Izraelski Kneset przygotowuje ustawę, która będzie oskarżała Polskę o negowanie Holokaustu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy wydawało się, że gwałtownie pogorszone stosunki dyplomatyczne Polski i Izraela wydawały się być już niemal na dnie, okazało się, że dno się oberwało i w konflikt włączył się izraelski parlament, czyli Kneset. W dzisiejszym głosowaniu 61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska może zostać oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową wersję ustawy o IPN. 

 

 

Władze Izraela od soboty przystąpiły do zmasowanego ataku propagandowego wymierzonego przeciwko Polsce. Obecnie już zupełnie wprost oświadczają, że Polska neguje Holokaust. Dzisiaj uzgodniono, że w Izraelu powstanie specjalne prawo wymierzone w Polskę, jeśli nasze władze nie spełnią żydowskiego ultimatum i nie zmienią zapisów przegłosowanej w zeszły piątek nowelizacji ustawy o IPN. 

 

Stwierdzono, że "Polacy ukrywają swoje winy za nazistami" i "próbują napisać historię na nowo". Jako retorsja grozi nam zarzut negowania Holokaustu, a jak wiadomo jest to w obecnym świecie najgorsza z możliwych zbrodnia. Dlatego trudno się dziwić, że na miejscowych polskojęzycznych polityków padł blady strach. 

 

Właściwie polskojęzyczni politycy PiS znaleźli się w sytuacji bez wyjścia. Demonstrowana przez nich przy byle okazji miłość do Izraela okazała się nieodwzajemniona, a wręcz Izrael okazał się być krajem zorientowanym względem Polski wyraźnie wrogo i prowokacyjnie.

 

Strach polskojęzycznych polityków wzbudziła zapowiedź demonstracji przed ambasadą Izraela, którą zapowiedziały środowiska narodowe. Władze Warszawy zezwoliły na nią, ale wojewoda mazowiecki ogłosił zakaz zbliżania się do budynku ambasady do dnia 5 lutego. Ostatecznie organizatorzy odstąpili od pikiety.

 

Przełomowe jest to, że dzisiaj w końcu pani ambasador Azari przyznała, że wściekły atak Izrael na Polskę nie jest spowodowany tylko ustawą o IPN, ale również ustawą reprywatyzacyjną. Przyznano tym samym, że przyczyną konfliktu są kwestie związane z roszczeniami żydowskimi. Jeszcze pal licho gdyby chodziło o mienie należne jakimś spadkobiercom, tu chodzi o mienie bezspadkowe warte około 65 mld dolarów, które mamy przekazać wskazanym organizacjom żydowskim. 

 

Wygląda na to, że cała ta awantura i metodyczne przyprawianie nam gęby nazistów odpowiedzialnych za Holokaust, ma na celu przede wszystkim wyłudzenie miliardów dolarów za nieruchomości utracone w wyniku strat po wojnie, którą wywołali Niemcy, którzy zresztą do dzisiaj nie wypłacili nam za to reparacji, a jak będziemy ścigać kłamstwo o przypisywanie Polakom niemieckich zbrodni, to Izrael oskarży nas o negowanie Holokaustu. 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika everlast

według przepowiedni

według przepowiedni Nostradamusa na początku III Wojny Światowej Polska będzie w sojuszu z Arabami i Chinami... i coś mi się wydaje że ta przepowiednia zaczyna się spełniać Smile

 

PiS jest teraz w takiej sytuacji która pokaże ile jest tak naprawdę wart. Z jednej strony wiadomo od dawna że lizą dupę USrańcom i Żydkom, z drugiej jednak obecna sytuacja jest czymś co wkurza nawet tą zlewaczoną część narodu (w tym nawet kilku lewackich pismaków!) nie mówiac już o wszystkich zdrowo myślących Polakach. Jeśli ugną się pod syjonistycznym naporem to pewne jest że strasznie na tym stracą jako partia. Kilkanaście punktów sondażowych poleci jak z bicza strzelił. Jednak jeśli pokażą jaja i się postawią to znowu mogą na takim ruchu bardzo dużo zyskać. Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać, trzeba sie skumać z chinolami i tyle. Możecie mnie hejtować ale to obecnie najlepsza opcja, inaczej to wszyscy nas "zjedzą".

 

Swoją drogą mam nadzieje że Kukiz i jego partia dalej będą walczyć z tym ścierwem bo dzięki temu mogą zyskać sporo poparcia... a może na tym konflikcie urośnie jakaś nowa, nacjonalistyczno-prawicowa partia która namiesza i zmieni w przyszłości oblicze Polski? Oby tak było!

Portret użytkownika hyh

A 5 mln na ich miejsce z

A 5 mln na ich miejsce z Izraela do ziemi obiecanej az do momentu wybudowania w Jerozolimie swiatyni. Ukraina im nie wyszla z osiedleniem sie a Madagaskar za daleko od Auschwitz miejsca calopalenia ofiar.

Portret użytkownika hyh

Wszyscy "polscy" patrioci

Wszyscy "polscy" patrioci robia nagonke na zydow tym samym zdradzaja sie kim sa naprawde ... po to powstaly patriotyczne i narodowe 5 kolumny... Polacy sa urznieci ... MAT ... Nie maja nic , ani narodowcow ani broni ani sojusznikow typu Chiny i Rosja

powiem : DZIEKUJE RODAKOM znow Nas ujebano.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No!! Niech te parchy nas

No!! Niech te parchy nas oskarżają o co chcą!!

Przedstawiam 3 punktowy plan ratunkowy:

1. Nasz rząd powinien natychmiast przestać się kajać i zastosować metodę Kima z KRLD. We wszelkiej strategii uznać Izrael państwem Wrogim nr 1 RP i wydalić wszystkich polskojęzycznych żydów w odwecie.

2. Zerwać stosunki z Izraelem.  Tylko odwaga i bezkompromisowość może nas uratować.

3. Natychmiast nawiązać sojusznicze stosunki z Rosją w odpowiedzi!

Zachód wtedy zblednie i stuli żydowskie ryje!!

Wyjście Polski z Nato i zawarcie sojuszu z Rosją zdezorganizuje cały żydowski plan zniszczenia Rosji a w tym i Polski!!

 Jebać USA i trampka! On i tak jest trupem!

Portret użytkownika SurvivorMan

Dobre, ale niestety

Dobre, ale niestety niemożliwe Wink
W rządzie mamy naczelnych rusofobów kraju, którzy także są dość wyraźnie zażydzeni, więc prędzej Somalia stanie sie najbogatszym krajem świata, niż oni wydymają Izrael i nawiążą jakiekolwiek normalne stosunki z Rosją Wink

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika everlast

taaa, szkoda tylko że Putin

taaa, szkoda tylko że Putin skumał się z premierem Izraela i podczas rozmowy z nim przyłączył się do nagonki na Polskę. Przy okazji wychwalali Armie Czerwoną że ocaliła Żydów od zamordowania przez nazistów. Dodatkowo w Izraelu ma powstać pomnik dedykowany żołnierzom Armi Czerwonej. Kiedy wy, zidiociali rusofile zrozumiecie że Rosja podobnie jak USA, Izrael czy Niemcy to nasz wróg?

Strony

Skomentuj