Biblijna przepowiednia wypełnia się. W Australii wszczepiają ludziom chipy jak psom, a ci jeszcze się z tego cieszą!

Kategorie: 

Źródło: CC

Dzięki nowym technologiom wchodzimy w nowy świat, gdzie gotówka będzie miała charakter wyłącznie wirtualny a każdy z nas, oczywiście dla naszego dobra, zostanie oznakowany jak pies za pomocą chipa. Czy biblijna przepowiednia o znamieniu bestii na ręce lub czole, potrzebnym do jakichkolwiek transakcji, wypełnia się na naszych oczach?

Liderem w tej dziedzinie niewątpliwie jest do bólu postępowa Australia. Tam media zdołały wytłumaczyć ludziom, że wszczepienie sobie implantu z chipem, czy to RFID czy NFC, to świetny pomysł i sposób na poprawienie sobie jakości życia. W materiałach propagandowych pokazuje się szczęśliwych ludzi, którzy używają nadgarstka do płatności, otwierają tak dom, czy są wpuszczani do miejsca pracy.

Obecnie niektórym wydaje się to nieprawdopodobne, ale niestety coraz więcej poszlak wskazuje na to, że elektroniczne szpiegowanie obywateli zostanie wkrótce podniesione na zupełnie nowy poziom. Zamiast nosić klucze do domu i samochodu, portfel czy też zamiast wymyślać trudne hasła do komputera i telefonu, można po prostu pozwolić sobie wszczepić jakieś urządzenie lub zażyć specjalną pigułkę.

 

Oczywiście wdrożenie tej technologii przedstawiane jest, jako wieka zdobycz cywilizacyjna. Propaganda za chipowaniem jest ciągle obecna. Na reklamach widać na przykład uśmiechnięte, zadowolone mamusie z jednej z postępowych klinik położniczych w Wielkiej Brytanii gdzie RFID są stosowane w celu, jak stwierdzono, "minimalizacji przypadków błędów w oznaczeniu nowo narodzonych dzieci".

 

Nowoczesnej mamie biorącej na ręce dziecko zapala się zielona dioda sygnalizująca, że to jej maleństwo. Jeśli szaleńcy z Brukseli, rządzący Unią Europejską, tak zapragną, to przegłosują dyrektywę i wszystkie nowo narodzone dzieci w Europie będą musiały mieć wszczepiany obowiązkowy chip identyfikacyjny. 

 

Media konsekwentnie promują chipowanie ludzi. Jeszcze niedawno mikroprocesory RFID wszczepiane były wyłącznie psom, kotom i bydłu. Teraz jednak okazuje się, że teoria spiskowa odnośnie planów implantacji tej technologii znakowania u ludzi, potwierdza się.

 

Chipowanie przyspiesza, bo ludzkość jest powoli przygotowywana na nadejście całkowicie wirtualnego pieniądza. Australia prawdopodobnie stanie się pierwszym krajem, który zlikwiduje pieniądz na rzecz gotówki elektronicznej Przewiduje się, że kraj ten może całkowicie zrezygnować z fizycznej waluty w ciągu najbliższych 10 lat.

Jeśli Australia faktycznie podejmie takie działania, zapoczątkuje to nową erę cyfrowej waluty. Nietrudno również dojść do wniosku, że jeśli ten kraj jako pierwszy pozbędzie się fizycznego pieniądza, pozostałe kraje na świecie prawdopodobnie wkrótce zrobią to samo. Budowa odpowiedniej infrastruktury, w postaci terminali zbliżeniowych, już trwa. 


Wszystko najwyraźniej zmierza do sytuacji, w której ludzkość będzie całkowicie zintegrowana z technologią a naszej gotówki nie zobaczymy już w portfelu tylko jako zapisy na koncie bankowym. Nie będą to już fizyczne pieniądze a jedynie bity danych. Z kolei władza otrzyma dzięki temu kolejne skuteczne narzędzie do inwigilowania społeczeństwa, oczywiście jak zwykle okraszone banałami w stylu bezpieczeństwa transakcji i wygody.

"Wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia" - Apokalipsa św. Jana 

Czy przepowiedziane w Apokalipsie Św. Jana znamię bestii, to właśnie chip RFID? Jakkolwiek większość biblijnych interpretacji można traktować z przymrużeniem oka, to jednak precyzja z jaką św. Jan przedstawił świat jaki nam obecnie konstruują zwolennicy Nowego Porządku Świata, zdaje się w 100% wypełniać to proroctwo. 

Wycofanie prawdziwej gotówki spowoduje rzeczywiście, że nie będzie można wykonać żadnej transakcji bez chipa. Teraz jeszcze nosimy je w kieszeni, wbudowane w kartach płatniczych, ale kto wie czy i u nas wkrótce nie będziemy zmuszani do znakowania nas jak bydło, bo bez tego po prostu nie będzie się dało funkcjonować w społeczeństwie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Siwa

Tak więcej baranów na

Tak więcej baranów na szczepienie bydła, a później wrócisz do domu to zostaniesz ojebany o państwo bo będą mogli sobie wejść do ciebie kiedy chcą i patrzeć co masz. Ludzie będą się zabijać nawzajem

Portret użytkownika adam9999

Ja z kolei jestem katolikiem.

Ja z kolei jestem katolikiem...Staram się mieć dystans do takich czasów ostatecznych, bo człowiek każdego dnia moze umrzeć i wtedy bez znaczenia wszystko jest, bo co roku ktoś wpisuje ,ze to juz czasy ostateczne, ze to chip i tak dalej...Czasy są jakie sa..Kartą i tak juz płacimy. Powinno być tak jak teraz bez tego chipa po prostu juz nic niech nie wprowadzają nowego..

 

Portret użytkownika Fioletowainaczej

Poszłam ostatnio na poczte.

Poszłam ostatnio na poczte..chcialam wpłacic rachunek, bedac przypadkowo kolo poczty to mysle wplace teraz pozniej bede miala z głowy,ok wychodzę i proszę o druk do wypelnienia...ona na mnie ze zdziwiwnie i mówi  Prosze Pani My juz drukow nie uzywam,trzeba miec swoje fakture albo telefon ....buuuu ...glupio mi sie zrobilo bo mowie pewnie pomyślała o mnie że jakas zacofana jestem....ale ja sobie też  pomyslałam DOKĄD TO WSZYSTKO ZMIERZA....?? 

Portret użytkownika Lesq

BÓG WIDZI ŻE ZPSIELI CI

BÓG WIDZI ŻE ZPSIELI CI LUDZIE I OD WYGODY W DUPIE SIĘ PRZEWRACA.. może ekonomia tego wymaga..

nie mi oceniać.. ale podejrzewam że kolosy wymusiły ekonomicznie ten fakt.. utrudniając ludziom życie nie używając tego gówna,.

Portret użytkownika Cwaniak

Wiekszej bzdury nie slyszalem

Wiekszej bzdury nie slyszalem hahaha...... technologia NFC nie pozwala na sledzenie ludzi poniewaz w implancie nie ma bateri, a zasieg po wzbudzeniu urzadzeniem skanujacym do 10cm!!!! ludzie nie dajcie sie zwarjowac........sa tez pozytywy takiej metody np. zapis leczenia, choroby, jakie leki czlowiek musi polykac itp. w trudnych sytuacjach ratuje zycie poniewaz lekarz nie musi dopytywac sie rodziny co pacjent zazywa i jaka ma grupe krwi gdy licza sie minuty przy ratowaniu zycia. Ludzie macie telefony ktore przez caly czas macie przy sobie a one podaja aktualna pozycje do kazdego kto chce wiedziec gdzie jestescie prawda???!! oznaczacie miejsca na fb i innych portalach bezsensu zeby tylko sie pokazac, a urzadzenie ktore moze uratowac zycie nazywacie wymyslem diabla....slaba to jest niestety

Portret użytkownika arti

Chipy moga byc tylko

Chipy moga byc tylko umiejscowione na dwoch miejscach u czlowieka aby mogla dzialac jest to czolo albo reka poniewaz wystepuja w tych miejscach najwieksze roznice teperatur i w ten sposob  chip jest doladowywany. Tak pisal naukowiec ktory zapoczatkowal projekt

 

Portret użytkownika prawdaoj

<p>No właśnie przepowiednia

<p>No właśnie przepowiednia biblijna się wypełnia&nbsp; żyjemy w czasach końca, tuż przed przyjściem Jezusa Chrystusa powtórnie na ziemię ale zanim przyjdzie Jezus, musi objawić się antychryst.</p>

<p>Czy po nią także już na czole!<span style="font-size: 16.8px;">h</span></p>

<p><span style="font-size: 16.8px;">https/miyoutu.be/WL5zcLdbZdU</span></p>

<p><span style="font-size: 16.8px;">Warto posłuchać, warto posłuchać bo ten materiał przedstawia właśnie to, co ma się dziać na ziemi pod koniec świata, tuż przed powtórnym przyjściem Jezusa Chrystusa na ziemię. &gt;&gt;&gt;&nbsp;&nbsp;</span>https://www.youtube.com/playlist?list=PLlN7qY9X78tugZnhi2iyhfJMBJR3pOWZH...

Strony

Skomentuj