Brytyjska policja chciała aresztować szwedzkiego dziennikarza za myślozbrodnię

Kategorie: 

Źródło: Internet

Europa Zachodnia ucisza mieszkańców oraz samych dziennikarzy, którzy nie popierają polityki rządowej w kwestii masowej migracji i nagłaśniają przestępstwa popełnione przez tzw. uchodźców. Przekonał się właśnie o tym szwedzki dziennikarz, który dowiedział się, że jego rodzinę żyjącą w Wielkiej Brytanii odwiedziła policja z zamiarem jego aresztowania!

 

Peter Imanuelsen to fotograf i dziennikarz, który przedstawia i nagłaśnia informacje z kraju. Bardzo często skupia się na przestępstwach popełnianych przez muzułmańskich imigrantów - zamachach terrorystycznych, morderstwach i gwałtach. Imanuelsen dał się poznać jako krytyk szwedzkiej polityki migracyjnej, ale posiadanie takich poglądów w tym wielokulturowym państwie jest szczególnie niebezpieczne. Tamtejszy rząd oraz większość dziennikarzy natychmiast przykleja łatkę rasisty każdemu kto w negatywny sposób wypowiada się na temat tzw. uchodźców.

Peter Imanuelsen powiadomił na swoim koncie na Twitterze, że w czwartek w godzinach wieczornych brytyjska policja przyjechała do jego rodzinnego domu w UK z zamiarem aresztowania dziennikarza. Oskarżono o tzw. myślozbrodnię - zamieszczane przez niego informacje w sieci na temat przestępstw popełnianych przez muzułmańskich imigrantów zostało uznane za mowę nienawiści!

Europa Zachodnia przepełniona jest poprawnością polityczną do tego stopnia, że nawet samo przedstawianie faktów jest traktowane jako czyn karalny. Podczas gdy społeczność muzułmańska posiada ciche przyzwolenie na organizowanie własnych marszów, ruchy chrześcijańskie są domyślnie zabronione, ponieważ automatycznie kojarzone są z islamofobią i rasizmem.

 

W tym roku brytyjska policja zatrzymała nacjonalistę i byłego księdza z Polski, Jacka Międlara, który chciał wziąć udział w antymuzułmańskiej demonstracji w Birmingham. To samo miało spotkać kilku innych przeciwników islamizacji Europy, w tym Miriam Shaded. Z kolei 18 października policja postanowiła zamknąć jedną z polskich restauracji, w której miał wystąpić Marian Kowalski, lider prawicowego Ruchu Narodowego. Postępowanie w tej sprawie ma związek z tzw. mową nienawiści.

 

Dla Europy Zachodniej islam stał się nową normalnością, zaś Polska traktowana jest jako państwo ekstremistyczne. W rzeczywistości przeważająca większość ataków terrorystycznych została dokonana przez islamistów a w Polsce powstały silne ruchy sprzeciwiające się islamizacji kontynentu. Nasz kraj nie przez przypadek uznawany jest jako jeden z najbezpieczniejszych pod względem terroryzmu w całej Europie.

 

Źródła:

http://natemat.pl/221253,brytyjska-policja-zamyka-polska-restauracje-powodem-bylo-spotkani...

http://thegatewaypundit.com/2017/10/begins-uk-hate-crime-police-come-bloggers-home-arrest-...

https://www.wprost.pl/kraj/10061851/Jacek-Miedlar-po-raz-kolejny-zatrzymany-na-lotnisku-w-...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Maksymilian1983

Oczywiście to co się dzieje

Oczywiście to co się dzieje na zachodzie to paranoja ,ale może z równą gorliwością opisujcie zbrodnie popelniane przez Polaków w UK??Jak poszukacie  to zapewniam ,że nie brakuje gwałcicieli i zwyrodnialców.Ostatnio skazano(zreszta śmieszny wyrok 6 lat ,myslalem że takie tylko u nas)Polaka za to że 3 godziny gwalcił 19 letnia Brytyjkę w jej mieszkaniu i dotkliwie ja pobił.Szanuje was za to ,że puszczacie wszystkie wpisy, czym np róznicie się od szmaciarskiego Onetu (choc zauważyłem że jak wpis nie wygodny to czeka na publikację wiele godzin i wątpie by to byl przypadek)ale miło by też było gdybyście i w tych sprawach zdobyli się na trochę obiektywizmu.

Portret użytkownika 28/10

Ciekawę dlaczego wpuściła go

Ciekawę dlaczego wpuściła go do swojego domu? Tak się składa, że młode angielki nie mają dobrej opinii. Było już kilka spraw o tym jak to angielskie dziewczęta potrafią "ukarać" swojego byłego chłopaka lub sponsora. Zwieść a potem oskarżyć o gwałt. Takie zachowania nie są niczym nowym za to są nowe dla Polaków.

Portret użytkownika Jonny Bravo

Nasz kraj nie przez przypadek

Nasz kraj nie przez przypadek uznawany jest jako jeden z najbezpieczniejszych pod względem terroryzmu w całej Europie.

- Już nie, my tu w Polsce mamu swoich ukraińskich "uchodźców", Jak tłumaczyłem, że w Polsce Polacy mają gówno do gadania, tak jak w Szwecji Szwedzi, w Niemczech Nemcy i w WB Brytyjczycy. Decyzje dawno zostły podjęte bez udziału społeczeństwa. Aż mnie mdli jak słyszę że nie ma u nas ciapaków bo sobie na to nie pozwoliliśmy. Gdyby PIS zadecydował, wraz z PO to byśmy ich też tu mieli. (a na marginesie w Trójmieście jest ich całkiem sporo). Powiedzcie, proszę, kto się was pytał czy chcecie sobie sprowadzić 3mln ukrainców, dać im płace takie same jak Polakom, a emerytury na jeszcze lepszych warunkach finansowanie z naszego budżetu..
A propos powstania. Jeśli go nikt z zewnątrz nie sfinansuje i nie przygotuje, równierz medialnie, nikt nawet na ulice protestowć nie wyjdzie. 

Portret użytkownika inzynier magister

Gdyby u władzy był ciągle

Gdyby u władzy był ciągle ryży folksdojcz razem z nowoczesnymi szajbusami sorosa to ZnZ by już były zamknięte, to pewne, ta sytuacja jest grozna bo oni się nie cofną aż nie doprowadzą w UE do wojny domowej i przepowiedzianego ataku na Watykan islamskich wojsk które dostały się so eurokołchozu jako uchodzccy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Solo8o

POPiS to ten sam

POPiS to ten sam syjonistyczny bat mędrców ze świątyni króla salomona u podnóża góry Synaj, którzy wymyślili religię i wraz z materializmem Rzymskim i alkoholem odcinali ludzi od korzeni ich przodków tworząc podległe pod Watykan państwa. Stawiając na ich czele rządnych wygód złota i sławy władców. By potem wprowadzić loże masońskie jako centrum kontroli wolnych umysłów a z ich pomocą ateizm jako kolejną religię oraz polityczny bełkot, by ludzie zagubieni w historycznym chaosie walczyli o nie swoje idee i państwa w wyniku czego straciwszy energie dali się dobrowolnie zakuć w kajdany religii mojżeszowej. Która jako motor napędowy cywilizacji łacińskiej doprowadziła do podboju całego świata i zniszczenia duchowego połączenia człowieka z naturą. Dzięki czemu zatriumfował ateizm, który wprowadził jeszcze większe rozdarcie i jest zwieńczeniem zatoczenia drugiego kręgu żmii. A ludzie biegając od lewa do prawa, od drzwi kościoła do drzwi tajnych stowarzyszeń tak naprawdę pukają od jednej organizacji syjonistycznej do drugiej, a finałem tego pomieszania może być umieszczenie na tronie syjonistycznego jednego władcy deklarowanego jako "potomek' króla Salomona, który będzie wykonywał polecenia trzech mędrców będących u jego boku. Sam zaś będzie żywym potwierdzeniem prawdziwości nauk Tory i faktu, że Izraelici są naprawdę narodem wybranym.

Protokół 14 § 1. Religia przyszłości:

"Kiedy już zaczniemy królować, istnienie innej religii będzie dla nas niepożądane, poza naszym kultem jedynego Bóstwa, z którym losy nas łączą wskutek tego, że jesteśmy narodem wybranym i przez które losy nasze związane są z losami świata. Dlatego też powinniśmy zburzyć wszelkie wierzenia. Jeśli z tego powodu powstaną ateiści współcześni, to jako stopień przejściowy nie przeszkodzą naszym zamiarom, będą zaś przykładem dla tych pokoleń, które będą słuchały naszych kazań o religii mojżeszowej. Religia ta, będąca systemem trwałym i ściśle obmyślonym, doprowadziła do podboju przez nas wszystkich narodów. Podkreślać będziemy również jej prawdę mistyczną, na której jak to będziemy głosili, polega cała jej siła wychowawcza!"  Fotokopia "Protokołów Mędrców Syjonu" z 1903 w polskim tłumaczeniu z 1919 roku wydanego w 1920 roku w Stanach zjednoczonych.

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Strony

Skomentuj