Antypolska kampania w światowych mediach. Polscy patrioci nazwani "nazistami"!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Praktycznie wszystkie media na świecie przypuściły wczoraj szturm na Polskę. We wszystkich relacjach, sobotni Marsz Niepodległości został określony mianem "faszystowskiego", a maszerujących ludzi nazwano "nazistami". Ubolewano też, że był to pochód sławiący tak zwaną "białą supremację", co jest ostatnim wymysłem międzynarodowej lewicy. 

 

Marsz Niepodległości deklarujący przywiązanie do Polski i patriotyzmu, przez środowiska nienawidzące Polaków został uznany wydarzeniem faszystowskim. Nie podobały się hasła o dumie z bycia białym, przeciwne islamizacji, a także symbolika taka jak krzyże celtyckie i falanga. Jako rasistowski uznano na przykład transparent 'Europa będzie biała, albo bezludna".

 

Lewicy jak wiadomo wszystko kojarzy się z faszyzmem, więc uznano, że tych kilka symboli i hasełek, które zwalczają wyłącznie na podstawie swoich wyobrażeń, w morzu biało-czerwonych flag, oznaczają iż jest to marsz nazistów. To tak jakby kontrmanifestację zawodowych "antyfaszystów", na której pojawili się demonstranci z czerwonymi flagami, domyślnie nazywać komunistami.Jak wiadomo Jednym z celów międzynarodowej lewicy, która jest nosicielem spuścizny Międzynarodówki Komunistycznej, jest walka z państwami narodowymi i rozpuszczenie ich za pomocą ideologii multikulti. Dlatego gdy Polacy zamanifestowali swoje przywiązanie do narodu i sceptycyzm do wymiany populacji, zwłaszcza na islamską, lewicowe media na całym świecie zawyły z oburzenia i zaatakowały nas bezpardonowo.

 


Nienawiść do Polaków jest obecnie w cenie dlatego można nas bezkarnie obrażać wyzywając nas od faszystów. Ta nagonka wystąpiła dlatego, że nastąpił zbieg interesów kilku grup, które atakując Polskę chciały zyskać konkretne rzeczy. Za pomocą tego globalnego fakenewsa upieczono zatem przynajmniej kilka pieczeni na jednym ogniu.

Jak słusznie zauważył minister Krzysztof Szczerski z kancelarii prezydenta tak zwany "polski nazizm" wymyślili ci sami, którzy wypromowali kłamliwą frazę o "polskich obozach zagłady". Bez wątpienia stygmatyzacja Polski na arenie międzynarodowej, jako kraju faszystowskiego, jest na rękę Niemcom. Zwłaszcza w sytuacji, gdy ubiegamy się o należne nam reparacje wojenne. Naród ten od dawna udaje ofiarę nazistów, którzy najwyraźniej musieli pochodzić z Polski, skoro to tam były obozy zagłady. 

 

Niemcy doszczętnie okradli i zniszczyli nasz kraj i nigdy nie zapłacili za to należnych nam sum reparacji wojennych, ba nie mamy nawet traktatu pokojowego! Trudno się zatem dziwić, że Niemcy popierają takie wyzwiska kierowane w naszą stronę. Zrobienie z nas nazistów odwraca uwagę od nich, a jednocześnie spowoduje, że nasze roszczenia nie będą się wydawały na świecie zasadne.

 

Poza tym oczywiście nazywanie Polaków nazistami jest na rękę środowiskom lewicowym, które są bardzo niepocieszone utratą władzy w krajach takich jak Polska, a zwłaszcza Stany Zjednoczone. Po wsparciu naszego kraju przez Donalda Trumpa podczas lipcowej wizyty w Polsce, gdy stawiał nas za wzór do naśladowania, w oczywisty sposób staliśmy się wrogiem całego zwalczającego go środowiska.

Praktycznie wszystkie lewicowe gazety biły zatem w jeden bęben powielając kłamliwe wiadomości o tym jakoby rzekomo przez Warszawę przemaszerowało 60 tysięcy "nazistów" Bolesne jest to, że w taką narrację wpisali się również polskojęzyczni dziennikarze, którzy ochoczo potwierdzają kalumnie rzucane na Polskę, popierając tym samym nagonkę tylko z tego powodu, że nie lubią obecnej władzy. Jak widać ludzie ci nie czują już więzi z narodem, którego są przedstawicielami.

 


Polska stała się wspólnym wrogiem i mocno skrytykowali nas również islamiści. Kłamliwy reportaż o "polskich nazistach" wyemitowała stacja Al Dżazira, a o marszu faszystów rozpisywały się rozmaite arabskie portale internetowe. Wydźwięk tamtych artykułów był dokładnie taki sam jak ten z prasy lewicowej. Można zatem uznać, że było to celowe stygmatyzowanie, które było zorganizowaną napaścią na nasz kraj dokonaną w globalnej przestrzeni medialnej.

 

Marsz Niepodległości skrytykował również MSZ Izraela i zażądano ukarania jego organizatorów. Nie wiadomo co z tym żądaniem zrobi strona polska, ale biorąc pod uwagę daleko idący serwilizm jaki prezentuje Polska dyplomacja w w stosunku do Izraela można się spodziewać podjęcia jakichś kroków. Już zresztą zapowiedziano przeglądnięcie treści transparentów i ewentualne pociągnięcie do odpowiedzialności osoby je niosące. 

Jak wiadomo zwolennikom lewicowego faszyzmu wszystko kojarzy się z rasizmem, faszyzmem czy nazizmem. Epitet ten jest stosowany domyślnie, względem każdego o innych poglądach niż lewicowe. To powoduje, że ciągłe stosowanie argumentum ad Hitlerum, doprowadziło do zdecydowanego spadku wydźwięku wyzwiska takiego jak "faszysta" czy "nazista".  Zresztą można odnieść wrażenie, że nie miałoby większego znaczenia jakie transparenty niesiono by podczas Marszu Niepodległości, bo artykuły potępiające go zapewne były już dawno napisane i tylko je opublikowano. Ktoś po prostu uznał, że uczestnicy Marszu zostaną nazwani nazistami. Wygląda na to że, była to zaplanowana nagonka na Polskę.

 

Dlaczego tak się stało i kto za tym stał? Rządzący nami rusofobi oczywiście podejrzewają Rosję, ale oni tłumaczą tak wszystko co jest im wygodne. Po prostu różne grupy interesów potrzebowały paliwa do dalszego hejtu kierowanego na Polskę i rozkwitu uważanego obecnie za cnotę, antypolonizmu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że już w środę, w Parlamencie Europejskim odbędzie się kolejna już 8 debata na temat Polski i rzekomego braku praworządności w naszym kraju. Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent dla unijnych biurokratów którzy będą teraz mogli grzmieć o "polskich nazistach".

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika drej3107

hej MAXSIO KOLONKO... UKŁAD

hej MAXSIO KOLONKO... UKŁAD ZAMKNIETY POTRÓJNY prądu zmiennego hm... wiadomo koła zamachowe odgrywaja tu role...sceptyk nasz dalajlama jest pesymistą... dzieki podesłal rózne strony... miedzy czasie patrze koszta... w Włoch mozna zamówic wytwornice 2kw

tym razm mówisz jak jest hehe

Portret użytkownika hansi

" Po co nam transparenty w

" Po co nam transparenty w tym dniu? Nie wystarczy dumnie nieść biało-czerwonej flagi bez żadnego politycznego przekazu? "..

PAAanie "Ractaros96"..

Posiada Pan jakiś kręgosłup ?..

Czy też należy Pan już do młodego pokolenia, rodzącego się już (dzięki "szczepieniom" z częściowo zlasowanymi i wykastrowanymi mózgami ? Smile

KIEDY I GDZIE można (jeszcze) manifestować ZDANIE I POSTAWĘ, jak nie przy takiej właśnie okazji, jak manifestacja NIEPODLEGŁOŚCI (nawiasem mówiac - fikcyjnej teraz..) własnej Ojczyzny ? NIE RAZI Pana sama manifestacja NIEPODLEGŁOŚCI, w sytuacji, gdy tej niepodległości polska NIE MA ? I okupowana jest przez ŻYDOWSKICH OBCYCH ?..Opisywana nagonka odbywa się właqśnie z wyłącznej inicjatywy owych ZYDOWSKICH obcych, w których rękach znajduje się STO PROCENT światowych mediów ? Smile

Jest Pan logicznym i konksekwentnym MĘŻCZYZNĄ i Polakiem ?.. Czy też skrzywioną "poprawnie politycznie" CIOTECZKĄ ? Smile

Portret użytkownika euklides

Ciekawa konstrukcja myślowa,

Ciekawa konstrukcja myślowa, ale czy masz na codzień jakiegoś reprezentanta swojej woli? Bo jak dla mnie to niemożliwe żeby reprezentować wolę pojedynczej osoby, a co dopiero wszystkich Polaków, z których każdy ma nieco inną wolę. Trudno się nie połapać, że to będzie zawsze prowadziło do awantur.

Portret użytkownika Maksymilian1983

Będzie długi wpis jako ,że

Będzie długi wpis jako ,że ostatnio ktoś nie lubiący czytac mi to zarzucał to z góry ostrzegam.Nie nazwał bym tego marszu nazistowskim z przynajmniej 2 powodów.Po pierwsze mam wrażenie ,że te wszystkie pojęcia typu nazista,faszysta ,narodowiec ,nacjonalista są do siebie dosyć podobne, a przynajmniej mocno się ludzią mylą i jednak zbyt często używa się własnie tych mocniejszych form typu nazista do określenia kogoś kto co najwyrzej jest nacjonalista.Mi się mimo wszyskto nazism kojarzy dosyć łopatologicznie z obozami koncentracyjnymi i wrzucaniem ludzi do pieca,czy komór gazowych.Po drugie jestem przekonany ,że grupa najbardziej odpowiadająca rysopisowi nazisty byla mała, a większość tłumu szla demonstrowac patriotyzm ,więc nie można z powodu nawet kilkuset ludzi nazywac pozostałe 60 tysięcy nazistami.Co do wpisu Eva11 to wszystko zależy o jakie portale chodzi, nie podejrzewam cię byś bywała na lewicowych czy nawet centrowych to ,że na portalach prawicowych będzie się wychwalało takie marsze to norma.Co ciekawe wiele hasel i sposób ich demonstrowania potępił pan Andziej Duda, zwany dla żartu prezydentem co mnie zaskoczyło ,ale być może ma to związek z wyrażnie antysemickimi wypowiedziami liderów marszu, a wiadomo kim jest jego żona.Tak jak Polska się dzieli tak europa się dzieli i dla częsci opini publicznej zagranicą tego typu zachowania marsze są super, a dla części już jesteśmy narodem rasistów i nazistów, co o tyle jest łatwe do wbicia w głowy ludzią na zachodzie ,że nawet za czasow gdy byliśmy chwaleni zagranicą czyli za PO ,często przekręcano nasza historie.Prawda jest jednak taka ,że obecna sytuacja w europie sprzyja skrajnej prawicy, bo multikulti zostało zaaplikowane w zbyt dużej dawce i zwyczajnie pacjent(europa)zaczał z tego powodu chorować.Ja jednak pozostane przy swoim i powiem wam którzy tak jesteście dumni z tego marszu ,że to tylko droga do wojny i nienawiści.Bo pewne rzeczy można powiedzieć tak ,żeby zostały usłyszane ,ale bez chorych skojarzeń do strasznej przeszłości i oskarżeń o rasizm i nienawiśc.Czy naprawdę na czele pochodu musza chodzić zakapturzeni (i zapewniam ,że nie dlatego ,że im zimno)panowie o groznych wyrazach twarzy trzymając w rękach transparenty ktore czy się chce czy nie(bez względu na ich słusznośc, a przynajmniej na pewne merytoryczne podłoże do dyskusji na ten temat)kojarza się z Hitlerem?Bo jaka jest roznica między haslami biała europa czy biała rasa ,a np rasa Aryjska ??Dlaczego ci panowie muszą paradowac w dymie rac(co jasno się kojarzy z kibolstwem, a to raczej z przemocą)pod symbolami ktore przypominają jednak symbole Hitlerowskie??Czy koniecznie pan Międlar(bo już nie ksiądz ,bo nawet dla kościoła byl nie do strawienia) akurat tego dnia musi wrzeszczeć ,precz z synagogami??.Czy te śmieszne 13 kobiet ktore się położyły na chodniku nie mogły zostac po prostu ominięte?Trzeba było pluc im w twarz kopać(a pluto i kopano sa materiały).Czy rzecznik( nie pamiętam czyj ,czy ONR czy innej radykalnie prawicowej organizacji)musi koniecznie mówic ,że czarny nie może być Polakiem.....a co gdy się urodził w Polsce to kim jest??Ja ciągle wierzę ,że lepiej uszczelnić granicę ,odesłac do swoich krajów tych którzy łamia prawo albo nie chca się asymilować ,dażyć w przestrzeni publicznej do europy laickiej nie katolickiej, Islamskiej czy Judaistycznej .Wierzę ,że to lepsza droga niz ostrzenie siekier ,bo murzyni ,mulaci ,wyznawcy innych religii nie wyparują z Europy bo tak chcecie, ich są miliony i lepiej żeby nie doszło do wojny na tle rasowym czy religijnym.Owszem wiem ,że wielu z was już wyobraźni ostrzy siekiery i umiera z hasłem na ustach Bóg Honor Ojczyzna ,ale ja ciągle wierze że może te siekiery nie będą potrzebne.Tak swoją droga co mieli na myśli ci wszyscy "patrioci"niosąc transparent chcemy Boga?Może mi to ktos sensownie wyjaśnić??.A jeszcze jedno za rok jeszcze pewnie będziemy niepodlegli ,ale coś czuje że 110 czy 120 rocznicy już może nie będziemy świętowac, bo początkiem upadku państwa jest choroba ktora je toczy od środka a nie wcale wrog zewnętrzny.My się ludzie juz tak nienawidzimy ,że nie jeden drugiemu by szklanki wody już nie podał gdyby ten drugi umierał z pragnienia.Już nawet Duda z Kaczyńskim się unikali tego dnia, a to jeden obóz!!Dzielmy się dalej na lepszych i gorszych Polaków ,rozliczajmy ,mścijmy się ,szukajmy Żydowskich korzeni do 10 pokolenia ,agentow zdrajcow(tak swoją droga mamy jeszcze jakis bohaterow ?Bo ostatnio na tej stronie nawet było sporo komentarzy o Piłskudskim ,że to zdrajca ,o Wałęsie czy innych opozycjonistach nie wspominam )bijmy każdego kto innaczej mysli ,czuje wyglada ,modli się a zapewniam was ,że doprowadizmy się do takiego upadku iż nikt zagranicy nie będzie nas musiał niszczyc ,sami się zagryziemy jak wsćiekłe psy .

Portret użytkownika n..

Też się zastanawiałem o co

Też się zastanawiałem o co właściwie chodziło z tym hasłem: "chcemy Boga"? Że niby "co chcieli"? No teraz już chyba cały świat widzi, że najbardziej chcieli Boga znieważać, ośmieszać, i urągać Mu swoim zachowaniem!
 Przecież Bóg nie jest stronniczy i w każdym narodzie są ludzie godni Jego upodobania! Naprawdę w KAŻDYM!
Więc niby do jakiego "boga" narodowcy modlili się o ten "holokaust"?
Czy wogóle miała coś wspólnego ta "gęsta ciemność", ta zbieranina kiboli, faszystów, nacjonalistów, nazistów i antysemitów z Prawdziwą Światłością?
Z całą pewnością taka demon'stracja nienawiści i takie deminiczne " modlitwy" bardzo podobały się samemu diabłu, więc to raczej właśnie "tego boga" chcieli! (w takim razie słowo "bóg" w tym haśle powinno być z małej litery).

Pewnie obecna władza chciała zorganizować potężny marsz odwołujący się do "wartości katolickich", ale niestety zdominowany został jak zwykle przez "zakapturzonych zwyrodnialców"!
Może chcieli pozyskać większe poparcie tych "młodych wyborców" i reszty parafian, i utrzymać te "rekordowe słupki", lecz chyba strzelili sobie w kolano tym co już poszło w świat, bo oto "pies pogryzł rękę pana" wykrzykując zwłaszcza antysemickie hasła, i obnażył sięgający już samego dna poziom wspomnianych wartości.
Czy przeoczają fakt, że w najbliższych wyborach "narodowcyi" chcą władzę przejąć, a nie popierać obecną?
Przecież jednakowo nienawidzą Żydów, Ukraińców i wszystkich "innych"!

Zgadzam się, że Polacy wciąż są bardzo podzieleni i często w rzeczywistości nienawidzą się wzajemnie, są zachłanni, zajadli, wyzuci z uczuć, zachowujący jedynie formę " zbożnego oddania" lecz sprzeniewierzający się Jego mocy!

Jestem bardzo wdzięczny, że mój prawdziwy Bóg Jehowa przede wszystkim "chciał mnie", i dał mi już wielu przyjaciół w wielu krajach, również LUDZI o innym kolorze skóry!
Każdy człowiek który "chce tego Boga" niech odwiedzi stronę JW.ORG!
Szczerze zachęcam bo to jest właściwy "marsz" po życie wieczne!

Pozdrawiam, dobrze napisałeś, trzymaj się Maks

Portret użytkownika hansi

Obawiam się, Panie

Obawiam się, Panie "Maksymilianie", że nie radzi Pan sobie w stu procentach z właściwym postrzeganiem rzeczywistości Smile Nie widzi Pan SŁONIA w menażerii.. ŻYDOWSKIEGO słonia Smile Który stoi ZA WSZYSTKIM, co na temat Polski się dzieje Smile A to takie proste Smile .. Wystarczy wznieść się nieco wyżej ponad całokształt Smile I popatrzeć na POlskę i wydarzenia - z punkty widzenia IZRAELSKIEGO syjonisty, który już na całego rządzi Polską, a Pan tego nie widzi, albo udaje, że nie widzi Smile Shalom ! Smile

Portret użytkownika hansi

Aha... W takim razie - GDZIE,

Aha... W takim razie - GDZIE, według Ciebie, znaleźć można polskich patriotów (bo w innych krajach - tak samo - na ulicach, z transparentami i okrzykami o wiele drastyczniejszymi, a żydowskie merdia nie grzmią o tym) ?.. Twoja lapidarna wypowiedź, w postaci wykrzyknika - ma wyrażać właściwie - JAKIE zdanie ?.. Że KTO niby NIE JEST, według Ciebie, patriotą ?.. Te 60 tysięcy ludzi na Marszu ?.. Te małe grupki z krzyżami celtyckimi i Falangą ?.. To NIE SĄ Patrioci ?... Ciekaawe.. Smile

Portret użytkownika Eva11

to tylko chore media i ich

to tylko chore media i ich odwieczne zadaniowe szambo ...

na portalach spolecznosciowych wychwalaja Polakow i ich odwage !

irole ciagle mowia,jak wielka sila jest w Nas ...szwaby nawet nie moga sie nadziwic i wyjsc z zachwytu po tym jak zobaczyli ,ze  Polacy potrafia sie pokazac i zawalczyc o sluszna sprawe ...w angli rowniez slychac glosy powdziwu !

mowie o ludziach i tych ktorych opinia powinna byc najwazniejsza ,

troche sie postarajcie i sami sprawdzcie jak teraz jestesmy postrzegani w swiecie !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj