Premier Norwegii oświadczyła, że Szwecja upada i trzeba rozważyć zamknięcie granicy z tym krajem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Premier Norwegii Erna Solberg, oświadczyła, że jej kraj przygotowuje się na upadek Szwecji. Mówi się nawet o wystąpieniu z konwencji genewskiej. Norwegia obawia się, że system azylowy w Szwecji załamię się i kraj ten zostanie zalany szwedzkimi uchodźcami. Rozważa się nawet zamknięcie norwesko-szwezkiej granicy i wystąpienie ze strefy Schengen.

 

Trudno o lepszy przykład na fiasko polityki multikulti niż Szwecja. W imię fałszywie pojmowanej empatii przyjął do siebie rekordową liczbę islamskich imigrantów, którzy jak zwykle mają zwyczaju, zamiast integrować się ze szwedzkim społeczeństwem narzucili mu swoje wartości.

 

Norweskie władze obawiają się, że sytuacja w Szwecji wymknie się spod kontroli, co może skutkować falą uchodźców, którzy zaczną masowo napływać do Norwegii. Oczywiście miejscowa lewica zawyła z oburzeniawskazując na to że takie postawy są naruszenie zobowiązań umów międzynarodowych.

 

Premier Solberg argumentuje, że sytuacja jest nadzwyczajna, a ryzyko upadku Szwecji stało się realne i związku z tym rząd musi podjąć pewne kroki aby przygotować się na najgorsze scenariusze. Nieodpowiedzialna polityka imigracyjna szwedzkiego rządu sprowadziła już wielkie kłopoty na mieszkańców teg kraju, a teraz wygląda na to, że problemy te moga się roznieść na całą Skandynawię.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Taki

Prosze patrzec tylko jednym

Prosze patrzec tylko jednym okiem na zagranice....bo u nas w Krakowie odbedzie sie posiedzenie Zydowskiego Parlamentu Europejskiegi !!!!!! 

I Te...Mycki..chca w Naszym pieknym Kraju zaczac na powaznie ...Judeopolonie.....

Teraz..Zydowski Parlament Europejski...znajduje sie w Brukseli i Co CIEKAWE Europa wybudowala przy okazji z Unijnych pieniedzy pare Pokoi dla TEGO Motlochu z ..Pustyni..

Chca przejac Parlament Europejski Jak nie w Calosci to chociaz czesc ..?????

Ale Najwazniejsze jest to Co TE pejsy mowia o Polsce...np w Roku 2018 mA byc dwa razy wiecej ..zydow....w POLSCE Jak przed druga WS...

To wiadomosci z ostatniej Chwili .

Polacy trzeba TYCH gosci wyprowadzic gdzie ich Miejsce dopuki jeszcze..mozna....Ale PAD to przeciez tez z TEGO...miotu...

juz nie bede pisal Kto jeszcze nalezy do tej Kliki bo trzeba by bylo ....Polowe z SEJMU...Wy.....lic!!!

Portret użytkownika luki121

ha ha ha, to nic ze kraj moze

ha ha ha, to nic ze kraj moze upasc w skutek naplywu nachodzcow Afrykanskich ale przeciez najwazniejsze jest przyjmowac ich i finansowac a zwykly bialy obywatel sie nie liczy i to nie jest rasizm wobec bialych?,swiatem zachodnim rzadza debile z klapkami na oczach,dlatego zachod zmieni  sie w slumsy muzulmanskie.

Portret użytkownika MiamiVibe

Mi to wygląda na taką samą

Mi to wygląda na taką samą sytuację jak podczas obydwóch wojen światowych, gdzie pewnemu hegemonowi nie podobało się, że Europa stała się zbyt potężna gospodarczo, więc trzeba rozpętać chaos i zniszczenie, aby poprzez odpowiednie działania dalej utrzymywać status hegemona Smile Skojarzenia z USA jak najbardziej na miejscu Smile Aaaaa no i trzeba złożyć mnóstwo krwi w ofierze dla ich pana diabła, w której się bardzo lubuje.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika SN69

Amerykanie nie byli hegrmonem

Amerykanie nie byli hegrmonem przed l WŚ...a przed ll WŚ Europa nie stanowiła zagrożenia dla interesów USA...A obecnie mało prawdopodobne jest twierdzenie że babcia Merkel uruchomiła falę uchodźców w celu odbudowania potęgi amerykanów...delikatnie mówiąc brak logiki w tych wywodach..

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika martin

Każda religja to syf Europę

Każda religja to syf Europę trzeba oczyścić z tych kozojebców ,łapać w siatę i stakami spowrotem albo w pław do siebie.Jakie to wszystko chore kiedyś trzebabyło murzyna złapać w siatę ijako niewolnika do Europy statkiem.teraz trzeba w drugą stronę.Świat zwariował.

Portret użytkownika pegaz

Masz racje...w latach 50 w

Masz racje...w latach 50 w moim miescie ludzie budowali Kościół w dzien,natomiast w nocy bezpieka go probowala zniszczyć,i tak w kółko. ..Jednak ludzie ta walke wygrali,wlasnie dlatego ze byli jednością.Teraz Polacy są podzieleni i dopóki to się nie zmieni,to nie mamy szans na wygraną.

Strony

Skomentuj