Watykan zakazał sprzedaży papierosów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych został wyjaśniony faktem, że duchowni nie mogą wspierać zachowań i nałogów, które są szkodliwe dla zdrowia.

 

Papież zarządził zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych w Watykanie. Zostało to ogłoszone wczoraj przez Grega Burke - dyrektorem Biura Prasowego Stolicy Świętej (czyli rzecznika prasowego papieża).

„Papież Franciszek zdecydował, że Watykan zabroni sprzedaży papierosów swoim pracownikom począwszy od 2018 roku” – napisał Burke w oświadczeniu.

Zakaz ten tłumaczy się tym, że Stolica Apostolska nie może popierać zachowań, które szkodzą zdrowiu. Dotychczas na terenie miasta - państwa funkcjonował tylko jeden sklep, w którym sprzedawano wyroby tytoniowe.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Kamil Kizmajas

Następny krok to zakazanie

Następny krok to zakazanie wina. Podczas mszy będzie się używać Powerade. Następnie z Biblii usunie się wszelkie wzmianki o tym trunku. Potem wymaże się wszelkie wzmianki o Jezusie Chrystusie, który dokonał bluźnierstwa na fitness pod postacią zamiany wody w wino. Dalej - resztę biblii przerobi się na podręcznik Pilates z elementami kultu Mariusza Pudzianowskiego i Henrego Rollinsa, a następnie kościoły przerobi się na pakernie, gdzie zakonnice będą sprzedawać Strombę.

Pod koniec tej ciężkiej pracy papież Franciszek położy się na swoim podłaniu, wyjmie "Biblię Szatana" LaVey'a i odetchnie z ulgą po ciężkim dniu uprawiania Crossfitu.

Wasz Kamil.
semper appotus

Portret użytkownika Alteregosens

Religia również szkodzi

Religia również szkodzi zdrowiu.

Udowodnione naukowo, powoduje nagły racjonalny zanik samostanowienia, zaburzenia emocjonalne. Irracjonalne zachowanie, niczym nieumotywowane uprzedzenia .

Powinny być zakazane badz wyznawanie ich powinno być pod szczególna kontrola.

PS: wojny i wynaturzenia , szczególnie ( PEDOFILA ).

Portret użytkownika Odważniak

To jest dyskryminacja. Jak

To jest dyskryminacja. Jak ktoś się chce zabić, to nie powinno mu się tego utrudniać. Ot czyszczenie puli genowej z idiotów. To samo z ćpunami, gejami i całą resztą na antydepresantach. Dyskryminacja wolnej woli. Tak, jakby prawo miało na coś wpływ. Hahaha, na każdy system jest antysystem, prohibicja kreuje szarą strefę. Nie wygrają z wolnością.

Strony

Skomentuj