Opracowano preparat do odchudzania bez diety

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowcy z Uniwersytetu w Teksasie opracowali nowy preparat odblokowujący i przyspieszający metabolizm. Pigułka pomaga zrzucić wagę bez stosowania jakiejkolwiek diety. Kluczem do sukcesu okazało się białko NNMT, wytwarzane w dużych ilościach przez komórki tłuszczowe. To włąśnie ono zaczyna spowalniać metabolizm, zapobiegając skutecznemu spalaniu tłuszczu w komórkach.

Nowy lek, stworzony przez amerykańskich naukowców, blokuje działanie NNMT, przyspieszając metabolizm i przyczyniając się do utraty wagi. Preparat był już testowany na myszach, tuczonych pokarmem o wysokiej zawartości tłuszczu.

 

Dziesięć dni po użyciu leku, komórki tłuszczowe myszy zmniejszyły się o 30 procent, a masa ciała spadła o siedem procent. Poziom cholesterolu we krwi również zmalał, powracając do normalnych wartości. W tym samym czasie myszy nadal spożywały tłuste pokarmy, a myszom z drugiej grupy, którym nie podano leku, nadal przybierały na wadze.

Wygląda na to, że badacze z Teksasu byli w stanie urzeczywistnić marzenie wielu osób z nadwagą. Jeśli lek przejdzie testy i trafi do aptek, możliwe będzie skuteczne schudnięcie bez wyczerpujących ćwiczeń i diet.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Komentarze

Portret użytkownika maniakDVD

Fajna sprawa, tylko według

Fajna sprawa, tylko według mnie takie leki powinny być stosowane w ostateczności, kiedy tusza zagraża już zdrowiu. Bo jak by wypuścili takie coś dla ogółu to ludzie wykorzystałyby ten fakt, żeby się wiecej nachapać. 

Co przełożyłoby się na kolejny spadek jakości jedzenia i więcej krówek pierdzących metanem

Strony

Skomentuj