Nadchodzą obowiązkowe szczepienia dla dorosłych!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Znany lobbysta proszczepionkowy Marek Posobkiewicz, zajmujący stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego, na polecenie rządu, przygotowuje projekt zmiany ustawy, która może zmusić dorosłych Polaków do szczepienia się. Rząd jeszcze tego nie przyjął, ale wydaje się to w zasadzie formalnością.

Co szykują dla nas siepacze totalitaryzmu medycznego? Oficjalnie chodzi podobno o to, aby przygotować się na jakieś bliżej niesprecyzowane epidemie. Jeżeli projektowane przepisy wejdą w życie, o wiele łatwiej będzie wprowadzić tak zwane obowiązkowe szczepienia interwencyjne, inaczej określane jako akcyjne i będą one dotyczyły wszystkich, a nie tylko dzieci.

 

Pojęcie szczepień akcyjnych, w polskich przepisach dotychczas nie istniało.  Dodatkowo przewidziano, że za uchylanie się od takich szczepień będą wysokie kary. Zatem wygląda na to, że rządzący zamierzają zintensyfikować przymus szczepień rozciągając go również na dorosłych, którzy będą zgodnie z prawem zmuszani do wstrzykiwania sobie preparatów medycznych, które kupuje najwyraźniej zblatowany z koncernami farmaceutycznymi polski rząd. 

 

Biorąc pod uwagę ostatni wypadek w Białogardzie i późniejsze wypowiedzi ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, który uznał, że nie widzi problemu w przymusowym szczepieniu dziecka bez zgody rodziców, można się spodziewać pogorszenia sytuacji w zakresie wolności wyboru procedur medycznych. Co więcej urzędujący minister włączył się w promocję produktów zagranicznych koncernów medycznych, publicznie szczepiąc marszałka senatu Stanisława Karczewskiego, który z kolei wykonał szczepienie u niego.

Wspomniany Marek Posobkiewicz, czyli Główny Inspektor Sanitarny odpowiadający za przygotowanie tych antywolnościowych i niekonstytucyjnych przepisów prawa (Art. 39. Konstytucji stanowi bowiem "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody"), zasłynął z kolei pajacowaniem w postaci "rapowania" pioseneczki reklamującej szczepienia jako coś dobrego dla zdrowia. 

 

Projekt pana Posobkiewicza zakłada również tak zwaną szybką ścieżkę gromadzenia szczepionek w Centralnej Bazie Rezerw. Do tej pory była ona uruchamiana jedynie w razie klęski żywiołowej. Nowa ustawa ma umożliwić masowe zakupy szczepień, nawet po wystąpieniu pojedynczego przypadku jakiejś zakaźnej choroby. 

Oznacza to, że łatwe będzie zdecydowanie o masowym zakupie szczególnie niebezpiecznych dla zdrowia szczepień przeciwko grypie. Potem państwowe magazyny zapełnią się zakupionymi szczepionkami, które przecież będą miały termin ważności, co z kolei będzie skutkowało dążeniem władz do wstrzyknięcia tych dawek komu się da, a gdy ludzie będą tego unikać, zamierza się dyscyplinować ich karami, a w skrajnych przypadkach nawet stosując przymus bezpośredni.

Znani lobbyści proszczepionkowi z tytułami lekarskimi oczywiście gorliwie popierają plan zaostrzenia ucisku medycznego w postaci zmuszania zdrowych ludzi do wstrzykiwania sobie preparatów, co w każdym przypadku można nazwać eksperymentem medycznym. Na dodatek po wprowadzeniu zmian pana Posobkiewicza, do szczepienia będzie mogła kwalifikować również pielęgniarka, a nie tylko lekarz, więc doprawdy nie wiadomo jak to się skończy dla pacjentów. 

Oczywiście w nowej ustawie nie ma słowa o Negatywnych Odczynach Poszczepiennych. Rządzący nadal udają, że coś takiego nie istnieje i nie chcą nawet rozmawiać o funduszu odszkodowawczym, z którego płacono by renty ofiarom przemysłu szczepionkowego.

 

Trzeba przyznać, że obecna ekipa rządząca ma już duże osiągnięcia w zakresie promowania potencjalnie niebezpiecznych substancji produkowanych przez zagraniczne koncerny farmaceutyczne. Koszt przymusowych szczepień wzrósł w ciągu ostatnich kilku lat niemal dziesięciokrotnie i śledząc ostatnie zmiany w prawie, widać stałą tendencję do jego zwiększenia. 

 

Przygotowywane obecnie prawo pozwoli jeszcze skuteczniej wziąć społeczeństwo pod medyczny but, zmuszając je do aplikowania sobie preparatów z zawartością metali ciężkich i osłabionych laboratoryjnie wirusów, za które oczywiście ludzie sami zapłacą w podatkach. Antywolnościowe zapędy rządzących obecnie polityków lewicy pobożnej mogą przerażać, bo konstruowane przez nich totalitarne prawo będzie wkrótce umożliwiać nawet zaszczepienie dorosłego, wbrew jego woli, z wykorzystaniem interweniujących policjantów. 

 

Źródła:

https://bip.kprm.gov.pl/kpr/form/r2416,Projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-zapobieganiu-oraz...
http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1075815,narodowy-program-walki-z-epidemiam...

Ocena: 

Średnio: 5 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Te podziały są dla mniej

Te podziały są dla mniej rozgarniętych.

Chodzi o to, żeby ludzie mieli złudne przekonanie, że mają możliwość wyboru.

Wtedy nie czują się niewolnikami.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Taki

Myslalem ze Dobra zmiana w

Myslalem ze Dobra zmiana w wykonaniu PiS bedzie nareszcie DOBRA .....a tu w ciagu dwuch lat ....ustawa 1066,przymusowe szczepienia,i to w taki sposob Jak Bismarck byli Zwierzetami ????

To ONI ZOSTALI wybrani przez Narod a nie odwrotnie.

polscy Politycy z podwujnymi Nazwiskami zaczynaja czyscic teren dla Tych z Pustyni i jezeli Sie Polacy nie OBUDZA Teraz to Najpozniej w Roku 2019 bedziemy czyscic Buty..Pejsatym ..

Polacy walka jest warta Swieczki...posluchajcie co mowi ...Jan Potocki (Polak ) JESZCZE..Prezydent II RP.... Warte sie zastanowic nad NASZA Przyszloscia i Naszych DZIECI....

Portret użytkownika Bee

Wstyd mi za tych, co to

Wstyd mi za tych, co to wymyslaja w Pl. Dlaczego w UK dzieci maja za darmo okulary chyba do 16 roku zycia, potem znizki jak sie dalej ucza? U nas nie maja, albo matka kupi okulary albo wzrok dziecka sie pogarsza. Nie wspominajac kolejek do okulisty. Czytajac  art o tym jak Lewy pomaga Franiowi ( zreszta bardzo dzielny chlopczyk. Taki maly, a taki odwazny wyszedl na murawe. Sie poplakalam.serio.) i o tym ile nakladow finansowych potrzebuja rodzice czyt. art o mamie Frania, w tym kupno co jakis czas okularow ( celowo nawet nie pisze o drogim leczeniu tego chlopca to oczywiste) wqwia mnie kiedy w naszym pieknym kraju dzieci beda wspierane na kazdym kroku. Dlaczego do dzis nie ma chocby programu wspierajacego darmowe okulary dla dzieci. To powinno byc normą. Tak jest za granica. Na to nie ma kasy. Ale na jakies [email protected] typu szcze. Na grypke jest?! 

Normalnie brak słów...płakac sie chce...najlepiej obrazac owsiaka, dzieki jego fundacji sa jednak sprzety w szpitalach, a co daly partie szpitalom pytam retorycznie?!

Ps. Swego czasu sie kiedys zaszczepilam Na to badziewie,bo byla za darmo kto chcial w pracy. Pochorowalam sie po niej 2 tyg lacznie z l4. Nigdy tego szajsu nie wezme ani za darmo, ani... i tu sie zgadzam jedna dobra rzecz byłej pani premier Kopacz, ze tego nie zakupila.szacun.

Jak tak dalej pojdzie to wcale wg mnie nie jest pewne, ze PI.S moze znow wygrac. Coraz wiecej ludzi uwaza, ze to co chcieli, a to co robia to jeden wielki cyrk. I nie zartuje, jesli mysla, ze straszeniem ludzi przekonaja ich do siebie. To sie zdziwia. Coraz wiecej osob stwierdza, ze panstwo nie idzie w dobrym kierunku...oby sie mylili...

Portret użytkownika marga

Pis- to już pora najwyższa

Pis- to już pora najwyższa aby zakończył te swoje podstępne zaklamane rządy dążące do mordowania ludzi w białych rękawiczkach.Ludzie obudżcie się i realnie popatrzcie do czego to wszystko zmierza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strony

Skomentuj