Całe Stany Zjednoczone znalazły się w zasięgu najnowszej rakiety balistycznej Korei Północnej!

Kategorie: 

Źródło: Rodong Sinmun

Niedawny test rakiety balistycznej został okrzyknięty w Korei Północnej jako wielki sukces. Również południowokoreańscy eksperci z dużym zaniepokojeniem przyglądają się postępom swojego sąsiada z północy. Wystrzelony wczoraj pocisk posiada bowiem ogromny potencjał.

 

Korea Północna powiadomiła, że jej najnowsza rakieta to Hwasong-15. Podczas testu osiągnęła maksymalną wysokość niemal 4 500 kilometrów, a po 53 minutach wylądowała 950 kilometrów od miejsca startu. Ta międzykontynentalna rakieta balistyczna potrafi dokonać ponownego wejścia w atmosferę. Choć eksperci z USA niedowierzają, to szacunki Południowokoreańczyków zdają się potwierdzać, że Pjongjang faktycznie osiągnął ogromny sukces w rozwoju technologii balistycznej.

Według obliczeń, potencjalny zasięg Hwasong-15 wynosi ponad 13 000 kilometrów. To oznacza, że całe Stany Zjednoczone znajdują się w zasięgu tej rakiety. Z pomocą najnowszego pocisku balistycznego, Korea Północna mogłaby dostarczyć ładunek nuklearny.

 

Donald Trump tradycyjnie zwrócił się z pretensjami do Chin i zapowiedział kolejne sankcje na Pjongjang. Jedyne, czego możemy być pewni jest to, że żadne sankcje gospodarczne nie poprawią obecnej sytuacji. Korea Północna coraz szybciej rozwija rakiety balistyczne, a Hwasong-15 jest na to wystarczającym dowodem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika jou

upadlina to troll rosyjski

upadlina to troll rosyjski lub poprostu idiota, poniewaz zaden Polak nigdy nie bedzie popieral ruskich nauczony historia, jezeli nie jestes ruskim agentem tylko Polakiem,to koniecznie zapoznaj sie z historia Polski to przestaniesz w koncu wypisywac te bzdury o rosji.( nie musisz nawet calej,wystarczy ostatnie 100 lat)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

dobra, dobra trollu. Kolejny

dobra, dobra trollu. Kolejny nick i w kółko te same bzdety. Zostałeś zdemaskowany pod innymi nickami, to pojawiasz się pod nowymi? Ty sobie lepiej kup polską klawiaturę banderowski gamoniu i naucz się pisać poprawnie po polsku, bo twoja wiarygodność jest zerowa.

Rosja dziś zwalczając nazi-banderowska juntę w kijowie staje po stronie sojuszników Polski i historia trollu nie ma tu nic do rzeczy. Bandycka SSmania wspierająca banderyzm staje zaś po stronie wrogów Polski. I nic nie pomogą twoje kwiki i twoich koleżanek od tymy.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika drej3107

powiedział co wiedział... to

powiedział co wiedział... to jest tylko krótkozwrocznosc twoja... ciesz sie ze mozesz sobie tak tu wyrazac poglady, pod czewonym sztandarem bys tak nie cwaniakował... nastepny cygan nie sieje nie orze a zbiera zboże... cieniasie 

Portret użytkownika William Wallace

drej daj spokój , nie ma się

drej daj spokój , nie ma się co kłócić , ja nie jestem ani za rosją ani za ameryką. Chodzi tylko o to że amerykanie są w stanie wojny od 225 lat i zginęło przez nich miliony zwykłych ludzi. Rosja tyle państw co oni nie zaatakowali i tyle w temacie. Mnie wkurzają ukraińcy w Polsce bo jest ich coraz więcej. Na hu.. tak się kłócić ,  ja jestem pewny że będzie wojna jak nie nuklearna to z islamem więc się trzeba przygotować. Jeszcze wulkany i ta zjeba.. pogoda , coś się wydarzy. Ten czas się zbliża więc dajcie se spokój i się nie kłóćmy o amerykę i rosję bo to jest bez sensu. I jedni i drudzy nas i tak dobiją jak się coś zacznie.

Portret użytkownika MiamiVibe

Dziel i rządź w najczystszej

Dziel i rządź w najczystszej formie. Skłócić wszystkich ze wszystkimi i korzystać z chaosu. To się wszystko dzieje na naszych oczach. A teraz znowu mundial za pasem, więc szara masa ruszy do teatru kibicować opłaconym pacynkom za kopanie piłki, a elita zrobi za plecami szarej masy, to co będzie chciała. Masz Wiliamie rację, nieważne czy Rosja, Stany czy Chiny, każde z tych mocarstw gdyby miało taką możliwość rozgrabiło by nas najszybciej jak się da. Pozdrawiam.

Portret użytkownika CCCP

Żadne państwo na świecie nie

Żadne państwo na świecie nie zrobiło tyle zła ile Rosja czy Chiny (ale tu głównie swoim).

Rosja atakowała wszystkich wokół szerząc śmierć, a tym co przeżyli serwowała system oparty na wyzysku narodów.

Bądź co bądź to ludzie uciekali i uciekają do USA, gdzie co roku chcą miliony się dostać. Do Rosji pies z kulawą nogą nie chce.

Portret użytkownika U_P_Adlina

No i po co trollu się

No i po co trollu się kompromitujesz kolejny raz? Chcesz trollino zrobić wyliczankę z ilości agresji na inne narody bandyty uSSmańskiego i Rosji (nie żydo-ZSRR)? Chcesz? 

O sposobie myślenia bandytów zza oceanu świadczą ich doktryny:

Doktryna Wolfowitza została rozwinięta przez ideologa neokonserwtyzmu, powiązanego z lobby izraelskim w USA, Michaela A. Ledeena. Swoje poglądy na politykę zagraniczną USA Ledeen, podobnie jak Wolfowitz, sformułował na początku lat 90. XX wieku. Zostały one jednak ujawnione dopiero w 2002 roku przez publicystę Jonaha Goldberga na łamach „National Review” w artykule „Bagdad powinien być zniszczony, część druga” („Baghdad Delenda Est, Part Two”). Wedle Goldberga Ledeen ujął swoją doktrynę w jednym znaczącym zdaniu: „Mniej więcej co 10 lat Stany Zjednoczone potrzebują wziąć (dosłownie: podnieść) jakieś małe zasrane państewko i rzucić nim o ścianę tylko po to, żeby pokazać światu jak poważnie traktujemy sprawę” (globalnej dominacji USA). W języku angielskim zdanie to brzmi następująco: „Every ten years or so, the United States needs to pick up some small crappy country and throw it against the wall, just to show the world we mean business”. 

W imię tej doktryny uSSmański zwyrodnialec zaatakował i spacyfikował dziesiątki krajów. Nikt też nie wie — i chyba nigdy nie będzie dokładnie wiedział — ile milionów ludzi straciło życie w wyniku zbrojnych interwencji zaoceanicznego bandyty. W Kambodży, gdzie w latach 1969-1973 lotnictwo amerykańskie zrzuciło na ten biedny kraj ponad pół miliona ton bomb, zginęło prawdopodobnie ok. 600.000 ludzi. W Laosie, ok. pół miliona. Na Filipinach, ponad ćwierć miliona. W wojnie koreańskiej ponad milion. W Wietnamie, dotychczas największym horrorze "made in USA", uSSmani zabili prawdopodobnie ponad 2 miliony Wietnamczyków, z tego ok. jeden miliona cywili. Nie ma w tej chwili na planecie większego zbrodniarza, niż uSSmański degenerat. 

 Co do chęci posiadania obywatelstwa Rosji to przykład pierwszy z brzegu: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/steven-seagal-otrzymal-rosyjskie-obywatelstwo/2q8veq 

Do kogo z tą prymitywną propagandą zaprzeczającą rzeczywistości trollu?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj