Jak zatem mogły to być polskie obozy? Równie dobrze można powiedzieć, że skoro Oświęcim był obozem dla Polaków, a Birkenau dla Żydów, to o ile można się zgodzić, że ten pierwszy był polskim obozem, to Brzezinka była w takim razie obozem żydowskim.

Skoro środowiska żydowskie rozpętały przeciwko Polakom taką zmasowaną kampanię oszczerstw, to chyba warto przypomnieć, że w gettach były też Judenraty i żydowska policja pomagająca otwarcie w eksterminacji własnego narodu. Skoro zatem Polacy mają się bić w piersi, za nielicznych szmalcowników, którzy notabene często ginęli z rąk Armii Krajowej, to może warto, aby Żydzi zastanowili się nad swoim współudziałem w szoah.

 

Trzeba będzie chyba jednak sprzedać te lasy, bo potężny naród bankowy jak widać nie odpuszcza w ataku na teoretycznie istniejącą Polskę. Zakłamywanie historii trwa w najlepsze i obudziliśmy się właśnie w świecie, w którym wszyscy uznają za pewne, że holokaustu dokonali Polacy w Nazistowskiej Polsce, a Żydzi ginęli w Polskich Komorach Gazowych. W ten sposób ofiara, czyli zniszczona Polska, według światowej opinii publicznej staje się katem odpowiedzialnym za ludobójstwo w czasie II wojny światowej. Można już o Polakach napisać wszystko, a antypolonizm staje się modny.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Alefa

Ci  okultystyczni sadyści 

Ci  okultystyczni sadyści  zapowiedzieli jak to szantazyści "że Polska bedzie na arenie miedzynarodowej poniżana"
jeśli nie sprawa odszkodowań za traktowanie ich na terenach Polski w czasie II WŚ nie dostana rent i emerytur
dla nich i ich rodzin i nie zostana zwrócone majatki pomordowanych,zaginionych ,zmarlych bezdzietnie żydow
w okresie II WŚ i po niej  i kolejni wałęsa,kwaśniewski,kaczyński,komorowski i tusk i duda pewnie też  sprzedadza lasy . reszte ziemi uprawnej za bezcen tak jak  dotychczas .
Polska  zaplacila po wojnie USA ktory najwiecej przyjął uciekajacych zydow  reparacje zwiazane z majatkami.
Polska Konstytucja nie przewiduje wyplat odszkodowań gdy nie ma zstepnych w I .II stopniu pokrewieństwa.
a te                zlodziejskie smiecie  chca odbudowane wyremontowane przejac dla fundacji ,stowarzyszeń i innych tego typu  szpiegowskich wywiadowni na terenie Polski.
Paszporty polskie sa rozdawane  w Izraelu dzięki mezowi zydowki  amerykańskiej R.Sikorskiemu  jak papier toaletowy kazdemu.Ta cholota przyjeżdża i ma status emigranta mniejszosci narodowej w Polsce  bo chca
zrobic referendum - DUDA KOMOROWSKI  kazdy z tych  ...... politycznych jest na ich uslugi albo ginie samobójczo,w  wypadku na serce ,idzie w niebyt polityczny - aby uzyskać mozliwość utworzenia polin
w państwie i eksploatowac go jak to robi "mniejszość' niemiecka.

Portret użytkownika Xystos

nalezy wydalic z Polski

nalezy wydalic z Polski wszystkich Zydów bez wzgledu na wyznawana przez nich Religie,i odebrac polskie obywatelstwo !
 
polskie sady za ponizanie Polski powinny zasadzac iscie amerykanskie odszkodowania od oszczercow i scigac ich via InterPol.

Portret użytkownika HalKW

Sprawdzilam artykul w

Sprawdzilam artykul w Jerusalem Post i okreslenie juz zostalo zmienione z polskich na nazistowskie, co roznie mozna interpretowac nie znajac prawdziwej historii, szczegolnie po ostantich nagonkach.

Portret użytkownika REY

A to zdjęcie przedstawia

A to zdjęcie przedstawia główną bramę do obozu Gross-Rosen, (Rogoźnica k.Strzegomia) napis "ARBEIT MACH FREI" na bramie to mistyfikacja i fałszerstwo, na końcu lat 60 tych ktoś nadgorliwy zdecydował o umieszczeniu tego napisu, w rzeczywistości w czasie funkcjonowania obozu tego napisu tam nie było. Mam zdjęcia tej bramy z roku 1967 bez napisu. Druga sprawa, to lansowanie tezy, że większość więźniów tego obozu to byli Żydzi. Prawda jest inna. Nie był to obóz zagłady dla Żydów . Trafiali tam więźniowie polityczni z Francji, Holandii, Niemiec, Czech, a przede wszystkim z Polski głównie inteligencja i członkowie ruchu oporu. Było to miejsce wykonywania egzekucji skazańców z więzień Wrocławia i z Pawiaka, zginął tam komendant Szarych szeregów Florian Marciniak, zginęło tam tysiące żołnierzy Armii Czerwonej , a po powstaniu warszawskim w 1944 trafiło tam wielu żołnierzy AK . Jednym z więźniów był prof Andrzej Waksmundzki - wynalazca światłowodów z UMCS . Na terenie tego obozu nie było komór gazowych tylko krematorium, więźniowie ginęli z wycienczenia pracą w kamieniołomach i komandach w fabrykach Dolnego Śląska. Nie możemy pozwolić aby inni fałszowali historię naszego kraju i narodu.

Portret użytkownika andreess

W sumie w Niemczech było

W sumie w Niemczech było więcej obozów niz w PL a poza tym Polska nie była pepkiem świata wtedy i teraz nie jest i nigdy nie bedzie.. a Francja Belgia Holandia.. wiele krajów Europy wie ..zna hisatorie wiec powielanie jakiejs bzdury sensu nie ma i nie ma co z tego robic afery, godnym uwagi natomiast jest fakt ze w 1943 roku doszło do buntu, zamachu na hitlera i zrobili to oficerowie wermachtu i abwehry..wielu tez Niemców dzialalo na terenie Poslki jako członkowie oddziałow partyzanckich albo oficerów wermachtu przekazujacych dla polskiego wywiadu wszelkie informacje... poza tym....byli Niemcy którzy są bohaterami i którzy potrafili sie przeciwstawic hitlerowi.. byli Francuziu, Holendrzy.. ale w tychże samych narodach równiez w polski byli zdrajcy którzy wydawali ludzi na smierć za marne pieniądze..w kazdym narodzie byli są i będa bohaterowie i zdrajcy .. takie życie taki świat.. a amerykańskie koncerny prosukowały broń dla armii nazistowskiej dopiero jak japończycy wp im na Perl Harbour dopiero sie opamietali, pozdrawiam

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

UWAGA! UWAGA! UWAGA! APEL!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! APEL!

 Do wszystkich nagrodzonych medalami "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata"!!

 

Zwracajcie Żydom te medale, a na odwrocie dyplomów napiszcie jak jest Wam przykro że pamięć uratowanych i heroizm ratujących, w imię "szekli, ojro i dolara" zostały podeptane przez trzęsącą SrulsraHell'em syjonazistowską soldateskę dla której nic i nikt - prócz najniższych merkantylnych pobudek - de facto się nie liczy!!!

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ