Czy chciałbyś mieszkać obok osoby czarnoskórej albo homoseksualisty? Kontrowersyjna ankieta w jednej z brytyjskich szkół

Kategorie: 

Źródło: NAOMI DAVIS

Szkoła w kontrowersyjnym ćwiczeniu poprosiła uczniów o uszeregowanie potencjalnych sąsiadów w oparciu o to, obok kogo najbardziej chcieliby mieszkać. Lista obejmowała pozycje takie jak „czarnoskóra osoba”, czy „homoseksualny mężczyzna”.

Naomi Davis, jedna z mam, poskarżyła się na Bristol Free School, gdy jej córka Chayse opowiedziała jej o ćwiczeniu. Kobieta uznała, że zadanie zostało zaprojektowane, aby zrobić „coś pozytywnego”, ale „nie osiągnęło tego celu”.

 

Szkoła wydała oświadczenie, w którym oznajmiła, że ​​„dokona przeglądu materiałów użytych w ćwiczeniu”. Dodano również, że lekcja obywatelstwa i różnorodności była częścią „pracy mającej na celu zwiększenie zrozumienia przez uczniów zalet życia w różnorodnym i integracyjnym społeczeństwie”.

Kiedy 11-letnia córka pani Davis wróciła do domu, powiedziała mamie o tej sytuacji. Pokazała również zdjęcie arkusza, które zrobiła w szkole. Na karcie znajdowało się polecenie, aby uszeregować numerycznie swoich potencjalnych sąsiadów według tego, czy chcielibyśmy zamieszkać obok nich. Na liście znajdowały się m. in.: osoby z trudnościami w nauce, wegetarianie, gitarzyści, czy nastoletni rodzice. Pani Davis powiedziała, że ​​jej córka nie zrozumiała, dlaczego czarnoskóra osoba znalazła się na tej liście.

 

Pani Davis pochwaliła jednak szkołę za jej niezwykle szybką reakcję i powiedziała, że jest im bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Kobieta dodała również, że ​​szkoła postanowiła współpracować z rodzicami różnych grup etnicznych, aby pomóc w opracowaniu swoich arkuszy.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Cóż, możesz się przydać w

Cóż, możesz się przydać w propagowaniu wiedzy o chemtrailach, zwłaszcza że potrafisz wykryć stront i bar (ciekawym czy próbowałeś jeszcze wykryć inne ciekawe pierwiastki?). Tym bardziej powiem Ci - a mam cztery fakultety - że my, hmm... inteligencja, powinniśmy dawać przykład pod względem kultury i słownictwa, ale także opanowania się, i nie wyzywać komentatorów, nawet gdy oni to robią.

Drzewiej to motłoch próbował naśladować  wykształcone elity; teraz ludzie wykształceni bardzo często próbują dostosować się do poziomu motłochu. Nie zgadzajmy się na to.

Portret użytkownika Angelusik

z motłochem sie gada w ich

z motłochem sie gada w ich języku, nawet jak go nie używają w takiej formie jak moja... Brak inteligencji nadrabiają białymi rękawiczkami pseudokultury, mającymi zasłonić ich brudne łapy (tępe mózgi) Jestem pełen kultury dla wszystkich otwartych umysłów, w tym i do Ciebie i powinieneś w duchu przyznać, że zbytnio twojej osoby nie obrażałem... No a jesli trochę czułeś sie obrażony, to znaczy, że trafiłem w sedno... Mnie nikt nie jest w stanie obrazić jak pewnie zauważyłeś.. Jesteś porządny gość, ale... , no cóż moje zdanie na ten temat znasz... Jest tu kilku moich oponentów, z którymi mam ostre wymiany poglądów, ale się nie wyzywamy... Tylko nie pitol mi o obrażaniu uczuć religijnych, bo  religie bez wyjątku to gówno bełtające w głowach naiwnych. Co gorsza chorobliwe i szkodliwe z gruntu, gdyż tworzą śmierdzące środowisko dla indywiduów np jak ja. Dokonują ZŁYCH wyborów, których konsekwencje ponoszą takie indywidua np  jak ja, etc... etc.

Moich uczuć do istoty Najwyższego Stwórcy nikt nie jest w stanie obrazić, gdyż PRAWDA jest ponad wszelkie ludzkie wyobrażenia.. I tak jest, że katole obrażają się na ciapatych, że ich wiara najmojsza, ciapaci na katoli, że ich; żydzi, że ich, buddyści, że ich, więc walnij się w makówkę i powiedz sobie: "coś tu kuźwa nie gra. Musi być COŚ ponad wszystkim, więc tkwię w błędzie"  I wtedy pogadamy spokojnie...

 P.S. a takie neologizmy "ruskie trolle",  "zarabiają w rublach" itp, to z waszej strony śmieszne zakrywanie faktu, że ilość świadomych prorosyjskich obywateli Polski jest przytłaczającą wiekszością w tym kraju. Oczywiście nalezy wyłączyć z tej ilości przeważającą tłuszczę z marketów, (gorliwych oglądaczy reklam telewizyjnych i nawijanego makaronu na uszy z programów publicystycznych tVP, niezaleznie od opcji politycznych tych mediów) które sprowadzają w niedziele do nich swoje pociechy, by w ognisku wszelkiej zarazy bakterii i wirusów, jak i pasożytów, z wydzielin innych maluchów ( zjeżdżalnie na piłeczki) ich pociechy mogły sie dowolnie zarażać... Ciekawe te moje spostrzeżenie, co? Na beton Twojego umysłu polecam coś kwasnego, to beton skruszeje.. Np kwaśny usmiech i trochę pokory wobec moich Ciebie połajań... Pozdrówko..

Portret użytkownika drej3107

mosku... moze ty tatusia

mosku... moze ty tatusia przypisujesz sobie te fakultety, majac taki potecjał ty bys nie trollował na znz i miewał takie głupawki... człowiek mądry ten który ma własne, wyrobione doswiadczeniem zyciowym poglądy... człowiek wykształcony będzie sugerował się poglądami innych uczonych i wykształconych, tudzież innych mądrych, doświadczonych przez rzeczywistość.

Portret użytkownika Angelusik

człowiek "wykształcony"

człowiek "wykształcony" zapewne musi powielać wiedzę nabytą, czyli ludzi mądrych, lub mądrych inaczej. Sam nie jest w stanie nic stworzyć, mimo tzw wysokiej  inteligencji odtwórczej. Do tego by przekazywac wiedzę, trzeba nie sugerować się wiedzą innych, lecz wykorzystywać sygnały z niej płynących... Mój "tatuś" był patenciarzem od ustrzeliwania hitlerowców... pod Monte Casino eipert...

Portret użytkownika peterek68

Na wiele osob z

Na wiele osob z wyksztalceniem jakie znam tylko ty jedyny uzywasz jezyka z rynsztoka, zadna z nich nie nazwalaby innego czlowieka smieciem. A to twoje wyksztalcenie to tylko znamy z twojego przechwalania. Czytalem na innych portalach co o tobie mysla i zgadzam sie w calej rozciaglosci, wiekszego bufona ciezko znalesc w calym internecie. Przynosisz wstyd ludzim dobrze wyksztalconym, powinno ci byc wstyd, ale tynie wiesz co to takiego. Te komusze uniwersytety wszyscy znaja, wypuscily w swiat cale rzesze barachla. Pisze TY z malej litery celowo, bo na szacunek to trzeba sobie zasluzyc. Bez odboru, albo nie, z zaciekawieniem przeczytam ten stek obelg ktorymi mnie obrzucisz, udowadniajac tym swoje niebotyczne wyksztalcenie.

Portret użytkownika anonim

Taaaa, to ja mam kilka kont

Taaaa, to ja mam kilka kont do wpie....ia ludzipm minusow i przeskakiwania kiedy jestem zbanowany. To ja jestem pseudo wyksztalciuchem ktory ciagle sie tym chwali, bo i tak nikt mu nie wierzy. Tak to ja jestem oplacany i pisze elaboraty chwalace rosje w odpowiedzi na karzdy nie przychylny komentarz. Tak to ja obrazam kazdego jak leci bo nie umiem inaczej gdyz jestem starym z frustrowanym staruchem ktoremu nic nie wyszlo w zyciu. Tak wszystko nie ty, kiedy ty stary dur...u zmienisz prace i przestaniesz dreczyc ludzi. Kazdy ma prawo do wolnej wypowiedzi, a ty i ten twoj nie dorobiony kolezka chcac zarobic dwoicie sie i troicie wqrw.....ac wszystkich dookola. Smieszna ta wasza prtyzantka, taka zalosna ruska, grubymi nicmi szyta, kazdy ma beke z was.

Strony

Skomentuj