Zachodnie media są zdegustowane masowymi modłami Polaków w akcji "Różaniec do granic"

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Wczoraj w całej Polsce odbyła się akcja "Różaniec do granic", zorganizowana przez środowiska katolickie. Polegała na zgromadzeniu się wzdłuż granic Polski na wspólnej modlitwie za pomocą różańca, w której wzięło udział według różnych szacunków od 200 tysięcy do miliona wiernych Kościoła Katolickiego. Jej celem była prośba o pokój dla Polski i Świata. Lewicowe media z Europy Zachodniej zawyły ze złości upatrując w akcji ukrytego wydźwięku antyislamskiego i antyimigranckiego.

 

Zachodnie media, na przykład brytyjske BBC akcję "Różaniec do granic" nazywają wydarzeniem "kontrowersyjnym". Sugeruje się, że była to manifestacja przeciwko uchodźcom. Przypisywanie różnych fobii swoim przeciwnikom politycznym to typowa zasada działania dzisiejszych lewicowo nastawionych mediów. Trudno się zatem dziwić, że widząc sukces akcji polegającej na wspólnej modlitwie, wykazują się niezrozumieniem i strachem przed tak znaczącą mobilizacją polskiego społeczeństwa.

Różaniec opublikowany na Twitterze przez premier Beatę Szydło

Katolicy twierdzą, że odmawiany różaniec, służący do tak zwanej modlitwy mechanicznej, podobnej do młynka modlitewnego z buddyzmu, to potężna "broń". Celem wczorajszej modlitwy było, jak sami mówią "wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny dla świata, Ojczyzny, Kościoła, rodzin, wspólnot i dla nas samych". Na dzień tej akcji religijnej wybrano Święto Matki Bożej Różańcowej, ustanowione po wielkiej bitwie pod Lepanto, gdzie flota chrześcijańska pokonała wielokrotnie większą flotę muzułmańską ratując tym samym Europę przed islamizacją. 

Prawdopodobnie na tej podstawie opierają się "oskarżenia" zagranicznych mediów zdegustowanych zbiorową modlitwą Katolików. Co innego gdyby te modły były prowadzone na dywanikach przez ludzi skierowanych w stronę Mekki. To by się na pewno postępowym zachodnim mediom spodobało.


 

Ocena: 

3
Średnio: 2.8 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Alien1974

Dlaczego ludzie tak podle

Dlaczego ludzie tak podle kłamiecie - tak o was piszę - ci, którzy używają retoryki w stylu "Lewacy chcą zniszczyć kościół" - dlaczego kłamiecie? Kościół bandytów w sutannach, co im dzieci wchodzą do łóżek i ich gwałcą, zapomniał już, że ludzie w Europie zachodniej wyszli z kościołów, bo tamtejszy Kler dał zły przykład i ludzie nie chcą mieć nic wspólnego z tymi obłudnikami. I nie ma się co im dziwić, że po  tylu aferach pedofilskich burzą kościoły. A co mówi Kler w Polsce? W Europie zachodniej trwa Chrystofobia i kościół jest niszczony. Nieprawda. Chrystofobia to niechęć do naszego Boga Jezusa Chrystusa, a oni mają fobię do Kleru, bo wreszcie zaczeli samemu czytać Biblie i okazało się, że Kościół Kat....olicki nie ma nic  wspólnego z Jezusem, poza przywłaszczeniem sobie imienia Jezusa dla ich dealu; zrobili z imienia prawdziwego Boga szyld dla ich biznesu i łatwego życia na krzywdzie innych. Wystarczy przeczytać Biblię, wszystko tam jest, bo nie wszystko udało się im zafałszować (wykreślić), bo tak bardzo byli zajęci gwałceniem dzieci, kobiet i okradaniem całych narodów, że zapomnieli. Zacznijcie czytać Biblię a okaże się, że ksiądz proboszcz was okłamuje i czyta tylko wybrane fragmenty, a pomija to, co najważniejsze i narzuca swoją interpretscję (kazanie), by tylko ich kłamstwa nie wyszły na jaw. 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

+ Smutnie i prawdziwe.

+ Smutnie i prawdziwe. Żydostwo Katolictwo i Mahomesatanizm to są systemy polityczne dalekie od idei Chrystusowych. Każdy nawet jełop może dojść do takich wniosków jeśli zacznie czytać tzw pisma święte z tych wyznań. Z tych ksiąg zieje faszyzm zakłamanie i zamordyzm - do tego celu przecież zostały napisane. Cała ''kasa z darmo'' dla nas, a wam wyznawcom zostaje życie pośmiertne. Amen.

Strony

Skomentuj