Antypolska kampania w światowych mediach. Polscy patrioci nazwani "nazistami"!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Praktycznie wszystkie media na świecie przypuściły wczoraj szturm na Polskę. We wszystkich relacjach, sobotni Marsz Niepodległości został określony mianem "faszystowskiego", a maszerujących ludzi nazwano "nazistami". Ubolewano też, że był to pochód sławiący tak zwaną "białą supremację", co jest ostatnim wymysłem międzynarodowej lewicy. 

 

Marsz Niepodległości deklarujący przywiązanie do Polski i patriotyzmu, przez środowiska nienawidzące Polaków został uznany wydarzeniem faszystowskim. Nie podobały się hasła o dumie z bycia białym, przeciwne islamizacji, a także symbolika taka jak krzyże celtyckie i falanga. Jako rasistowski uznano na przykład transparent 'Europa będzie biała, albo bezludna".

 

Lewicy jak wiadomo wszystko kojarzy się z faszyzmem, więc uznano, że tych kilka symboli i hasełek, które zwalczają wyłącznie na podstawie swoich wyobrażeń, w morzu biało-czerwonych flag, oznaczają iż jest to marsz nazistów. To tak jakby kontrmanifestację zawodowych "antyfaszystów", na której pojawili się demonstranci z czerwonymi flagami, domyślnie nazywać komunistami.Jak wiadomo Jednym z celów międzynarodowej lewicy, która jest nosicielem spuścizny Międzynarodówki Komunistycznej, jest walka z państwami narodowymi i rozpuszczenie ich za pomocą ideologii multikulti. Dlatego gdy Polacy zamanifestowali swoje przywiązanie do narodu i sceptycyzm do wymiany populacji, zwłaszcza na islamską, lewicowe media na całym świecie zawyły z oburzenia i zaatakowały nas bezpardonowo.

 


Nienawiść do Polaków jest obecnie w cenie dlatego można nas bezkarnie obrażać wyzywając nas od faszystów. Ta nagonka wystąpiła dlatego, że nastąpił zbieg interesów kilku grup, które atakując Polskę chciały zyskać konkretne rzeczy. Za pomocą tego globalnego fakenewsa upieczono zatem przynajmniej kilka pieczeni na jednym ogniu.

Jak słusznie zauważył minister Krzysztof Szczerski z kancelarii prezydenta tak zwany "polski nazizm" wymyślili ci sami, którzy wypromowali kłamliwą frazę o "polskich obozach zagłady". Bez wątpienia stygmatyzacja Polski na arenie międzynarodowej, jako kraju faszystowskiego, jest na rękę Niemcom. Zwłaszcza w sytuacji, gdy ubiegamy się o należne nam reparacje wojenne. Naród ten od dawna udaje ofiarę nazistów, którzy najwyraźniej musieli pochodzić z Polski, skoro to tam były obozy zagłady. 

 

Niemcy doszczętnie okradli i zniszczyli nasz kraj i nigdy nie zapłacili za to należnych nam sum reparacji wojennych, ba nie mamy nawet traktatu pokojowego! Trudno się zatem dziwić, że Niemcy popierają takie wyzwiska kierowane w naszą stronę. Zrobienie z nas nazistów odwraca uwagę od nich, a jednocześnie spowoduje, że nasze roszczenia nie będą się wydawały na świecie zasadne.

 

Poza tym oczywiście nazywanie Polaków nazistami jest na rękę środowiskom lewicowym, które są bardzo niepocieszone utratą władzy w krajach takich jak Polska, a zwłaszcza Stany Zjednoczone. Po wsparciu naszego kraju przez Donalda Trumpa podczas lipcowej wizyty w Polsce, gdy stawiał nas za wzór do naśladowania, w oczywisty sposób staliśmy się wrogiem całego zwalczającego go środowiska.

Praktycznie wszystkie lewicowe gazety biły zatem w jeden bęben powielając kłamliwe wiadomości o tym jakoby rzekomo przez Warszawę przemaszerowało 60 tysięcy "nazistów" Bolesne jest to, że w taką narrację wpisali się również polskojęzyczni dziennikarze, którzy ochoczo potwierdzają kalumnie rzucane na Polskę, popierając tym samym nagonkę tylko z tego powodu, że nie lubią obecnej władzy. Jak widać ludzie ci nie czują już więzi z narodem, którego są przedstawicielami.

 


Polska stała się wspólnym wrogiem i mocno skrytykowali nas również islamiści. Kłamliwy reportaż o "polskich nazistach" wyemitowała stacja Al Dżazira, a o marszu faszystów rozpisywały się rozmaite arabskie portale internetowe. Wydźwięk tamtych artykułów był dokładnie taki sam jak ten z prasy lewicowej. Można zatem uznać, że było to celowe stygmatyzowanie, które było zorganizowaną napaścią na nasz kraj dokonaną w globalnej przestrzeni medialnej.

 

Marsz Niepodległości skrytykował również MSZ Izraela i zażądano ukarania jego organizatorów. Nie wiadomo co z tym żądaniem zrobi strona polska, ale biorąc pod uwagę daleko idący serwilizm jaki prezentuje Polska dyplomacja w w stosunku do Izraela można się spodziewać podjęcia jakichś kroków. Już zresztą zapowiedziano przeglądnięcie treści transparentów i ewentualne pociągnięcie do odpowiedzialności osoby je niosące. 

Jak wiadomo zwolennikom lewicowego faszyzmu wszystko kojarzy się z rasizmem, faszyzmem czy nazizmem. Epitet ten jest stosowany domyślnie, względem każdego o innych poglądach niż lewicowe. To powoduje, że ciągłe stosowanie argumentum ad Hitlerum, doprowadziło do zdecydowanego spadku wydźwięku wyzwiska takiego jak "faszysta" czy "nazista".  Zresztą można odnieść wrażenie, że nie miałoby większego znaczenia jakie transparenty niesiono by podczas Marszu Niepodległości, bo artykuły potępiające go zapewne były już dawno napisane i tylko je opublikowano. Ktoś po prostu uznał, że uczestnicy Marszu zostaną nazwani nazistami. Wygląda na to że, była to zaplanowana nagonka na Polskę.

 

Dlaczego tak się stało i kto za tym stał? Rządzący nami rusofobi oczywiście podejrzewają Rosję, ale oni tłumaczą tak wszystko co jest im wygodne. Po prostu różne grupy interesów potrzebowały paliwa do dalszego hejtu kierowanego na Polskę i rozkwitu uważanego obecnie za cnotę, antypolonizmu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że już w środę, w Parlamencie Europejskim odbędzie się kolejna już 8 debata na temat Polski i rzekomego braku praworządności w naszym kraju. Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent dla unijnych biurokratów którzy będą teraz mogli grzmieć o "polskich nazistach".

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Komentarze

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane dzieci. Obwiniamy

Kochane dzieci. Obwiniamy samych siebie bo ulegamy wplywom nowej religii, a demokracja nie potrafi sobie z tym poradzic zeby byc demokracja i zeby walczyc z scierwem muzumanskim. Wystapienia nacjonalistyczne jakie mialy miejsce na Wegrzech i w Polsce potwierdzaja to co jest oczywistej. Ja osobiscie rozwazam kwestie muzumanska jako antidotum na demokracje za ktorym kryje sie grupa ludzi ktorzy chca przejac kontrole nad demokratycznym ladem swiata. Nie mamy tutaj wojny pomiedzy chrzescijanskim ladem i muzumanskim scierwem. Mamy wojne pomiedzy zdemoralizowana demokracja ktora pozwala wszystkim na wszystko byle tylko bylo to z korzyscia dla niej, a starym ladem ktorgo wyznacznikiem sa stare wartosci chroniace poszczegolne prawa autochtonow i zarowno religijne jak i moralne.

Zaczalem zuwazac w mediach i polityce bardzo duzo kobiecosc. Homosie i lesbosy panosza sie w wolnej demokracji i nie maja zadnych zachamowan i staja sie byc wartosacia ponad hetero, a kobieca wolnosc doprowadzila do legalizacji kurestwa i nimfomanki nie majac zadnych zachamowan moralnych robia wyprawy seksualne do brudasow zeby je tam posowali we wszystkie wyloty. Czasami pozniej wyskakuje jakis laciaty dzieciak jako wypadkowa krzyzowki bialej samicy z kolorowym zwierzatkiem. Dlaczego pisze o tym. Bo tutaj moralnosc i nie moralnosc ma wazna pozycje w nowym ladzie Europy. Sama kwestia islamu to nie wszystko. Sama kwestia demokracji to nie wszystko. Musimy sie zastanowic nad wymodelowaniem ustroju ktory bedzie chronic obywateli przed demoralizacja, islamizacja i kurestwem. Tym samym bedzie chronic przed demokracyjna szumowina. Ja bym wrocil do przywrocenia monarchii w Polsce przy widocznej dominacji zasad chrzescijanstwa i dekalodu! Nie dyskriminowalbym homosi, lesbosy i nimfomanki tylko dalbym im wybor albo sie bedziecie zachowywac tam gdzie dominuje lad i pozadek spolaryzowany chrzescijanskim dekalogiem albo wypierdalac tam gdzie wam dadza wolnosc wsrod innych dewiantow. Jakiekolwiek wynaturzenie nie moze byc wartoscia sama w sobie i powodowac destrukcje ladu spolecznego. Nie palilbym ich na stosie tylko deportowal tam gdzie uzyskaliby swoj azyl nawet przeznaczajac na to finanse spoleczne ktore usprawiedliwilyby taka deportacje i pomogly takiej osobie na obczyznie. Kiedys nazywalo sie to banicja!

Kochane dzieciatka wasz ulubiony MINOTAUR jest juz na polnocy gdzie przezywa renesans bialego czlowiek i nie widzi kolorowego nachodzcy i jest szczesliwy na odludziu.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

" Ja bym wrocil do

" Ja bym wrocil do przywrocenia monarchii w Polsce przy widocznej dominacji zasad chrzescijanstwa i dekalodu! "

 Ja bym wrócił do monarchii, ale opartej nie na przywłaszczonych przez chrześcijaństwo wartościach uniwersalnych, czyli Boskim Multidekalogu, tylko na wartościach uniwersalnych, jako monarchię świecką.

 Wszelkie religie, są jak nasze dupy... należy je intymnie ukrywać przed obcymi... AMR

Portret użytkownika Zenek ;)

Jak to szło?

Jak to szło?

I BĘDZIECIE PRZEŚLADOWANI ZA NOSZENIE MOJEGO IMIENIA

i nie nie mam tu na myśli pederasty jezusa (jozuego/ beliara/ satyra pana) czczonego po satanistycznych ołtarzach czy jego nierządnej matuli maryjki na cześć której żydkom rabe obcinają mózgi..... by już jako bezduszne gollumy jej na zawsze służyli

Portret użytkownika Dr Piotr

Powinien ktoś zgłosić te

Powinien ktoś zgłosić te wszystkie portale piszące negatywnie o Dniu Niepodległości i marszu, jako FAKE NEWS i zgodnie z tym powinny być zablokowane...to nasze święto i mamy prawo je obchodzić,a dorabianie przez obcych tego typu komentarzy to nic innego jak właśnie FAKE NEWS. Skoro w UE już tak tępią "fake newsy", to wykorzystajmy tą broń przeciwko nim. Ciekawe jaka byłaby reakcja lewactwa, pewnie by dostali zwarcia w obowodach mózgowych?

Portret użytkownika dd

Bravo admin.

Bravo admin.

Brawo za temat ale też za styl pisania.

A co do samej treści - to jest takiego powiedzenie non Hercules contra plures. Przydałby się wujek Sam, który na prawdę stanie za nami.

Portret użytkownika BigStan

Ta nagonka w światowych

Ta nagonka w światowych mediach ujawniła kto nimi steruje i na jakim garnuszku są !

Jednak my miejmy to głęboko w "czterech" literach i róbmy powoli swoje, dość już przyjmowania rozkazów od pejsatych oficerów prowadzących ! Polska dla Polaków i ludzi umiejących uszanować miejsce gdzie mogą gościnnie zamieszkać i pracować, nie respektujesz naszych praw ? to won na piaski pustyni, widać te 40 lat spacerku to jednak zbyt mało !

Portret użytkownika snierzyn

Po części się z Panem zgadzam

Po części się z Panem zgadzam, ale... No właśnie, Polska zawsze była krajem wielokulturowym i w większym okresie swojej historii wielonarodowym. Dopiero wydarzenia zeszłego wieku zaczęły nas centralizować. Najbardziej nie rozumiem tej nagonki np na ludzi o innym kolorze skóry, którzy urodzili się w Polsce, zawsze czuli się Polakami, pracują tu, płacą podatki, utożsamiają się z Polską, życie by oddali za ten kraj.. I teraz porówajmy ich do takiego polaczka mającego przodków w Polsce, który jedzie za granicę, pracuje tam, postanawia tam zostać. I w d...e ma Polskę.

Portret użytkownika Ractaros96

Polski, jakże uległy rząd

Polski, jakże uległy rząd jest temu częściowo winny. Nie tylko obecny, poprzednie też. Polska dyplomacja to kpina, a powinna stanowczo zareagować na taką nagonkę. Rząd ma reprezentować wolę Polaków, natomiast nasza dyplomacja ma reprezentować Polskę na łamach całego świata i chronić jej reputację. Niestety, rząd nie działa, a nasi dyplomaci tym bardziej. Jesteśmy słabi jako państwo, pozwalamy po sobie jeździć i robić z nas kozła ofiarnego. Nie dziwi mnie zachowanie zagranicznych mediów, gdy nasza dyplomacja ma w dupie najważniejsze święto państwowe i daje ciche przyzwolenie na uwłaczanie naszej narodowej godności.

Nie jestem zapatrzony ślepo w jedną stronę i dodam jeszcze, że ponoć na manifestacjach 11 listopada na transparentach widniały hasła pokroju "Módlmy się o islamski Holokaust". To jest przegięcie i takie rzeczy nie powinny być tolerowane. Naturalnie, zachowania garstki oszołomów nie powinny skutkować nazywaniem wszystkich Polaków nazistami.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Po co nam transparenty w tym dniu? Nie wystarczy dumnie nieść biało-czerwonej flagi bez żadnego politycznego przekazu?

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Strony

Skomentuj