Premier Norwegii oświadczyła, że Szwecja upada i trzeba rozważyć zamknięcie granicy z tym krajem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Premier Norwegii Erna Solberg, oświadczyła, że jej kraj przygotowuje się na upadek Szwecji. Mówi się nawet o wystąpieniu z konwencji genewskiej. Norwegia obawia się, że system azylowy w Szwecji załamię się i kraj ten zostanie zalany szwedzkimi uchodźcami. Rozważa się nawet zamknięcie norwesko-szwezkiej granicy i wystąpienie ze strefy Schengen.

 

Trudno o lepszy przykład na fiasko polityki multikulti niż Szwecja. W imię fałszywie pojmowanej empatii przyjął do siebie rekordową liczbę islamskich imigrantów, którzy jak zwykle mają zwyczaju, zamiast integrować się ze szwedzkim społeczeństwem narzucili mu swoje wartości.

 

Norweskie władze obawiają się, że sytuacja w Szwecji wymknie się spod kontroli, co może skutkować falą uchodźców, którzy zaczną masowo napływać do Norwegii. Oczywiście miejscowa lewica zawyła z oburzeniawskazując na to że takie postawy są naruszenie zobowiązań umów międzynarodowych.

 

Premier Solberg argumentuje, że sytuacja jest nadzwyczajna, a ryzyko upadku Szwecji stało się realne i związku z tym rząd musi podjąć pewne kroki aby przygotować się na najgorsze scenariusze. Nieodpowiedzialna polityka imigracyjna szwedzkiego rządu sprowadziła już wielkie kłopoty na mieszkańców teg kraju, a teraz wygląda na to, że problemy te moga się roznieść na całą Skandynawię.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika SN69

Zdaje się że Polacy bardziej

Zdaje się że Polacy bardziej się martwią o losy Europy niż własnego kraju...przecież jasne jest to że z afrykańsko - muzułmańską społecznością gospodarczo poważnie wychamują...to chyba działając we własnym interesie powinniśmy ich dopingować w działaniach zmierzających do rozbudowy systemu multi - kultu...

Portret użytkownika EkrudyDref

Nie dziwi mnie to.

Nie dziwi mnie to.

Merkel chodzi sobie na wolności, choć powinna dostać karę dożywotniego więzienia (czy w czasie wojny będzie obowiązywać kara śmierci?).

"Postępowe" narody witały nachodźców (dziwne dla nas, że w 95% byli to młodzi mężczyźni, ale nie dziwne dla nich - "postępowców"), więc podejrzewam, że narody te postanowiły popełnić samobójstwo ze szczęścia i dobrobytu, które osiągnęły. Samobójstwo to trwa.

Zarażeni "postępowością" są też niektórzy Polacy - to ci zafascynowani partią PO i - nomen omen - Nowoczesną, pragnącymi przynajmniej ze 100 tys. młodych islamistów (zapewne tych z "napuchnietymi jądrami", ale może i ich rodzinami?).

Czy i my mamy popełnić samobójstwo by zadowolić nachodźców?

--------
Howgh!

Portret użytkownika Repidbxx

W najczarnieszych snach

W najczarnieszych snach naszych przodków nie było takiego scenariusza wydarzeń jaki rozgrywa się na naszych oczach, gdy jakiś kraj dobrowolnie oddaje swoje dobra, swoją historię, dziedzictwo kulturowe, tradycje, zwyczaje i swoją własną tożsamość bez czołgów, bombowców, milionów zabitych i rannych w obronie ojczyzny. To są czasy, gdy ludzie dobrowolnie oddają to wszystko w imię jakiejś koncepcji, jakiegoś urojenia. 10 lat temu podziwiałem szwecję, a teraz mam wrażenie, że coś poszło nie tak, że to może epidemia strasznej choroby psychicznej z początku XXI wieku w europie.

Portret użytkownika Zbigniew

Wszystko co się dzieje jest

Wszystko co się dzieje jest zaplanowane. Plan Kalergiego(stworzenie rasy negroidalnej) w toku. Manifest patrona głównego budynku UE Spinellego w toku.......wszystko zaplanowane,łącznie z kolonizacją Polski przez pejsatych gojów.

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane dzieci. Sluchajac

Kochane dzieci. Sluchajac radia PRL poinformowano mnie, ze aresztowano polaka i ukrainca ktorzy byli pijanini i zwyzywali nachodzcow od .... i .... i grozi im do 3 lata za obrazanie narodowosci syryjczykow i ich religijnych doznan. Jak tak sie dzieje to masa z bliskiego wschodu poleci na poludnie Szwecji nie na polnoc!"!! Do nedznego kurczaka. Trza sklonowac Trumpa i wprowadzic klona do Evropy inaczej bedziemy mieli Islamabad!!! A Szwecje zrusyfikowac przez Putina!!!

I Do roboty riebjata!!

Portret użytkownika rtty4

Winnych tej sytuacji to

Winnych tej sytuacji to oczywiście nie ma? Wszyscy chcieli dobrze, ale nie wyszło, ojejkujejku, no kto by mógł przypuszczać. No to Szwecji już nie ma, ale róbmy to samo we Włoszech - tam się na pewno wszystko uda. A jak się nie uda - to w Grecji - tam na pewno wyjdzie. A potem we Francji - no za trzecim razem to na 100% musi się udać. A jak nie wyjdzie to zróbmy to samo w Polsce - no bo co może pójść nie tak przy tak genialnym planie?
I to wszystko naprawdę bez żadnego oskarżenia? Bez chocby jednego polityka postawionego przed sądem? Rozpierdzielono kraj i nawet jednego wyroku czy nawet oskarżenia? NIC?!

Portret użytkownika inzynier magister

To co się dzieje w Szwecji to

To co się dzieje w Szwecji to rządy protestantów którzy mianowali na stanowisko "biskupa" homseksualną lesbijke zoboczeńską ! "Ostatnio ze Szwecji przyszła wiadomość, że biskupka Eva Brunne zamierza usunąć z luterańskiego kościoła portowego w Sztokholmie wszystkie symbole chrześcijańskie, w tym także krzyże, by nie urażać uczuć religijnych wyznawców odmiennych religii, a przede wszystkim islamu. Kiedy w 2005 roku kręciłem film dokumentalny o przemianach obyczajowych w Szwecji, trafiłem do luterańskiej parafii w Sztokholmie, gdzie duszpasterkami były dwie pastorki pozostające w związku lesbijskim: Eva Brunne i Gunilla Linden. Rozmawiając z drugą z nich, zwróciłem uwagę na jej mocno zaokrąglony brzuch. Zapytałem więc, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Gunilla potwierdziła. Zdziwiło mnie to tak bardzo, że zapytałem, jak to możliwe, skoro jej partnerką jest kobieta. Pastorka wyjaśniła mi wówczas, że kolega przyniósł jej w strzykawce „materiał genetyczny”, a ona wstrzyknęła go w sobie w intymne miejsce. Mówiła to takim tonem, jakby chodziło o rzecz najoczywistszą na świecie."

https://wpolityce.pl/kosciol/271473-biskupka-lesbijka-chce-usunac-krzyze-z-kosciola-by-nie-obrazac-uczuc-religijnych-muzulmanow

Szwecja to taki kraj w którym władzę przejęli enwuowskie zboki i chcą zniszczyć wszystkich normalnych ! Ciekawe kiedy tam zaczną strzelać biali do nachodzcców ?! Zresztą to będzie wtedy zgodnie z planem III wojen masona Pike ! Potem będzą czipować ! Musimy zwiekszać modlitwę różańcową oraz do miłosierdzia Jezusa by sięobronić przez mocami zła lucyferian NWO !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj