Izraelski Kneset przygotowuje ustawę, która będzie oskarżała Polskę o negowanie Holokaustu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy wydawało się, że gwałtownie pogorszone stosunki dyplomatyczne Polski i Izraela wydawały się być już niemal na dnie, okazało się, że dno się oberwało i w konflikt włączył się izraelski parlament, czyli Kneset. W dzisiejszym głosowaniu 61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska może zostać oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową wersję ustawy o IPN. 

 

 

Władze Izraela od soboty przystąpiły do zmasowanego ataku propagandowego wymierzonego przeciwko Polsce. Obecnie już zupełnie wprost oświadczają, że Polska neguje Holokaust. Dzisiaj uzgodniono, że w Izraelu powstanie specjalne prawo wymierzone w Polskę, jeśli nasze władze nie spełnią żydowskiego ultimatum i nie zmienią zapisów przegłosowanej w zeszły piątek nowelizacji ustawy o IPN. 

 

Stwierdzono, że "Polacy ukrywają swoje winy za nazistami" i "próbują napisać historię na nowo". Jako retorsja grozi nam zarzut negowania Holokaustu, a jak wiadomo jest to w obecnym świecie najgorsza z możliwych zbrodnia. Dlatego trudno się dziwić, że na miejscowych polskojęzycznych polityków padł blady strach. 

 

Właściwie polskojęzyczni politycy PiS znaleźli się w sytuacji bez wyjścia. Demonstrowana przez nich przy byle okazji miłość do Izraela okazała się nieodwzajemniona, a wręcz Izrael okazał się być krajem zorientowanym względem Polski wyraźnie wrogo i prowokacyjnie.

 

Strach polskojęzycznych polityków wzbudziła zapowiedź demonstracji przed ambasadą Izraela, którą zapowiedziały środowiska narodowe. Władze Warszawy zezwoliły na nią, ale wojewoda mazowiecki ogłosił zakaz zbliżania się do budynku ambasady do dnia 5 lutego. Ostatecznie organizatorzy odstąpili od pikiety.

 

Przełomowe jest to, że dzisiaj w końcu pani ambasador Azari przyznała, że wściekły atak Izrael na Polskę nie jest spowodowany tylko ustawą o IPN, ale również ustawą reprywatyzacyjną. Przyznano tym samym, że przyczyną konfliktu są kwestie związane z roszczeniami żydowskimi. Jeszcze pal licho gdyby chodziło o mienie należne jakimś spadkobiercom, tu chodzi o mienie bezspadkowe warte około 65 mld dolarów, które mamy przekazać wskazanym organizacjom żydowskim. 

 

Wygląda na to, że cała ta awantura i metodyczne przyprawianie nam gęby nazistów odpowiedzialnych za Holokaust, ma na celu przede wszystkim wyłudzenie miliardów dolarów za nieruchomości utracone w wyniku strat po wojnie, którą wywołali Niemcy, którzy zresztą do dzisiaj nie wypłacili nam za to reparacji, a jak będziemy ścigać kłamstwo o przypisywanie Polakom niemieckich zbrodni, to Izrael oskarży nas o negowanie Holokaustu. 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika EkrudyDref

Ba, żeby chodziło tylko o to.

Ba, żeby chodziło tylko o to... W tej izraelskiej ustawie idzie głównie o przyprawienie Polakom gęby winnych za holokaust.

Mamy być winni, chociaż państwo polskie nie istniało w czasie wojny, chociaż Polacy ratowali Żydów, chociaż okazaliśmy się pierwszymi walczącymi z Niemcami, chociaż i nas Polaków to Niemcy mordowali, chociaż niemieckie prawo karało Polaków śmiercią za pomoc Żydom. 

Mamy być winni bo to dzięki nam Żydzi ocaleli z holokaustu! I za to mamy Izraelowi zapłacić.

--------
Howgh!

Portret użytkownika Silver lucif

Nawet ortodoksyjni żydzi

Nawet ortodoksyjni żydzi twierdzą że "draństwo" zwane Izrael powstało nielegalnie. Nazwa ich odłamu zwie się Natutej Karta czyli straznicy miasta. A skoro oni tak twierdzą to Izrael z samego założenia to bandyckie i nazistowskie Państwo - draństwo. 

 

Portret użytkownika Adi0033

Nie moge juz patrzec ani

Nie moge juz patrzec ani sluchac tych parchatych scierw ile jeszcze wy w rzadzie bedzie dupe im lizac jarmulki ubierac palic swieczki w sejmie poje**lo was debile ??? Macie teraz zaplate zydy wyruchaja was bez mydla no chyba ze o to wam chodzilo wszystkim .

Portret użytkownika kolo21

Oddadzą im kamienice i

Oddadzą im kamienice i ziemiel, pis zawsze tak robi, że niby nie chce a musi. K...a jak Wałęsa. Nawet nasze ulice nie zostaną, bo budowane za Niemieckie pieniądze. Kto wie ile ziemi już kupili w Polsce. Jak zaczynało się ostre kupowanie ziemi, to pis oponował i niby zabronił. Ha ha dobre, a w rzeczywistości dał za darmo i jeszcze po rączkach całował. Radzę każdemu, kto zamierza postawić czy kupić dom, niech sprawdzi jego historie, czy czasem ta ziemia nie należała do przed wojennego żyda.

kolo21

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane dzieci. Prosze

Kochane dzieci. Prosze zwrocic uwage na to, ze tutaj mamy doczynienia z naglym atakiem wszystkich na jeden kraj ktory mam nadzieje, ze przetrwa ta nagonke i nie straci dumy narodowej i szacunku do wlasnych obywateli. A jesli kneset przeglosuje te bzdury to zmieniam nastawienie do zydow i Izraela bedac byc moze w duzej dozie prawdopodobienstwa w ktoryms pokoleniu jednym z nich. Pamietam z czasow PRL przyjazdy Ickow do Warszawy zeby zwiedzic miejsca kazni. Oni wtedy juuz byli bardzo negatywnie nastawieni do polakow i Polski. Przypuszczam, ze ta nagla eksplozja nienawisci jest kalkulowanym dzialaniem zeby przymusic Polske i polakow nie tylko do uleglosci w stosunku do zydow ale rowniez wymusic na niej przyjmowanie muzumanow co zasadniczo wplyneloby na destabilizacje w kraju i jeszcze wieksze napiecia spoleczne. Tak sie glosno zastanawiam czy Icki nie planuja jakiegos planu ewakuacji w momencie konfliktu z Iranem. Bo cos mi sie w tym wszzystkm niepodoba. Kocham was moje malenstwa i glowy do gory i pamietajcie ojczyzne mamy tylko jedna bezwzgledu gdzie nas diabli poniesli...

Strony

Skomentuj