Antypolska kampania w światowych mediach. Polscy patrioci nazwani "nazistami"!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Praktycznie wszystkie media na świecie przypuściły wczoraj szturm na Polskę. We wszystkich relacjach, sobotni Marsz Niepodległości został określony mianem "faszystowskiego", a maszerujących ludzi nazwano "nazistami". Ubolewano też, że był to pochód sławiący tak zwaną "białą supremację", co jest ostatnim wymysłem międzynarodowej lewicy. 

 

Marsz Niepodległości deklarujący przywiązanie do Polski i patriotyzmu, przez środowiska nienawidzące Polaków został uznany wydarzeniem faszystowskim. Nie podobały się hasła o dumie z bycia białym, przeciwne islamizacji, a także symbolika taka jak krzyże celtyckie i falanga. Jako rasistowski uznano na przykład transparent 'Europa będzie biała, albo bezludna".

 

Lewicy jak wiadomo wszystko kojarzy się z faszyzmem, więc uznano, że tych kilka symboli i hasełek, które zwalczają wyłącznie na podstawie swoich wyobrażeń, w morzu biało-czerwonych flag, oznaczają iż jest to marsz nazistów. To tak jakby kontrmanifestację zawodowych "antyfaszystów", na której pojawili się demonstranci z czerwonymi flagami, domyślnie nazywać komunistami.Jak wiadomo Jednym z celów międzynarodowej lewicy, która jest nosicielem spuścizny Międzynarodówki Komunistycznej, jest walka z państwami narodowymi i rozpuszczenie ich za pomocą ideologii multikulti. Dlatego gdy Polacy zamanifestowali swoje przywiązanie do narodu i sceptycyzm do wymiany populacji, zwłaszcza na islamską, lewicowe media na całym świecie zawyły z oburzenia i zaatakowały nas bezpardonowo.

 


Nienawiść do Polaków jest obecnie w cenie dlatego można nas bezkarnie obrażać wyzywając nas od faszystów. Ta nagonka wystąpiła dlatego, że nastąpił zbieg interesów kilku grup, które atakując Polskę chciały zyskać konkretne rzeczy. Za pomocą tego globalnego fakenewsa upieczono zatem przynajmniej kilka pieczeni na jednym ogniu.

Jak słusznie zauważył minister Krzysztof Szczerski z kancelarii prezydenta tak zwany "polski nazizm" wymyślili ci sami, którzy wypromowali kłamliwą frazę o "polskich obozach zagłady". Bez wątpienia stygmatyzacja Polski na arenie międzynarodowej, jako kraju faszystowskiego, jest na rękę Niemcom. Zwłaszcza w sytuacji, gdy ubiegamy się o należne nam reparacje wojenne. Naród ten od dawna udaje ofiarę nazistów, którzy najwyraźniej musieli pochodzić z Polski, skoro to tam były obozy zagłady. 

 

Niemcy doszczętnie okradli i zniszczyli nasz kraj i nigdy nie zapłacili za to należnych nam sum reparacji wojennych, ba nie mamy nawet traktatu pokojowego! Trudno się zatem dziwić, że Niemcy popierają takie wyzwiska kierowane w naszą stronę. Zrobienie z nas nazistów odwraca uwagę od nich, a jednocześnie spowoduje, że nasze roszczenia nie będą się wydawały na świecie zasadne.

 

Poza tym oczywiście nazywanie Polaków nazistami jest na rękę środowiskom lewicowym, które są bardzo niepocieszone utratą władzy w krajach takich jak Polska, a zwłaszcza Stany Zjednoczone. Po wsparciu naszego kraju przez Donalda Trumpa podczas lipcowej wizyty w Polsce, gdy stawiał nas za wzór do naśladowania, w oczywisty sposób staliśmy się wrogiem całego zwalczającego go środowiska.

Praktycznie wszystkie lewicowe gazety biły zatem w jeden bęben powielając kłamliwe wiadomości o tym jakoby rzekomo przez Warszawę przemaszerowało 60 tysięcy "nazistów" Bolesne jest to, że w taką narrację wpisali się również polskojęzyczni dziennikarze, którzy ochoczo potwierdzają kalumnie rzucane na Polskę, popierając tym samym nagonkę tylko z tego powodu, że nie lubią obecnej władzy. Jak widać ludzie ci nie czują już więzi z narodem, którego są przedstawicielami.

 


Polska stała się wspólnym wrogiem i mocno skrytykowali nas również islamiści. Kłamliwy reportaż o "polskich nazistach" wyemitowała stacja Al Dżazira, a o marszu faszystów rozpisywały się rozmaite arabskie portale internetowe. Wydźwięk tamtych artykułów był dokładnie taki sam jak ten z prasy lewicowej. Można zatem uznać, że było to celowe stygmatyzowanie, które było zorganizowaną napaścią na nasz kraj dokonaną w globalnej przestrzeni medialnej.

 

Marsz Niepodległości skrytykował również MSZ Izraela i zażądano ukarania jego organizatorów. Nie wiadomo co z tym żądaniem zrobi strona polska, ale biorąc pod uwagę daleko idący serwilizm jaki prezentuje Polska dyplomacja w w stosunku do Izraela można się spodziewać podjęcia jakichś kroków. Już zresztą zapowiedziano przeglądnięcie treści transparentów i ewentualne pociągnięcie do odpowiedzialności osoby je niosące. 

Jak wiadomo zwolennikom lewicowego faszyzmu wszystko kojarzy się z rasizmem, faszyzmem czy nazizmem. Epitet ten jest stosowany domyślnie, względem każdego o innych poglądach niż lewicowe. To powoduje, że ciągłe stosowanie argumentum ad Hitlerum, doprowadziło do zdecydowanego spadku wydźwięku wyzwiska takiego jak "faszysta" czy "nazista".  Zresztą można odnieść wrażenie, że nie miałoby większego znaczenia jakie transparenty niesiono by podczas Marszu Niepodległości, bo artykuły potępiające go zapewne były już dawno napisane i tylko je opublikowano. Ktoś po prostu uznał, że uczestnicy Marszu zostaną nazwani nazistami. Wygląda na to że, była to zaplanowana nagonka na Polskę.

 

Dlaczego tak się stało i kto za tym stał? Rządzący nami rusofobi oczywiście podejrzewają Rosję, ale oni tłumaczą tak wszystko co jest im wygodne. Po prostu różne grupy interesów potrzebowały paliwa do dalszego hejtu kierowanego na Polskę i rozkwitu uważanego obecnie za cnotę, antypolonizmu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że już w środę, w Parlamencie Europejskim odbędzie się kolejna już 8 debata na temat Polski i rzekomego braku praworządności w naszym kraju. Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent dla unijnych biurokratów którzy będą teraz mogli grzmieć o "polskich nazistach".

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika drej3107

tak ty angelusie teraz juz

tak ty angelusie teraz juz cie lubię plusika ci dalem.. nazizm nie.. ale patriotyzm narodowy to tak... oby nie ten ze wschodu zakłmany... TEN USA tez akceptuje

Powiedz szczeze lubisz dolary to i Trumpa napewno... ty mordo moja

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

DOLARY TO PODDAJĘ PROCESOWI

DOLARY TO PODDAJĘ PROCESOWI ZMIĘKCZANIA I UŻYWAM W TOALECIE...

Mam wyjebane na gromadzenie kasy. Zarabiam po to by wydawać a nie po to by zarabiac wiecej... Gardze tym.. Patriotyzm narodowy jest instynktem samozachowawczym narodu... Ten instynkt nakazuje, by nie draznić sąsiadów i trzymać asertywną postawę wobec wszystkich, którzy pragną nas wyruchać...

Portret użytkownika drej3107

takie pytanie angelusie?...

takie pytanie angelusie?... co Rosja takiego teraz POZYTYWNEGO MOŻE ZAOFEROWAC POLSCE...ten instynkt co ci podpowiada...   opcja pomocy militarnej odpada  

człwiek nie zyje tylko polityka... czasem muzyki posłucha... film obejzy...to raczej amerykanskie dominuje... ruska rozrywka to granatem sie rozerwac hehe

pieniądze rzecz nabyta tak aby na wydawanie starczyło...reszte i tak nie zabierzemy 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nic, poza wsparciem

Nic, poza wsparciem militarnym i wytępieniem tęczowych zboków oraz wymiany handlowej. Z Rosją zawsze mieliśmy bardzo dobre interesy na gruncie gospodarki rynkowej. Natomiast Polska może zaoferować Rosji lojalność sojuszniczą i postęp technologiczny, naukowy, eksport i import.oraz front obronny. To wielki rynek zbytu na polskie towary wszelkiego rodzaju. Gdyby tak nie bylo, to niemieckie ścierwa nie osadziłyby ścierwa tuska, czy bolszewicy z GRU agenta WSI-GRU Szczynukowicza vel Komorowskiego.

Portret użytkownika sceptyyk

OK. Tlko zwróć uwagę, jaka

OK. Tylko zwróć uwagę, jaka siła potrafi wyhamować te silniki i taka jest wydajność prądowa tych prądnic... Kolego, na tym świecie, jest ogromna ilość ludzi ogarniętch w tych tematach. Cały wic polega na tym, że te wynalazki mają bardzo niską wdajność... Znajdż w sieci producenta i sprzedawcę wydajnych urządzeń tego typu, potrafiących zasilić zwykłe gospodarstwo domowe - znajdziesz?...   Pozdrówka  Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To autentyk. Istotą tego

To autentyk. Istotą tego wynalazku jest to, że bezwładność koła zamachowego napedza pradnicę i dlatego można uzyskać ciągłość dostawy energii dla tego koła zamachowego, po zmianie źródeł zasilania ( z sieci do pradnicy, która jest napędzana później przez koło bezwładnościowe). To układ zamknięty. Zasilić inne urządzenie można tylko o niewielkiej mocy poboru energii z nadwyżki kinetycznej bezwładności tego koła. Nie ma szans na wykorzystanie przemyslowe, gdyż tego typu "elektrownie" posiadać by musiały gigantyczne koła zamachowe. Mój wynalazek  działa na zupełnie innej zasadzie: zmiennego  pola magnetycznego w stałym polu magnetycznym, gdzie zmienność pola zapewnia sama geometria urządzenia... Jest to klasyczne nadperpetum mobile. Efektem tego jest zjawisko jednostajnie przyspieszonego obrotu wirnika aż do destrukcji układów mechanicznych urządzenia. Dlaczego "nadperpetum mobile? Bo perpetum mobile polega na tym, iż wydaje wydaje ono tyle energii, ile jest mu dostarczona ( "0" strat). Moje urządzenie wydaje energię, bez jej dostarczenia... :)

 Mój problem jest taki, że nie uzyskałem technicznej mozliwości uspokojenia tego ruchu do ruchu jednostajnego, który umozliwiłby stały pobór mocy. Tzn, że chyba wiem jak to zrobić, ale brakuje mi czasu i kasy na ten cel.

 P.S. Czy Ty dreju nie masz na imie Władek?? Smile

Portret użytkownika drej3107

juz sie rodzi bizneso

juz sie rodzi bizneso patriotyzm... MAX ty masz pomysł jestes inrzynier... kasa na wdrozenie produkcji moze by sie znalazła.. moze by cos zarobił na tym hehe... polityka chleba nie daje,, tam tylko złodzieje jb....ne się pchają 

takie małe perpetum bedzie schodzic... robie kosztorys tego wstepny

PS niemam na imie Władek

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kasa,, jak kasa... wnuczkę

Kasa,, jak kasa... wnuczkę mam na wychowaniu..prawie 3 letnią.. Nie mam czasu.... Gdy jednak znajdę, to nie będe tego patentował, tylko produkował i sprzedawał z niewielkim zyskiem...  Istotą zabezpieczenia tajemnicy działania jest to, że podczas demontażu zmienia sie geometria pól i maszyna nie działa.... Lol

 Mam nieodparte wrażenie, że się dobrze znamy.... Smile

Strony

Skomentuj