Brytyjska prasa nazwała Marsz Niepodległości największym pochodem faszystów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Brytyjska gazeta The Independent należąca do arabskiego szejka Mohameda Abuljadayela, wzięła na celownik opierającą się islamizacji Polskę i zaczęła tropić faszyzm w naszym Dniu Niepodległości. Szczególnie nie podoba im się przeprowadzany 11 listopada tak zwany Marsz Niepodległości. Impreza ta została otwarcie nazwana faszystowską!

 

The Independent twierdzi że Marsz obchodzony w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości jest największym na świecie zgromadzeniem faszystów i skrajnej prawicy, co w środowiskach lewackich jest utożsamiane jako niemal to samo. W należącej do Araba gazecie wyrażono obrzydzenie ze względu na to, że tegoroczny Marsz Niepodległości przejdzie pod hasłem "My chcemy Boga". Zapewne pochwalili by hasło "Allahu Akbar" uznając je za słuszne i postępowe.

Temu arabskiemu medium w Wielkiej Brytanii bardzo się nie podoba tegoroczne hasło i przypominają że podobne słowa wygłosił w czasie lipcowej wizyty w Warszawie obecny prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, który jest uważany przez islamistów i lewaków za wcielenie zła. 

The Independent publikuje też opinie polskich lewaków walczących z wolnością słowa w naszym kraju, na przykład z żałosnej organizacji Nigdy Więcej, tej samej, która wsławiła się promowaniem chorego na AIDS murzyna, który zdołał zarazić kilkanaście Polek. Oczywiście ludzie ci, mający powiązania z finansowym grandziarzem George'm Sorosem, bardzo chętnie atakują polski patriotyzm. Wzdrygają się też na formę uroczystego pochodu z biało czerwonymi flagami. Trudno im się dziwić, wszak ich szef walczy o wynarodowienie państw, a takie patriotyczne marsze to dla nich spełnienie najgorszych koszmarów.

 

Dziennikarze The Independent wsparci polskimi pseudo-specjalistami od Sorosa, rozprawiają o tym jak bardzo niebezpieczny jest polski faszyzm. Pasuje im to do promowanej przez nich idei, wedle której to nie Niemcy, a Polacy byli nazistami i mordowali żydów. Co ciekawe ten sam zachód który krytykuje polski patriotyzm nazywając go faszyzmem, nie widzi problemu w jawnym gloryfikowaniu zbrodniczych nazistowskich formacji takich jak SS Galizien, fo którego dochodzi na Ukrainie. Na próżno czekać na jakiekolwiek słowa oburzenia. 

Dzieje się tak dlatego, że antypolonizm jest uważany obecnie na świecie jako coś właściwego. Nie jesteśmy niestety uprzywilejowanym narodem, jak Ukraińcy czy Żydzi, których pod żadnym pozorem nie wolno krytykować w żadnej sprawie. Wręcz przeciwnie, krytyka Polaków jest w dobrym tonie. Arabska angielskojęzyczna gazeta dla Brytyjczyków, The Independent, bardzo często wpisuje się w tą retorykę.

 

Zabawne jest to, że dziennikarze nazywający polski Marsz Niepodległości wydarzeniem faszystów i ksenofobów, stwierdzają, że do Warszawy przyjadą ludzie z wielu europejskich krajów takich jak Węgier, Włoch, Szwecji, Łotwy, Estonii, Belgii, Holandii i nie widzą sprzeczności w zarzucaniu komuś ksenofobii mimo, że zaprasza na wydarzenie obywateli z wielu innych państw. Być może według lewackiej logiki, ksenofobią jest wyrażanie krytycznych opinii tylko o tych, których oni akurat lubią, na przykład ubogacających Europę hord z Afryki i Azji.

 

Nie dajmy sobie wmówić, że patriotyzm jest jak faszyzm. Środowiska skupione wokół Georga Sorosa, aktywnie wspierającego islamizacja Europy i zniszczenie państw narodowych, w oczywisty sposób reagują agresją gdy widzą procesy prowadzące do umocnienia tożsamości narodowej. Dlatego ludzie ci nie spoczną dopóki nie uda im się mówić wszystkim, że każdy kto jest patriotą, jest również automatycznie faszystą. Ta metoda stygmatyzacji przeciwników politycznych stosując "argumentum ad hitlerum" jest znana od wielu lat i najwyraźniej nadal działa. Jednak ludzie, którzy tak łatwo przyklejają innym łatkę faszystów, sami nimi są, próbując rugować z przestrzeni publicznej wszystkie poglądy i zachowania sprzeczne z  szalonym lewicowym postrzeganiem świata.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.4 (7 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jason Banks

A wiecie co ? Im wiecej nas

A wiecie co ? Im wiecej nas naciskają i wyzywają od faszystów, tym bardziej Nasz Naród sie budzi i jednoczy .. Uzyskają tylko efekt odwrotny do zamierzonego. Pozdrawiam czytelników najlepszego portalu Smile

Portret użytkownika Kimbur

Budują w swoich

Budują w swoich społeczeństwach wrażenie konieczności napaści na Polskę by pod opiekę wziąć demokratyczną część społeczeństwa, reprezentowaną przez rodowitych Polaków takich jak Stolzman, Kohne i Szechter.

Portret użytkownika Figa z makiem

Ale tu zadymy, portal rusko

Ale tu zadymy, portal rusko-jankeski coś każdy sobie uskrobie.AMR.SCEPTYK to klasyki . PADLINA SPOKO głupi ma nick.J.M to wyższa półka, reszte  do kosza na śmieci.Drejuwa  ewcia11 to dwa w jednym wywalić na smieci.Idzie czasem boki pozrywac zesmiechu. Będę bywalcem  pozdrawiam tych razsadnych

 

 

Portret użytkownika Obywatel RP

Pismaku brytyjski naucz się

Pismaku brytyjski naucz się historii,  a potem pisz. Zapomniałeś, że Wy sprzedaliście nasz kraj Rosji ? To był prawdziwy marsz niepodległości i patriotyczny !  Teraz wiem, że jesteśmy wolni i nie musimy być podległym i uległym krajem.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Eva11

video-1510480628.mp4

video-1510480628.mp4

czy to ma byc nic ?

czy dacie sobie wmawiac dalej ,ze Polska nie jest wielka ?

czy te trolle beda mogly nadal wam wmawiac,ze jestesmy niczym i nie istniejemy ?

tu nie chodzi o militarna sile ,bo ta w kilka sekund mozna by zmiesc Nas z powierzchni ziemi !

tu chodzi o ducha Polakow ,a ten choc tyle razy niewolony nigdy nie ,,zgasnie,, !

tak boli bardzo tych co Polake chca upodlic ,boli ich taki widok jeszcze bardziej rosnacy w miare wiekszego niewolenia !
nie wszystkie strony europejskie szykanowaly Polakow za tak okazaly pokaz sily Ducha !

normalni ludzie jak Ci z Nas uczestniczacy w Marszu wychwalali nasze zjednoczenie !
ale jest wiele niePolskich portalow gdzie mozna bylo przeczytac -,, kto oplaca Marsz Niepodleglosci ?,,

kto oplaca sie pytam nadzieje i sile ducha w tak wielkiej masie Polakow ?

tam kroczyli ludzie silni i chcacy pokazac ,ze Polska to nie rzad ,to nie sejm !
Polska to Ci ludzie !

wiec badzcie jednymi z Nich !

nie dajcie sie zastraszyc tchorzom ,ktorzy potrafia nabluzgac na niecie dla swoich cyrkowych zadan !
teraz podwaliny wojny odbywaja sie na necie ,wiec nie pozwolcie im odebrac sobie ,,sily i wladzy ,,

to Ci  z tego marszu maja wladze i oni kiedys zmienia swoj los !

Pozdrawiam ...

 

edytuje ,bo widze ,ze cos sie wkleilo chyba nie tak....ktos moze pomoc jak to zrobic prawidlowo i czy wogole mozna wkleic film ?

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj