Brytyjscy naukowcy nie potrafią wyjaśnić nagłych zmian koloru wody w rzece Ouse

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Great Ouse w Huntingdon ostatnio wzburzyła środowisko specjalistów. Kilka odcinków rzeki zmienia kolor od czasu do czasu. Ponadto sam odcień wody jest dość niezwykły - niebieski lub tzw. zielony neon. Jedno jest pewne – na pewno mamy do czynienia z poważnym zanieczyszczeniem chemicznym. Niektóre psy, które pływały w rzece, zachorowały na coś poważnego, a weterynarze nie są w stanie pomóc zwierzętom.

 

Teraz władze próbują znaleźć źródło zanieczyszczeń. Najbardziej tajemnicze jest to, że w pobliżu nie ma żadnych przedsiębiorstw, które mogłyby emitować substancje barwiące wodę. Niektórzy eksperci sugerują, że ktoś przychodzi i po prostu upuszcza chemikalia.

 

Po sieci krąży hipoteza, że zmiana barwy wody jest pierwszą oznaką zbliżającej się apokalipsy. W Biblii powiedziano, że przed końcem świata rzeki będą się gotować i zmieniać kolor na krwistoczerwony, chociaż z pewnością odcień może być inny.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj