Ogólnopolski Dzień Szczepień. Trwa atak propagandy szczepionkowej w mediach

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Dzisiaj we wszystkich mediach czeka nas zmasowana propaganda zwolenników przymusowych szczepień. Trwa 9 Ogólnopolski Dzień Szczepień zatem będziemy przekonywani, że wstrzykiwane nam i naszym dzieciom, pod przymusem administracyjnym preparaty, to coś cudownego, a nawet jeśli ktoś od tego zachoruje, to jest to "ryzyko warte podjęcia".

 

We wszystkich programach informacyjnych sączone są dzisiaj stare i znane od lat kłamstwa na temat skuteczności szczepionek. Jest to z pewnością na rękę koncernom farmaceutycznym, które dzięki temu mają darmową reklamę dla swoich produktów. Z drugiej strony właściwie ta reklama nie ma za zadanie tego, aby ludzie kupili ich produkty, tylko aby nie protestowali gdy będzie się próbowało pod przymusem wcisnąć je w ich dzieci i w nich samych.

 

Koncerny farmaceutyczne zmieniły ostatnio strategię i w krajach takich jak Polska, w których nadal funkcjonuje antyludzki przymus szczepień, po prostu dogadują sie z rządami, które kupują wielkie partie ich preparatów za setki milionów złotych, a potem zmuszają innych do wstrzykiwania tych substancji powtażając jak mantrę, że szczepionki są dobre, a ich przeciwnicy to niebezpieczni szaleńcy wierzący w "płaską ziemię".

 

Jest jednak dokładnie odwrotnie i to zwolennicy szczepień są wyznawcami pseudomedycznej teorii "płaskiej ziemi", a raczej aksjomatu cudowności szczepień. Big Pharma nie musi już przekonywać za wszelką cenę konsumentów swoich produktów, że są one bezpieczne i rzeczywiście pomagają. Nie muszą już emitować dokonujących szantażu emocjonalnego reklam pokazujących płaczące nad pustymi łóżeczkami matki. Skoro ludzie nie kupowali zbyt chętnie szczepionek np. na pneumokoki to, kupił je za nich rząd i to za ich własne pieniądze z podatków, a teraz będzie wszystkich uszczęśliwiać na siłę zmuszając do wstrzyknięcia tych niebezpiecznych preparatów, które przecież spowodowały tysiące zgonów młodych pacjentów na całym świecie.

 

Być może, że któreś szczepionki są rzeczywiście skuteczne i nie masakrują ludzkiego układu nerwowego w stopniu w jakim czynią to nowoczesne preparaty poliwalentne. Jednak wystarczy w przychodni poprosić o ulotkę szczepionki, którą służba zdrowia zamierza zaszczepić nasze dziecko i w każdym przypadku znajdziemy tam jakieś toksyny. Raz będzie to formaldehyd kiedy indziej tiomersal i wiele wiele innych toksycznych składników, których istnienia nigdy byśmy nie podejrzewali w preparatach przymusowo aplikowanych naszemu społeczeństwu.

Większość zwolenników szczepionek jest niestety po prostu niedouczona. To błoga niewiedza, bo oznacza ona, że ludzie ci nigdy nie spotkali się z tragicznymi konsekwencjami uszkodzeń neurologicznych u małych pacjentów. Większość z przeciwników szczepionek spotkała się niestety z negatywnymi odczynami poszczepiennymi, przeważnie u swoich dzieci, doksztalcili się na ten temat i teraz walczą o ich zdrowie i ostrzegają innych, tak jak piszący te słowa.

 

Aby nie stać się kimś takim, warto już teraz zainteresować się co, pod przymusem, Polski Rząd zamierza wstrzykiwać naszym dzieciom. Należy pamiętać, że każdy kto odmawia zaszczepienia swojego dziecka może mieć z tego powodu kłopoty prawne. W przychodniach bardzo często podsuwa się takim rodzicom do podpisania dokument odmowy szczepienia. Nigdy nie należy czegooś takiego podpisywać. Konsekwencje takiego czynu mogą być poważne. Kto wie czy nie nastanie taki czas że ludziom deklarującym niechęć do szczepień będzie się nawet odbierać dzieci.

 

Można również poradzić aby nigdy nie deklarować, że jest się przeciwko wszystkim szczepieniom. Jeśli na rodziców wywierana jest presja należy za każdym razem prosić o ulotkę preparatu, a po znalezieniu niebezpecznych substancji, które na pewno tam są, po prostu pisać pismo, w którym deklarujemy, że nie zgadzamy się na szczepienie, ale tylko tą jedną, konkretną szczepionką i prosimy o inną nie zawierającą szkodliwych substancji.

 

Warto w takim momencie poprosić o szczepionki monowalentne, czyli takie, które rzekomo chronią, ale tylko na jedną chorobę, a nie od razu na kilka. Szkopuł w tym, że takich szczepionek obecnie właściwie nie ma, więc jesteśmy zmuszeni do tego, aby ryzykować wstrzykując naszym dzieciom szczepionki skojarzone, które są najbardziej kontrowersyjnymi preparatami medycznymi z tej grupy produktów. Gdy wymusza się na nas podpisanie odmowy zaszczepienia dziecka należy pisać, że zamiast szczepionki poliwalentnej na Odrę, Świnkę i Różyczkę - MMR - która jest uważana za najbardziej prawdopodobny czynnik wywołujący autyzm u dzieci, prosimy o osobną szczepionkę na Odrę, osobną na Świnkę i osobną na Różyczkę. To prawie zawsze powoduje konsternację i czyni nasz przypadek trudnym do rozwiązania dla Sanepidu. 

 

Przymus szczepień w Polsce jest w oczywisty sposób sprzeczny z konstytucją, której art. 39 stanowi, że "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody." każde szczepienie jest  przecież eksperymentem, bo sami lekarze przyznają, że może ono pomóc zyskać odporność, ale też w pewnych sytuacjach, może zaszkodzić. Wyczerpuje to zatem znamiona definicji eksperymentu medycznego. Jest więc wysoce niemoralne, że rządzący nic sobie nie robią z zapisów konstytucji i decydują o tym za nas strasząc na dodatek konsekwencjamistatek administracyjnymi, jeśli odmówimu dokonywani wbrew naszej woli, eksperymentów medycznych, które mogą nieodwracalnie uszkodzić zdrowie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika Autor komentarza

Co za tendencyjny artykuł.

Co za tendencyjny artykuł. Równie dobrze można napisać o szkodliwym wpływie chleba na potencje albo cebuli na porost włosów pod pachami. Czy ktoś nawet o wyjątkowo niskim ilorazie inteligencji może zanegować fakt uratowania milionów istnień ludzkich dzięku szczepionkom na wścieklizne, gruźlice, krztusieć, świnke, tężec, grype, ospe . . . .? Niestety ale takie artykuły potwierdzają fakt, że internet to taki płot na którym każdy może napisać co chce, zanegować każdą oczywistość bez ponoszenia konsekwencji. Tak powstają historie o płaskiej ziemi czy reptalianach żyjących pośród nas.  

Portret użytkownika Maru

Ja czekam aż autor posta poda

Ja czekam aż autor posta poda mi publikacje naukowe, w których potwierdzone zostały bzdury, które napisał. Pewnie takowej nie znajdzie. Na odczekaniu też sobie mogę napisać, że ziemia jest trójkątna a ludzie, którzy myślą, że jest okrągła, są głupi. Ten artykuł to jakaś prowokacja, powinno sie go olac. Szkoda tylko, że takie gówno zostało opublikowane na spoko fanpage,  z którego bardzo dużo ciekawostek o kosmosie można się było dowiedzieć, ech.

Portret użytkownika rtty4

"Ja czekam aż autor posta

"Ja czekam aż autor posta poda mi publikacje naukowe, w których potwierdzone zostały bzdury, które napisał."

A co to się stało? W mercku czy innym pfizerze zablokowano dostęp do stron innych niż korporacyjne i nie da się nic znaleźć? Są dane publikowane nawet przez doktora nauk medycznych - nie łaska obejrzeć? Aaa, no fakt - nie ma na nich pieczęci "zatwierdzone przez zarząd koncernu".
Ja tylko apeluję: w przypadku przeforsowania obowiązku szczepień pod karą, to zarząd korporacji będzie siedział sobie na hawajach, a po gębach obrywać będą ci, co zostaną tu na miesjscu. Nie przeginajcie - zrobiliście krok w niewłaściwą stronę i wycofajcie się póki czas.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Tylko jakby ktoś napisał o

Tylko jakby ktoś napisał o szkodliwym wpływie chleba na potencje to nikt by się nie pienił. Każdy by olał taki artykuł, łącznie z piekarzami. Coś widać bardzo bodzie zwolenników szczepionek, że dostają szału i białej gorączki z powodu artykułów krytykujących przymus szczepionkowy. Nawet pokuszę się o stwierdzenie co. Po pierwsze, poczucie dyskomfortu powoduje to, że jest się po stronie hitleryzmu, gdzie jednostka podporządkowana jest przestępczemu aparatowi  państwowemu. Po drugie, jest to strach przed wzięciem odpowiedzialności za przypadki powikłań i zgonów dzieci. Prościej jak dziecko zatkać uszy i nie słyszeć, że robi się coś złego.

Portret użytkownika euklides

Tylko jakby ktoś napisał o

Tylko jakby ktoś napisał o szkodliwym wpływie chleba na potencje to nikt by się nie pienił. Każdy by olał taki artykuł, łącznie z piekarzami. Coś widać bardzo bodzie zwolenników szczepionek, że dostają szału i białej gorączki z powodu artykułów krytykujących przymus szczepionkowy.

Portret użytkownika rtty4

" Czy ktoś nawet o wyjątkowo

" Czy ktoś nawet o wyjątkowo niskim ilorazie inteligencji może zanegować fakt uratowania milionów istnień ludzkich dzięku szczepionkom na wścieklizne, gruźlice, krztusieć, świnke, tężec, grype, ospe"

Tak, można. Właśnie przeglądam długookresowe wykresy zachorowalności na polio zestawione ze startem szczepień i wyszczepialnością - i właśnie neguję fakt "uratowania milionów istnień ludzkich". w tym przypadku. Nie wiem jak będzie z następnymi, ale skoro tutaj widać manipulacje proszczepionkową to przypuszczam, że z następnymi będzie podobnie.

"Niestety ale takie artykuły potwierdzają fakt, że internet to taki płot na którym każdy może napisać co chce, zanegować każdą oczywistość bez ponoszenia konsekwencji."

No i właśnie to robisz i sam marudzisz że możesz zrobić to co robisz?! - to dopiero trzeba być tytanem intelektu. Wyjaśniem, że to się nazywa wolność wypowiedzi.

"Tak powstają historie o płaskiej ziemi czy reptalianach żyjących pośród nas.  "

Jako argument za zmuszaniem ludzi do obowiązkowych szczepień pod karą więzienia czy kilkudziesięciu tysięcy kary stosujesz reptilian i płaską ziemię? Porozmawiaj lepiej z psychiatrą, a nie będziesz za mnie decydował kto będzie mnie straszył karą za odmowę szczepień.

Portret użytkownika fx27

Fakt, powikłania

Fakt, powikłania poszczepienne zdarzają się bardzo rzadko; co tam kilkadziesiąt milionów ofiar śmiertelnych po masowych szczepieniach armii amerykańskiej w czasie I w.s. , to po prostu mały pryszcz. Sad

Portret użytkownika keri

Tzw. grypa hiszpanka to był

Tzw. grypa hiszpanka to był skutek uboczny szczepień żołnierzy. I są na to dowody: "grypa" miała swoje ogniska tam, gdzie pojawili się zaszczepieni żołnierze amerykańscy.

Okazuje się, że tzw. polio pojawiło się w ciepłych stanach amerykańskich, gdzie sprzedawano lody. Lekarze od razu zwrócili uwagę, że do upraw trzciny cukrowej wprowadzono nowy pescytyd i cukier z tej trzciny dodawany jest do lodów. Polio czyli zatrucie pescytydem lekarze ci prawie wiek temu wyleczali skutecznie dożylnie podawaną witaną C. Można było zrezygnować z pescytydu przy uprawach, lecz po co, skoro jakiś morderca opracował szczepionkę przeciw polio, więc była spora kasa do zarobienia.

Obecnie nie ma badań produktów spożywczych na zawartosć pescytydów, choć powinny być wykonywane nawet przy skupie zboża. Sanepid nie będzie się tym zajmował, bo sanepid zajmuje się wciskaniem zabójczych szczepionek.

Portret użytkownika Wyzdro

Ręce to opadają po twoim

Ręce to opadają po twoim ignoranctwie ,wykresy zachorowań polio wpisz sobie w Google - trzeba być naprawdę ciemna masa żeby nie widzieć manipulacji.szczepionki nie zmniejszyły zachorowalności i to są niezbite fakty

Strony

Skomentuj