Biblijna przepowiednia wypełnia się. W Australii wszczepiają ludziom chipy jak psom, a ci jeszcze się z tego cieszą!

Kategorie: 

Źródło: CC

Dzięki nowym technologiom wchodzimy w nowy świat, gdzie gotówka będzie miała charakter wyłącznie wirtualny a każdy z nas, oczywiście dla naszego dobra, zostanie oznakowany jak pies za pomocą chipa. Czy biblijna przepowiednia o znamieniu bestii na ręce lub czole, potrzebnym do jakichkolwiek transakcji, wypełnia się na naszych oczach?

Liderem w tej dziedzinie niewątpliwie jest do bólu postępowa Australia. Tam media zdołały wytłumaczyć ludziom, że wszczepienie sobie implantu z chipem, czy to RFID czy NFC, to świetny pomysł i sposób na poprawienie sobie jakości życia. W materiałach propagandowych pokazuje się szczęśliwych ludzi, którzy używają nadgarstka do płatności, otwierają tak dom, czy są wpuszczani do miejsca pracy.

Obecnie niektórym wydaje się to nieprawdopodobne, ale niestety coraz więcej poszlak wskazuje na to, że elektroniczne szpiegowanie obywateli zostanie wkrótce podniesione na zupełnie nowy poziom. Zamiast nosić klucze do domu i samochodu, portfel czy też zamiast wymyślać trudne hasła do komputera i telefonu, można po prostu pozwolić sobie wszczepić jakieś urządzenie lub zażyć specjalną pigułkę.

 

Oczywiście wdrożenie tej technologii przedstawiane jest, jako wieka zdobycz cywilizacyjna. Propaganda za chipowaniem jest ciągle obecna. Na reklamach widać na przykład uśmiechnięte, zadowolone mamusie z jednej z postępowych klinik położniczych w Wielkiej Brytanii gdzie RFID są stosowane w celu, jak stwierdzono, "minimalizacji przypadków błędów w oznaczeniu nowo narodzonych dzieci".

 

Nowoczesnej mamie biorącej na ręce dziecko zapala się zielona dioda sygnalizująca, że to jej maleństwo. Jeśli szaleńcy z Brukseli, rządzący Unią Europejską, tak zapragną, to przegłosują dyrektywę i wszystkie nowo narodzone dzieci w Europie będą musiały mieć wszczepiany obowiązkowy chip identyfikacyjny. 

 

Media konsekwentnie promują chipowanie ludzi. Jeszcze niedawno mikroprocesory RFID wszczepiane były wyłącznie psom, kotom i bydłu. Teraz jednak okazuje się, że teoria spiskowa odnośnie planów implantacji tej technologii znakowania u ludzi, potwierdza się.

 

Chipowanie przyspiesza, bo ludzkość jest powoli przygotowywana na nadejście całkowicie wirtualnego pieniądza. Australia prawdopodobnie stanie się pierwszym krajem, który zlikwiduje pieniądz na rzecz gotówki elektronicznej Przewiduje się, że kraj ten może całkowicie zrezygnować z fizycznej waluty w ciągu najbliższych 10 lat.

Jeśli Australia faktycznie podejmie takie działania, zapoczątkuje to nową erę cyfrowej waluty. Nietrudno również dojść do wniosku, że jeśli ten kraj jako pierwszy pozbędzie się fizycznego pieniądza, pozostałe kraje na świecie prawdopodobnie wkrótce zrobią to samo. Budowa odpowiedniej infrastruktury, w postaci terminali zbliżeniowych, już trwa. 


Wszystko najwyraźniej zmierza do sytuacji, w której ludzkość będzie całkowicie zintegrowana z technologią a naszej gotówki nie zobaczymy już w portfelu tylko jako zapisy na koncie bankowym. Nie będą to już fizyczne pieniądze a jedynie bity danych. Z kolei władza otrzyma dzięki temu kolejne skuteczne narzędzie do inwigilowania społeczeństwa, oczywiście jak zwykle okraszone banałami w stylu bezpieczeństwa transakcji i wygody.

"Wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia" - Apokalipsa św. Jana 

Czy przepowiedziane w Apokalipsie Św. Jana znamię bestii, to właśnie chip RFID? Jakkolwiek większość biblijnych interpretacji można traktować z przymrużeniem oka, to jednak precyzja z jaką św. Jan przedstawił świat jaki nam obecnie konstruują zwolennicy Nowego Porządku Świata, zdaje się w 100% wypełniać to proroctwo. 

Wycofanie prawdziwej gotówki spowoduje rzeczywiście, że nie będzie można wykonać żadnej transakcji bez chipa. Teraz jeszcze nosimy je w kieszeni, wbudowane w kartach płatniczych, ale kto wie czy i u nas wkrótce nie będziemy zmuszani do znakowania nas jak bydło, bo bez tego po prostu nie będzie się dało funkcjonować w społeczeństwie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika lipka

Niedawno jakby przypadkiem

Niedawno jakby przypadkiem ukazała się informacja, że w tabletkach (np.antybiotykach) będą umieszczane mikro rejestratory mające na celu m.in. sprawdzanie pacjentów czy stosują się do zaleceń lekarzy. Mam wrażenie, że jeśli taka informacja się pojawiła to znaczy, że jest to od dawna stosowane, tylko nieoficjalnie. Pójdźmy dalej, coś wprowadzane razem z "lekarstwem" może okazać się koniem trojańskim w organizmie, w narządach, wystarczy sygnał biologiczny, chemiczny czy elektroniczny by uaktywnić mikro zabójcę.

Jeśli chodzi o Australijczyków - to dwa światy, jeden to Aborygeni rdzenna ludność Australii, drugi świat to świat przyjezdnych a raczej przywiezionych bo do Australii wywożono wszelkiej maści przestępców i to oni ustalali nowy ład i porządek, to kraj z typowo więziennym posłuszeństwem, porządkiem, wzorowym ładem. Po odkryciu złota i diamentów narodziła się nowa grupa poszukiwaczy, australijskie bogactwo spełniało marzenia każdego kto tam się znalazł, musiał się tylko podporządkować. I tak im zostało.

Mnie ich radość nie dziwi, to jak odkrycie kolejnego klejnotu.

Portret użytkownika lipka

Taki "argument" pojawił się

Taki "argument" pojawił się do wytłumaczenia ludziom po co firmy farmaceutyczne wogóle mają stosować taki wynalazek w tabletkach, różnych tabletkach nie tylko antybiotykach. Wyobraź sobie, że lek na serce zawiera takie "nano urządzenie", program z urządzenia wysyła do lekarza na komputer informmację o działaniu leku, o reakcji organizmu na specyfik, lekarz oglądając reakcję organizmu na lek może go zmienić lub zmienić dawkę. Dalej można użyć tylko wyobraźni co może lekarz uczynić dla naszego "zdrowia" lub jakie jeszcze inne informacje można zapisać w takim nano chipie i kto miałby dostęp i mógłby z takich informacji korzystać.

Nie należy zapominać w czyich rękach są firmy farmaceutyczne, kto steruje światową gospodarką i kto ma chęć rządzić całym światem. Zaufanie do tego typu wynalazków spada więc do zera.

Portret użytkownika Zenek ;)

Biblijne ZNAMIĘ na ręce czy

Biblijne ZNAMIĘ na ręce czy czole to NIE CHIP w WSPÓŁUDZIAŁ w GŁOSZENIU HEREZJI (judaizmu i kultów mu pokrewnych/ na nim bazujących), WSPÓŁUDZIAŁ w podboju planety na rzecz bożków nazizmu (judaizmu).... ZNAMIĘ na RĘKĘ oznacza budowanie BAŁWOCHWALCZYCH MIEJSC KULTU maryjnego/ maschiachowego, ZNAMIĘ NA CZOŁO oddawanie NIERZĄDNICY maryi czy jej włochatemu bękartowi jezusowi/ maschachowi CZCI..... Całe zamieszanie z CHIPEM to PIC mające CELOWO ODWRACAĆ UWAGĘ OD PROBLEMU czyli BAŁWOCHWALENIU DEMONOM jakich mame jest maryja i pape ABEL MYŚLCIE LUDZIE.... bo jakby ów CHIP faktycznie wypełniał biblijne proroctw to byście się o tym dowiedzieli DOPIERO PO WASZYM OKOLCZYKOWANIU.....

Portret użytkownika Zenek ;)

Rozumiem iż WIEDZA jaką

Rozumiem iż WIEDZA jaką posiadasz to WIEDZA POCHODZĄCA OD BOGA bo (na przykład)
--masz z nim kontakt
--jesteś postacią biblijną (mitologiczną)
--jesteś tzw "dzieckiem przepowiedni...
--jesteś.......

bo jak nie to zwykłym ŻMIJOWYM FAŁSZEM siejesz..... ZNAMIĘ to AKT WYBORU, AKT ODRZUCENIA BOGA.... DOBROWOLNY AKT mimo iż zawarty pod wpływem FAŁSZYWYCH przesłanek jak ta nachalna promocja nierządnicy maryi czyniona przez wielkiego kremówkowego pedofila z polin.... jana pederastę 2......

ZNAMIĘ na RĘKĘ - krzewienie maryjnego/ judaistycznego BAŁWOCHWALSTWA demonom (reptoidy, szaraki, plejadanie) etc..... BUDOWANIE ich POTĘGI na ziemi, czynienie PODBOJÓW/ RZEZI "pogan" w ich imieniu i na ich chwałę..... ŁOŻENIE NA NICH ze swoich majętności.... itd

ZNAMIĘ na CZOŁO to ODDAWANIE SIĘ KULTOWI NIERZĄDNEMU, to bicie pokłonów przez jezuskiem ( nie mylić z Chrystusem) maryjką, stada ich włochatych capiących siarką pomagierów znanych jako UPADŁE anioły.... KRZEWIENIE go po świecie (praca misyjna)... itd

Taka jest PRAWDA a wkrętka z CHIPAMI tylko ODWRACACZEM UWAGI od prawdziwego bluźnierstwa czynionego z WŁASNEJ WOLI "co niedzielę" w judaistycznej bluźnicy z czego jedne nazywają kościołami, inne cerkwiami, inne meczetami a te najbardziej nierządne per synagogi.... synagoga -> syna.goga czyli miejsce kultu SYNA GOGA (MIEJSCE KULTU MAGOGA syna GOGA) zwanego u katolików per beliar czy jezus

Strony

Skomentuj