MSZ Izraela uderzył w stół i prezydent Duda się odezwał

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Echa antypolskiego ataku mediów na polskie obchody dnia niepodległości nadal trwają. Pal licho, że z oburzenia zawyły środowiska kojarzone z lewicą, to jeszcze nasze władze mogły znieść, ale ryk niezadowolenia ze strony Izraela i amerykańskich żydów, to jednak za wiele. Od wczoraj jesteśmy zatem świadkami bicia się w piersi i samokrytyki polskojęzycznych władz.

 

Groźne miny stroił na przykład prezydent Andrzej Duda, który szybciutko zareagował na żądania rzecznika MSZ Izraela i gorliwie potępił organizatorów Marszu Niepodległości. Przerażeni polskojęzyczni politycy nie wiedzą co zrobić, policja rzekomo aktywnie szuka sprawców wywieszenia transparentów, na które nie wyraża zgody Izrael, ale niestety zbrodniarze byli w kominiarkach.

 

Z tego powodu nie wiadomo, czy te kilka haseł o białej rasie, która jest ostatnio przedmiotem bezprecedensowego rasistowskiego ataku ze strony lewicy, to były prowokacje wywołane przez nieodpowiedzialnych działaczy środowisk narodowych czy też były to jakieś bojówki Antify na misji za pieniądze Sorosa. 

Gdyby nie to, że lewicowe media zawyły z przerażenia, mało kto zwróciłby uwagę na te kilka krzyży celtyckich czy falang, w morzu biało-czerwonych flag. Paradoksalnie swą histeryczną reakcją, lewackie media wzmacniają wydźwięk tych niepotrzebnych incydentów. 

 

Swoje połajanki w stronę Polski skierował też wszechpotężny Komitet Żydów Amerykańskich, który wezwał do sprzeciwu wobec haseł odwołujących się do "białej supremacji" i ich zdaniem "retoryki nazistowskiej". Organizacja napomniała polski rząd i zażądała przedstawienia swojej polityki w zakresie zwalczania prawicowej ideologii.

Reakcje polskich władz na te żądania jasno pokazują kto naprawdę rządzi w Polsce. Prezydent Duda od razu zmarszczył brwi przybrał zacięty wyraz twarzy i oświadczył, że nie ma zgody na ksenofobię, chorobliwy nacjonalizm i antysemityzm. Chciałoby się dodać, że ... o ile nie jest to nacjonalizm ukraiński. Wtedy nawet przebieranie się w mundury Waffen SS nie jest żadnym faszyzmem ani nazizmem, a mordercy ponad 150 tysięcy Polaków na Wołyniu, są bohaterami walczącymi ze znienawidzoną Rosją.

 

Ktoś po prostu zaordynował, że Europa musi stać się konglomeratem multikulturalizmu, a Polacy najlepiej, żeby przeprosili za to, że urodzili się biali. Idealnie byłoby wtedy gdyby Polki usuwały ciąże z białymi i dążyły do rodzenia dzieci imigrantów. A najlepiej to osiągnąć gdyby do Polski przyjechały tak z 3 miliony tzw. uchodźców, którzy oczywiście żyliby z socjalu, a Polacy by ich utrzymywali i nie mogliby nic złego na tę sytuację powiedzieć bo to przecież byłby rasizm.

 

 

Źródła:

http://www.m.pch24.pl/amerykanscy-zydzi-krytycznie-o-marszu-niepodleglosci--propagowal-ret...
http://prostozmostu.pl/polska-jako-kraj-tepych-antysemitowquot-sikorski-dla-tok-fm,10292.html
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (8 votes)Komentarze

Portret użytkownika Beata-

O NIeeeeeee, powiem tak ...

O NIeeeeeee, powiem tak ... komu tu by dać w M...ę. Czego ci izraelczycy wiecznie skomlą.

Panie Prezydencie MARIONETKO od początku było wiadome że tak będzie, zmiany wPolsce są przeprowadzane tylko mimochodem dla Polakow a celem jest Żydostwo taka prawda i widac to

Najgorsze to, że Żydzi są w Pisie i w PO i innych organizacjach. Jak jedni kończą to druga strona władzy ma bat ilejce w rękach i tak wkoło.  

Portret użytkownika Kasrok

Obawiam się, że to Ty nie

Obawiam się, że to Ty nie masz pojęcia w jakim świecie żyjesz. Ja uświadamiać Ciebie nie będę, bo jak ktos nie ma mózgu tylko papkę sklejoną z informacji czerpanych z mediów ogólnego ścieku,  to juz jego problem. Należysz do stada baranów prowadzonych przez cwaniaków, którzy plują takim jak Ty w twarz, a nawet tego nie czujesz. Powodzenia ślepa istoto zapewne z pejsami i bez napleta.

Portret użytkownika Eva11

ten ktos nawet nie sika bez

ten ktos nawet nie sika bez pozwolenia zapewne ,wiec jak moze bronic tego co dla Narodu cenne ?

ludzie to zombi i nie trzeba im roslinkami sie truc ...sa nimi i bez nich ...

okalecza (..) Nasze dzieci ,a co mu tam ,,jacys patrioci ,,...

tchorze i sprzedawczyki  sa na dole i na gorze ...

 

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj