ONZ sprowadza uchodźców samolotami z Afryki bezpośrednio do Francji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Najazd afrykańskich imigrantów wciąż pozostaje sporym problemem dla Europy. Tym razem jednak próbuje się zamienić nielegalną migrację w legalną. Co więcej, tzw. uchodźcy, którzy nie chcą się integrować będą teraz przywożeni samolotami w ramach nowej "strategii" ONZ.

 

Strategia ta w dużym skrócie polega na tym, że imigranci nie muszą już ryzykować życia, aby przedostać się na drugą stronę Morza Śródziemnego. Nie muszą już nawet polegać na usługach przemytników. Nachodźcy mogą ubiegać się o azyl w obozach w Afryce.

 

W sierpniu postępowa Francja zgodziła się przyjąć w przeciągu dwóch następnych lat łącznie 3 tysiące ludzi, którzy żyją obecnie w obozach dla uchodźców w Czadzie i Nigrze. Są to osoby pochodzące z różnych państw afrykańskich. Wkrótce pierwsza partia imigrantów zostanie dostarczona samolotem prosto do Francji - 56 Afrykańczyków zamieszka w klasztorze w małej miejscowości Thal-Marmoutier.

 

Podczas gdy Europa Zachodnia poddała się fali afrykańskich i azjatyckich imigrantów, kraje wchodzące w skład Grupy Wyszehradzkiej mają zamiar przeznaczyć 35 milionów euro na projekty, które pozwolą ograniczyć nielegalną migrację i udzielać pomoc bezpośrednio na Czarnym Kontynencie. Polska, Węgry, Czechy i Słowacja chcą rozwiązać przyczyny masowej migracji. Spotkało się to z zadowoleniem Komisji Europejskiej, która i tak potępia kraje V4 za odmowę przyjęcia uchodźców.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika JackBB

Witajcie,

Witajcie,

wydaje mi sie, ze z Turcji do Belgii tez ich przewoza samolotami ale to jest tylko domysl. Tydzien temu w godzinach wieczornych przelatywal nad moim domem samolot, w sumie nic dziwnego bo dom stoi w korytarzu na Balice. Codziennie nad moja głową przelatuje dziesiatki pasazerskich samolotow ale ten byl wyjatkowy, niesamowicie donosne buczenie 4 silnikowego Antonova powodowalo zajebiste wibracje calego domu. Az kit z okien powypadal. Pierwsze co zrobilem to flightradar24, patrze a tam Antonov An-12BK ukrainskich linii lotniczych lecacy z Izmir w Turcji do Lwowa... tyle tylko, ze to nie po drodze bo lecial na zachod w strone niemiec. Zmeczony bylem, poszedlem spac. Kilka dni pozniej znow taka sama akcja, mysle sobie co te przeklete ukry odwalaja, zwiad jakis czy co? Znowu wchodze na fl24 i oczywiscie to samo. Leci sobie samolot z Turcji i zaraz przed Lwowem (czyli miejscem docelowym) odbija na zachod i tak sobie leci, leci... nad moim domem oczywiscie tez! sprawdzam historie i dokad dolatuje? do Belgii prosze Panstwa. Na flight radar pisze tylko, zmiana miejsca docelowego... ponizej screeny 

 historia lotu z 14 grudnia

a tutaj mapka z fl24 z zaznaczonym lotem Antonova (wiecej niz tydzien przed 14 grudnia)

 

____________________________

DUMNY Z BYCIA POLAKIEM

DUMNY Z BYCIA SŁOWIANINEM

DUMNY Z BYCIA BIAŁYM

Portret użytkownika kolo21

Zawsze się z inżynierem

Zawsze się z inżynierem magistrem zgadzam. Te wystąpienia anty imigracyjne grupy Wyszechradzkiej, to kolejny teatrzyk dla ciemnych mas. Pis też że nie wpuści ciapków, a wrzucił nam miliony ukrów. A te czarne twarze na ulicach, to pewnie po solarium. No bo pis obiecał, jak wiele innych rzeczy. Żadna partia, nawet P.O nie doj...a tak nam jak PIS. Mam tylko cichą nadzieję że ruscy w tym też nie siedzą. Niestety ale hegemon za wielkiej kałuży jak ktoś tak napisał, steruję tym wszystkim. A tam wiadomo kto rządzi, tak jak FEDem. Czy w Rosji jest też bank centralny?

kolo21

Portret użytkownika Kimbur

Niemcom nikt nie zabrania

Niemcom nikt nie zabrania przywozić do Polski migrantów. Przecież mogą brać niemieckie zasiłki i wynajmować polskie mieszkania lub mieszkać wraz z czlonkami PO, Nowoczesnej, PSL, partii Razem, KOD i Obywatelami Rujnującymi Polskę.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj