Czy chciałbyś mieszkać obok osoby czarnoskórej albo homoseksualisty? Kontrowersyjna ankieta w jednej z brytyjskich szkół

Kategorie: 

Źródło: NAOMI DAVIS

Szkoła w kontrowersyjnym ćwiczeniu poprosiła uczniów o uszeregowanie potencjalnych sąsiadów w oparciu o to, obok kogo najbardziej chcieliby mieszkać. Lista obejmowała pozycje takie jak „czarnoskóra osoba”, czy „homoseksualny mężczyzna”.

Naomi Davis, jedna z mam, poskarżyła się na Bristol Free School, gdy jej córka Chayse opowiedziała jej o ćwiczeniu. Kobieta uznała, że zadanie zostało zaprojektowane, aby zrobić „coś pozytywnego”, ale „nie osiągnęło tego celu”.

 

Szkoła wydała oświadczenie, w którym oznajmiła, że ​​„dokona przeglądu materiałów użytych w ćwiczeniu”. Dodano również, że lekcja obywatelstwa i różnorodności była częścią „pracy mającej na celu zwiększenie zrozumienia przez uczniów zalet życia w różnorodnym i integracyjnym społeczeństwie”.

Kiedy 11-letnia córka pani Davis wróciła do domu, powiedziała mamie o tej sytuacji. Pokazała również zdjęcie arkusza, które zrobiła w szkole. Na karcie znajdowało się polecenie, aby uszeregować numerycznie swoich potencjalnych sąsiadów według tego, czy chcielibyśmy zamieszkać obok nich. Na liście znajdowały się m. in.: osoby z trudnościami w nauce, wegetarianie, gitarzyści, czy nastoletni rodzice. Pani Davis powiedziała, że ​​jej córka nie zrozumiała, dlaczego czarnoskóra osoba znalazła się na tej liście.

 

Pani Davis pochwaliła jednak szkołę za jej niezwykle szybką reakcję i powiedziała, że jest im bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Kobieta dodała również, że ​​szkoła postanowiła współpracować z rodzicami różnych grup etnicznych, aby pomóc w opracowaniu swoich arkuszy.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl

loading...


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

"Liczba białej ludności

"Liczba białej ludności zacznie się zmniejszać około 2031 roku. Natomiast populacja amerykańskich Latynosów, którzy mają dużo wyższe wskaźniki urodzeń, podwoi się, co oznacza, że co trzeci obywatel USA będzie mieć latynoskie korzenie.Jeszcze przed końcem pierwszej połowy XXI wieku liczba białych będzie mniejsza niż łączna populacja Latynosów, czarnoskórych, Azjatów, amerykańskich Indian, Hawajczyków i osób pochodzących z wysp Pacyfiku. Nawet liczba rdzennych mieszkańców Alaski ma się zwiększyć. Skurczy się jedynie populacja białych. Ostatnie dane sugerują, że trend ten przyspiesza, a zmiana proporcji nastąpi osiem lat wcześniej, niż dotąd przewidywano.Pytanie o przyczyny tych zjawisk demograficznych ma silny podtekst polityczny. Statystyki wskazują, że wzrost ludności USA o trzy miliony w 2008 roku był w 56 procentach skutkiem przewagi liczby urodzeń nad zgonami. Za pozostałe 44 procent odpowiadała imigracja. Mimo to po opublikowaniu najnowszych danych większość komentatorów uznała, że trzy czwarte spodziewanego wzrostu populacji będzie efektem napływu imigrantów.Faktycznie kluczowym czynnikiem jest to, że wskaźniki urodzeń są wyższe wśród imigrantek niż białych kobiet. Przyczyny są dosyć złożone. Biała populacja starzeje się, pokolenie urodzone w czasach baby-boomu to teraz tak zwana szara generacja, która już nie rodzi dzieci. Imigranci, przyjeżdżający do USA za pracą, to na ogół ludzie w wieku reprodukcyjnym."

Według amerykańskiego instytutu badań Pew Research Center, islam jest liczebnie najszybciej rosnącą ze wszystkich religii świata. W 2015 roku 31,2 proc. światowej populacji (2,3 mld osób) stanowili chrześcijanie, a 24,1 proc. (1,8 mld) – muzułmanie. Na rok 2060 amerykańscy eksperci prognozują trzy miliardy muzułmanów (31,1 proc.) i 3,1 mld chrześcijan (31,8 proc.)Odsetek ludzi niewierzących spadnie, zdaniem ekspertów, z 16 proc. do 12,5 proc., wyznawców hinduizmu – z 15,1 proc do 14,5 proc., zaś buddystów  – z 6,9 proc. do 4,8 proc.Skąd taka przewaga islamu? Muzułmanki rodzą statystycznie 3,1 dziecka, podczas gdy kobiety innych wyznań – 2,3.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Takitam

Mam dokładnie takie samo

Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Ja nie dzielę ludzi na kategorie z powodu koloru skóry czy preferencje seksualne. Pracowałem z normalnymi 'kolorowymi" którzy dostosowali się do naszych realiów i byli dobrymi fachowcami oraz fajnymi kolegami i nigdy nie próbowali nawet narzucania swych wierzeń czy poglądów. Z naszej strony też traktowani byli normalnie i nikt im niczego nie narzucał. Było po prostu normalnie.

Portret użytkownika inzynier magister

Trwa wielki plan wymiany

Trwa wielki plan wymiany społeczeństwa, już oficjalnie się mówi że biali są zagrożeniem dla społeczeństwa ! pewne grupy okreslają białą rasę jako wymierającą i chcą przyspieszyć ten proces ! wiele badań pokazuje skryty plan inżynierii społecznej i przygotowanie do wprowadzenia nowego porządku razem z czipami ! zbliżamy się też do wojny domowej w UE która ma zaatakować watykan ! to wszystko jak z filmu kryminal;nego ale elity to realizują, tylko ludzie z wypranymi mózgami tego nie chcą zobaczyć ! Cywilizacja chrześcijańska przetrwała tylko w Europie Słowian, tylko chrześcijaństwo może uratować wszystkich normalnych ludzi ! Ten film mówi wszystko o tym co siędzieje !!!

Anglik mówi prawdę o Polakach i Marszu Niepodległości 2017!

https://www.youtube.com/watch?v=3wa_fLBetGU

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Papierz Franciszek powiedział

Papierz Franciszek powiedział wyraźnie: ''Kto nie modli się do Boga, ten modli się do diabła.'' Modląc się pod obrazem albo figurą, do demonów Maryjana i jego syna modlisz się więc do diabła... do pośredników pomiędzy tobą a Bogiem. Oni być może byli tacy dobrzy jak o nich piszą, tego nie wiemy, bo opieramy się jedynie na ''świętych'' księgach, ale równie dobrze to może być tylko zwykła propaganda! Co wtedy? Lecisz do piekła. Ale to nic, bo to i tak nie dociera do sekty katolików. W nowym NEXUS 11/12 2017 masz tekst Witkowskiego, który będzie realnym sprawdzianem twojej ''wiary.'' Nawet mnie osobę nie-zainteresowaną tą mafią sukienkową rzucało i nie mogłem tego czytać bo odrzuca mnie brud jaki produkuje instytucja jaką stał się każdy od-żydowski religijny potworek.

Portret użytkownika CCCP

" wiele badań pokazuje skryty

" wiele badań pokazuje skryty plan inżynierii społecznej i przygotowanie "

A te badania to kto prowadził? Ktoś kto zna się na temacie? Jak tak to jakie ma wykształcenie i jaka była metodyka pracy badawczej?

Pytam poważnie bo ponoć twoja wypowiedź też jest poważna.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Mam przygłupie dwa fakultety

Mam przygłupie dwa fakultety Chemia analityczna i konstruktor budownictwa. Nie na temat, ale robiłem śmieciu badania i wykryłem w żelu na łące bar, stront i syntetyczne patogeny przypominające czerwone krwinki. A ty cieciu jakie masz wykształcenie i kwalifikacje, by negować oczywiste symptomy chemitrails? ( gdzieś tam czytałem twoją wypowiedź, chyba pod innym nickiem Klausie)

 Co do zmian społecznych, nie trzeba robić badań, gdyż wiadomo jest, że jak balon z miodem i balon z gównem pekną, to wyjdzie z tego gówniany miód.

 

AMR - dostajesz bana na 24h. Odpocznij od ZnZ i przestań wyzywać ludzi.

Moderacja

Strony

Skomentuj