Washington Post, Newsweek i CNN rozsiewają fake newsy na temat polskiego Marszu Niepodległości! 

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Jak wiadomo w tym roku polskie święto niepodległości zostało określone przez lewicową prasę jako zgromadzenie nazistów. Aby jakoś uzasadnić tę teorię posłużono się standardowymi w takich sytuacjach manipulacjami, byle tylko udowodnić założoną tezę. Aby nazwać Polaków nazistami posłużono się więc głupim transparentem z 2015 roku z Poznania, który wszystkie uczestniczące w tej hucpie media przedstawiały jako incydent na nazistowskim Marszu Niepodległości.

 

Skandaliczny transparent w języku angielskim, głoszący "Pray for islamic holocaust" (pol. Módlmy się za islamski holokaust) wywieszono w listopadzie 2015 roku na wiadukcie na ulicy Hetmańskiej w Poznaniu. Powiesili go nieznani sprawcy, a policja zdjęła go po zaledwie kilku godzinach. Ktoś jednak zaplanował, że kłamstwo jakoby takie hasła głoszono na tegorocznym Marszu Niepodległości przyda się do wzmocnienia antypolskiej narracji i tak też uczyniono.

Mimo, że Washington Post, CNN i amerykański Newsweek ostatecznie przyznały, że takiego banera rzeczywiście nie było to jednak nie zrezygnowały z obranej strategii zmierzającej do zrównania Polaków z nazistami lub faszystami. Okazało się, że rasistowskie i nazistowskie jest obecnie nawet użycie przymiotnika "biała". 

Nikt nawet nie zastanawia się, kogo właściwie obraża hasło "Europa będzie biała albo bezludna" lub "Biała Europa braterskich narodów" nie wiadomo też dlaczego nazistowskie jest hasło "Czysta krew trzeźwy umysł". Hasła te mimo, że faktycznie kontrowersyjne, nie nawołują do żadnej przemocy, a niosąca je grupa sympatyków Obozu Narodowo Radykalnego liczyła może kilkaset osób w 60 tysięcznym marszu.

Jakoś nikt nie oburzał się zachowaniem znacznie liczniejszej grupy agresywnych lewicowych faszystów zwanych "Antifą". Na ich marszu odbywającym się równolegle do pochodu polskich patriotów zaroiło się od komunistycznych czerwonych flag i nic. Komunizm jest podobno w Polsce ścigany z urzędu, ale tych zamaskowanych lewaków wszyscy boją się tknąć, bo mają oni w zwyczaju wywoływanie brutalnych zamieszek. Te same media które kłamią na temat transparentów, których nie było, ostentacyjnie odmawiają uznania, że bojówki Antify to rasiści nienawidzący białej rasy gloryfikujący najbardziej zbrodniczy totalitaryzm w historii świata, czyli komunizm.

Dlaczego zatem wszystkie media przemilczały pochód agresywnych neokomunistów? Po prostu nie pasowało to do przyjętej narracji. Celem tej antypolskiej globalnej operacji było przyczepienie do Polaków łatki faszystów i nazistów. To dowodzi też, że promowane przez te same media kłamliwe określenia w stylu "polskie obozy zagłady", to nie są żadne pomyłki tylko polityka historyczna Niemiec promowana prawdopodobnie w porozumieniu z Izraelem, który na takie kłamstwa nie reaguje.

Ten bezprecedensowy atak na Polskę może miec również związek z ogłoszonym ostatnio dofinansowaniem walki z prawicą znanego finansowego spekulanta George'a Sorosa, który niedawno rzucił na szalę walki ze znienawidzoną przez niego prawicą aż 18 miliardów dolarów. Ochocze powielanie kłamstw przez sprzyjające mu media może mieć też związek z tym faktem. Zastanawiające jest to, że wszyscy politycy zależni od Sorosa jak Guy Verhofstadt, czy polscy europarlamentarzyści z PO, mówią to samo i udają, że fake news o transparencie życzącym islamistom holokaustu, który zapoczątkował tę nagonkę, jest prawdą.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Sensacyjna wiadomość !!!

Sensacyjna wiadomość !!! adminie i drodzy forumowicze ! 18 miliardów już działa i będą obalać rządy !!! "Peter Szijjarto, szef węgierskiej dyplomacji, określił jako szokujący i dziwny fakt, że „demokratyczny kraj na terytorium sojuszniczego demokratycznego państwa zajmuje się finansowaniem mediów z własnych źródeł budżetowych”. Mowa o zamiarze przeznaczenia przez Stany Zjednoczone niemałych kwot dla wspierania „obiektywnych mediów” nad Dunajem, gdzie wiosną przyszłego roku odbędą się wybory parlamentarne.Minister wezwał do swojej siedziby amerykańskiego charge d’affaires, Davida Kostelancika. Powodem było zamieszczone na stronie Departamentu Stanu zaproszenie do ubiegania się o dotację z Biura Demokracji, Praw Człowieka i Pracy (DRL) na „projekty zwiększające dostęp obywateli do obiektywnej informacji o sprawach krajowych i światowych na Węgrzech”.„Celem DRL jest wsparcie mediów działających poza stolicą Węgier w celu uzyskania relacjonowania opartego na faktach oraz zwiększenia grona odbiorców tych mediów i ich równowagi ekonomicznej” – głosi uzasadnienie oferty. O amerykańską dotację można ubiegać się jeszcze przez około dwa miesiące.– Cóż to jest, jeśli nie ingerencja w sprawy wewnętrzne? – retorycznie spytał minister Szijjarto na konferencji zwołanej w Budapeszcie. Węgierskie władze oczekują od Amerykanów wyjaśnienia, czy również w innych sprzymierzonych krajach prowadzą podobne działania, a także, który urząd będzie oceniał oferentów pod kątem zdolności do przekazywania obiektywnych informacji na temat Węgier.– Cóż to jest, jeśli nie ingerencja w kampanię wyborczą i w wewnętrzne procesy polityczne na Węgrzech? – dodał minister." http://www.pch24.pl/amerykanie-beda-wspierac-demokracje-na-wegrzech--budapeszt-zdumiony,56178,i.html#ixzz4yZXgAOcd

módlmy się za Węgry i za Polskę !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

Ludzi manifestujących w

Ludzi manifestujących w publiczny i pokojowy sposób swoją miłość do ojczyzny nazywa się faszystami.

Ludzi dobrowolnie oddających własną kulturę i dziedzictwo i dający się zarzynać obcej kulturze (islamowi) nazywa się nowoczesnymi i postępowymi.

Mało tego, największym wrogiem społeczeństwa obecnie jest biały, heteroseksualny, pracujący i zdrowo myślący mężczyzna Smile Zajebiście jest być Słowianinem Smile A szczekanie tego lewackiego ścieku medialnego już dawno przestało mnie ruszać.

------------------------------------

Jedynym czego się boją, jesteś Ty.

Portret użytkownika Jonny Bravo

A ja myślę, że te sk****syny

A ja myślę, że te sk****syny szykują coś na Polaków. Jak spadnie tu atomówka, to nikt nie będzie miał za złe, przecież w Polsce tylko sami faszyści.
Zresztą wiemy jak postępują ci manipulatorzy. Jak chcą kogoś zdyskredytować to nazywają go easistą i faszystą. 
Dożyliśmy czasów, że faszyści nazywają normalnych faszystami.

A ja się pytam gdzie jest Petru - dlaczego nie broni polskiej racji stanu? Smile

A i pamiętajcie o jeszcze jednym PiS tak się żre z PO, że nikomu jeszcze się krzywda nie stała.

Portret użytkownika jatoja

słuszna uwaga

słuszna uwaga

- Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk - Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.

Portret użytkownika admin3

A może chodzi o to, że Niemcy

A może chodzi o to, że Niemcy są zesrani reparacjami wojennymi dla Polski i rozkręcili to ze swoimi sprzymierzeńcami i każdy upiecze coś na tym ogniu. Islamiści nam dokopią bo się nas boją, Ruscy się ucieszą bo nas nie lubią, Żydzi się ucieszą, bo chcą kase a naziści to muszą im dac bo jak nie to ... Sorosowcy się cieszą i walą w socjalistyczny polski rząd itd.

Strony

Skomentuj