Nadchodzi rewolucja w tropieniu mowy nienawiści i fake newsów! Zawodowi antyfaszyści biją na alarm, bo z oprawców mogą się stać ofiarami!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ministerstwo Cyfryzacji rządzone obecnie przez "silnoręką" Annę Streżyńską zaprezentowało nowy plan zdyscyplinowania portali informacyjnych w kwestii zamieszczania treści klasyfikowanych jako "mowa nienawiści" i "fake news". Według proponowanej ustawy będą się tym zajmowały sądy 24-godzinne które mają decydować co jest mową nienawiści, a co jest fałszywą wiadomością.

 

Wydawałoby się że takie propozycje będą się podobały zawodowym antyfaszystom ze stajni znanego spekulanta George'a Sorosa, jednak okazuje się, że oni też protestują przed takim prawem sugerując, że tą metodą mogą być penalizowane również "właściwe", czyli lewackie treści.

 

Ta obawa funkcjonariuszy Sorosa wydaje się być jednak grubo przesadzona, bo chyba wszyscy mamy świadomość jaki jest obecny stan polskiego sądownictwa. Sorosowe stowarzyszenia i fundacje po prostu obawiają się utraty monopolu na wskazywanie kto jest faszystą, a kto nim nie jest. Prawdopodobnie obawiają się, że może się teraz okazać, iż jako mowa nienawiści, sądy zaczną klasyfikować agresywne lewackie wypowiedzi w stosunku do konserwatystów, prawicowców, wolnościowców i w ogóle białej rasy. Środowiska te chcą, aby ewentualne konsekwencje czekały tylko tych, którzy niepochlebnie wypowiadają się o czarnych i Arabach, których sorosowe organizacje zachęcają i aktywnie pomagają w ich inwazjii na Europę.

Celem zmian proponowanych przez minister Streżyńską jest też zdyscyplinowanie najpopularniejszego portalu społecznościowego świata, Facebooka, którego moderatorzy i kierownictwo, znani są z faworyzowania lewicowych poglądów.  W rezultacie Facebook stał się medium bezwzględnie niszczącym przejawy myślenia konserwatywnego i innego od lewicowego.

 

Zawodowi bojownicy z faszyzmem, którzy swoim zachowaniem sami przypominają faszystów, twierdzą że tak nie może być aby rządząc w danym kraju wpływali na to kto może mieć zawieszone konto, a kto nie może i zagraniczne korporacje nie muszą się do tego stosować. Może i nie muszą, ale stosują się do lokalnego prawa skrzętnie w krajach takich jak Niemcy, gdzie cenzura idzie na taką skalę jakiej nie znaliśmy nawet za PRL. 

Proponowane zmiany mogą drastycznie wpłynąć na kulturę blogosfery. Po prostu w obawie przed pozwem, ludzie będą się zastanawiać co pisać i jak pisać bo każdy niepochlebnych wpis może się skończyć w sądzie. W rezultacie zapewne ludzie będą się w ogóle zastanawiać czy jest sens się narażać i pisać w internecie cokolwiek.

 

Znając zamiłowanie Polaków do pieniactwa, może się nawet tak skończyć, że sądy zostaną zalane dziesiątkami tysięcy spraw związanych z rzekomą "mową nienawiści". Należy też wyrazić sceptycyzm względem bezstronności polskiego wymiaru niesprawiedliwości (bo trudno go nazywać wymiarem sprawiedliwości). Jak wiemy sądy to bastion poprzedniego ustroju. Zresztą dziedzicowie prawniczych rodów, nawet jako młodzi sędziowie potrafię dać niezły popis, jak na przykład młoda panna, która skazała niedawno znanego opozycjonistę Krzysztofa Wyszkowskiego nakazując mu publikacje przeprosin Lecha Wałęsy jakoby był on nigdy agentem SB o pseudonimie "Bolek".

Może to prowadzić do konkluzji że oddanie władzy sądu w orzekaniu tego, co jest prawdą, a co fałszem, jeśli chodzi o wiadomości, oraz co jest mową nienawiści, a co nią nie jest, otworzy swoistą Puszkę Pandory i niemal zupełnie zabiję debatę publiczną w internecie poprzez powszechny terror sądowy.

 

Dla pocieszenia można dodać, że zawsze może być gorzej  na przykład do władzy mogą wrócić odsunięci w 2015 roku poplecznicy George'a Sorosa. Wtedy to co teraz wydaje nam się tyranią będzie tylko miłym wspomnieniem, a oni dopiero nam pokażą co to jest tyrania i to do kwadratu! Teraz gdy mają nieograniczone źródło finansowania po przelewie 18 miliardów dolarów z konta George'a Sorosa, prawie na pewno czekają nas kłopoty, bo jesteśmy na wojnie i pozostanie na niej jeszcze przez długi czas.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika pilippek

hahaha

hahaha

przeciez wstawianie jakichś pikseli i nazywanie ich nolami ufo lub energetycznymi bytami to nie fake news

tak samo jak artykuł tworzony na podstawie wiedzy admina w ktorym nie ma zadnych zrodel informacji 

widzisz? odpowiedziałem ci konkretnie, tez bys sie tego nauczyl zamiast te same frazesy pisac 

Portret użytkownika U_P_Adlina

To są konkretne odpowiedzi?

To są konkretne odpowiedzi? Udowodnij, że te artykuły to fakenewsy. Takie teksty, co tu wstawiłeś to może rzygnąć każdy. Udowodnij, że to są fakenewsy, bo na razie twoimi "dowodami" są tylko twoje prywatne teorie. Sam więc jak widzisz tworzysz teorie spiskowe i chcesz je wciskać innym. Oj S(yjo)N(isto) bo ci wkleję sondaż z niemieckiej TV i znowu się zaplujesz z wściekłości Smile

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika jestproste

jest bardzo proste wystarczy

jest bardzo proste wystarczy w internecie głupot poszukac i dodac cos od siebie jesli kreatywnosc pozwoli, pisanie takie szitu nie moze zostac bez konsekwencji, sa za to pieniadze, rysy na glowie ze sie ludzi oszukuje, karma sie zmienia, ludzie lykaja przez co i swiat sie zmienia, jak ktos ma troche mozgu to sam wyczai co sciema a co nie, to ze zaakceptujecie moj komentarz potem go zminusujecie i dopiszecie dwa nedzne komentarze nie sprawi ze ludzie uwierza w wasze gowno, uwierza tylko idioci co ich bys zmanipulowal gratisowym jogurtem o smaku jagód, to teraz zatwierdzac

Portret użytkownika John Moll

pisanie takie szitu nie moze

pisanie takie szitu nie moze zostac bez konsekwencji, sa za to pieniadze

 Pieniądze? Gazeta Wyborcza, TVN i chociażby taki amerykański CNN zamieszczały fake newsy lub dezinformację. Jaki jest tego efekt? Spadła ich oglądalność.

Głosuj za
28
Portret użytkownika glupekjestes

no i co nawet jesli spada

no i co nawet jesli spada ogladalnosc to zaklada sie kolejna gazeta albo stacje dezinformujaca i temat leci dalej a poza tym zeby rozbic naród to musi byc pare obozow co jeden bys tylko chcial albo dwa tylko ?

Portret użytkownika aloha

WIDZE że pis jednak realizuje

WIDZE że pis jednak realizuje konsekwentnie NWO i nie zrobi nic ani z banderowcami ani z antifą ani też z propagandą (ktora sam szerzy z reszta). Teraz jeszcze wprowadza nam cenzure w necie i juz nikt nie odwazy sie napisac co mysli! I bedziemy w glebokiej d..pie! Zwiekszenie swiadomosci ludzi ostatnimi czasy zawdzieczamy wlasnie takim portalom i w miare swobodnej wymianie mysli! Gdy to zlikwidują to już po nas! Bo nie jesteśmy tak społeczni jak w dawnych czasach by się organizować w plenerze potajemnie i budować podziemie! 

Strony

Skomentuj