Amerykański raper Eminem oświadczył, że wstydzi się, że jest biały i ma z tego powodu myśli samobójcze

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Znany amerykański raper Eminem stał się wojownikiem sprawiedliwości społecznej mocno zaangażowanym w realizacje marksistowskiej linii ideologicznej dzisiejszej lewicy. Ludzie ci ulegają licznym obsesjom i jedna z ostatnich zakłada modę na nienawidzenie za kolor skóry wszystkich z białej rasy, uważanej za coś gorszego w stosunku do innych ras. Eminem w tym szaleństwie posunął się już tak daleko, że oświadczył, iż wstyd mu, że jest biały i chce się z tego powodu zabić!

Dziwne opowieści amerykańskiego białego rapera są z pewnoscią w jakimś stopniu spowodowane trwającą trasą promocyjną jego nowego albumu rap „Revival”. Eminem mówi na nim wprost, że to "żenujące” być białym i jest mu tak z tym źle, że myśli o „sprawdzianie na życie” co jest odbierane jako zapowiedź popełnienia z tego powodu samobójstwa, bo „nie może wyjść z tej sytuacji.” 

Najnowsze wydawnictwo Eminema zostało słabo ocenione przez najważniejszych krytyków i to mimo jego anty-białych tekstów i ataków na Donalda Trumpa, które w tym środowisku zostały przyjęte z aprobatą. Jednak poza nienawiścią do Trumpa i białej rasy oraz pochwał innych ras oraz nużących opowieści o ich problemach, muzycznie całość wypada bardzo słabo.

 

W dawnych czasach, przed tym szaleństwem, było zupełnie inaczej i nawet mega gwiazda muzyki pop, Michael Jackson pragnął zostać białym człowiekiem. Teraz być może doczekaliśmy się trendu odwrotnego, gdy na skutek powszechnie dozwolonego anty-białego rasizmu i mowy nienawiści z powodu przynależności do białej rasy, ludzie wstydzący się swojego rasistowskiego, białego koloru skóry, będą ją teraz ściemniać za pomocą jakichś zastrzyków. Takie radykalne rozwiązanie powinno zakończyć ból egzystencji takich "myślicieli" z powodu zbyt białej skóry więc można je polecić Eminemowi jako idealnie równościowe. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika obserwator1111

Michael Jackson w swoich

Michael Jackson w swoich czasach też miał podobny problem, ale dał radę go rozwiązać.

Panie Eminem, nie trzeba się zabijać, jest Pan w lepszej sytuacji niż MJ, wystarczy trochę podkręcić moc na solarium i problem z głowy/

Portret użytkownika DZIEŃ DOBRY :*

Ten artykuł jest tak żałosny,

Ten artykuł jest tak żałosny, że szkoda mi słów żeby to opisać. Gówno wiecie ,a piszecie radze czytać więcej, a mniej pierdolić bez sensu. Po 1 Michael Jackson nie chciał być biały, tylko chorował na bielactwo nabyte, a po drugie jak piszecie "artykuł" xdd to warto coś w ogóle wiedzieć na ten temat.

Portret użytkownika GojjAnonim

Gdybym był czarnym (dumnym z

Gdybym był czarny  (dumnym z pochodzenia) a dopadło by mnie bielactwo  to często chodziłbym do solarium lub stosował samoopalacz (wersja asfalt).

Majkel (sic) był zwichrowanym psychicznie nigdy niedorosłym chłopcem (zapewne molestowanym jeśli nie fizycznie to psychicznie)

Niczego nie ujmuje jego talentowi.Był wielkim artystą 

Strony

Skomentuj