Morawiecki planuje opodatkowanie Polaków pracujących za granicą! Będą płacić haracz jak niewolnicy rządu?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polski rząd oświadczył, że przymierza się do ściągania podatków od Polaków pracujących za granicą. Ma to zostać osiągnięte poprzez zmianę zasad rozliczania należnego podatku w ramach umów o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartych przez nasz kraj.

Obywatele polscy zostali potraktowani tym samym jak niewolnicy polskiego rządu. Mają oni wpłacać w Polsce różnicę między podatkiem zapłaconym za granicą, a należnym w naszym kraju przy takim poziomie dochodów. Niewątpliwie po takich informacjach, na przykład Polacy mieszkający na wyspach Brytyjskich mogą zacząć się zgłaszać masowo po brytyjskie obywatelstwo. Proces ten już następuje, ale może nabrać na sile. 

 

Jeśli będzie trzeba ludzie z pewnością będą nawet rezygnować z obywatelstwa polskiego, jeśli będzie ono tożsame z certyfikatem naszej własności jako niewolnika pazernego socjalistycznego rządu. Zagrożenie fiskalną sankcją będzie też na pewno trzymać z dala od ojczyzny bardzo wiele osób.

Skoro ostrze fiskusa zaczyna grozić nawet ludziom, którzy musieli wyjechać z Polski oznacza to, że trwa gorączkowe poszukiwanie pieniędzy do radosnej redystrybucji i skoro wskazano na portfele Polaków z zagranicy, to jasne jest, że  przede wszystkim będą się musieli za nie chwycić ci, którzy w tym kraju pozostali . 

 

Rząd PiS od dłuższego czasu udaje, że jest prawicowy, co ma rzekomo określać czołobitny stosunek do Kościoła Katolickiego prezentowany przez jej polityków. Prawda jest jednak taka, że jest to formacja lewicowa, etatystyczna i skoncentrowana na podatkowej opresji zwykłego człowieka, nie mniej niż jej niechlubni poprzednicy z PO. 

Minister Finansów i wicepremier Mateusz Morawiecki może opowiadać w Fox News jak to wzoruje się na Reaganie, ale potraktowanie Polaków jako niewolników rządu z pewnością nie należy do działań, które można nazwać wolnościowymi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)Komentarze

Portret użytkownika wyzdro

Do ostatnich głupich pomysłów

Do ostatnich głupich pomysłów Polskiego zarządu jak zakaz sprzedaży małych mieszkań lub coroczne zdawanie egazminu na prawo jazdy ,pewnie niedługo dołączą

-zakaz sprzedaży używanych samochodów - bo przecież nowe są bezpieczniejsze ,

-zakaz sprzedaży jakichkolwiek używanych przedmiotów - bo po co ludziom satre rzeczy.

-zakaz sprzedaży tanich ubrań i ubuwia - bo dbamy o naszych obywateli.

- zakaz sprzedaży chleba - bo ludzie przecież mogą jeść bułki .

Portret użytkownika inzynier magister

Przecież Morawiecki to

Przecież Morawiecki to agentura Goldman i skarpety i innych banksterów !

Morawiecki pomagierem Fogelmana ?

https://www.youtube.com/watch?v=07TaV8vJcqM&t=18s

PiS to tacy sami kombinatorzy jak SLD, PO i PSL pod względem złodziejstwa ZUSu ! W Anglii zus wynosi 50zł a u nas 1200zł ! Banda złodzieji okrada nas i jeszcze jest to przymusowe złodziejstwo ! Ja bym nie chciał płacić ZUSu i nie mieć świadfczeń komunistycznej opieki pseudozdrowotnej  mafii lekowej i szczepionkowej ! A oni nas zmuszają i kradną nasze pieniądze !!

Wieża Babel oddział polski: Fogelman, Morawiecki, Zalewska, Gliński i Gowin

https://www.youtube.com/watch?v=c6GLaFadq_g

Dwa lata minęły i złodziejstwo ZUSu jak było tak jest nadal ! Morawiecki ty agencie goldmana co ty robisz z nami biednymi ludzmi ?!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oj

przecież tak nie dawno piałeś

przecież tak nie dawno piałeś tu o modlitwe za Pis,

a teraz prawisz coś innego ? widzisz sam jaki jesteś

zakłamany hipokryta , zupełnie jak twoja religia, tam

gdzie wiaterek zawieje tak powiewasz, jesteś zwykłym

zakłamanym fanatykiem jak wielu innych fanatyków i tyle w temacie...

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika rocafella

Opodatkowanie obywateli jest

Opodatkowanie obywateli jest oczywiście złe ale to nie jest taki głupi pomysł i ma drugie dno.

Jest w tym taki patent Żydów rozsianych po świecie, oni też oficjalnie nie mają obywatelstwa Izraela ale w żyłach płynie krew Izraelska.

Za granicą Polaka nie uznaje za swojego obywatela gdy legitymuje się obcym paszportem.

Niech zrezygnują z obywatelstwa polskiego ale z krwi nie zrezygnują i w którymś pokoleniu się ona odezwie.

A wędrówka pokoleń trwa długo i zajmuje różne ważne stanowiska za granicą.

Teraz i tak podatków nie płacą na Polskę to trzeba ich oddać innym krajom i w przyszłości czerpać zyski.

Bo tak naprawdę co my mamy za interes że Polacy mieszkają w Londynie? Interes ma tylko ojciec i matka bo dosyłają im funty do Polski a matki i ojca z paszportem sie nie oddaje i pieniądze i tak popłyną do Polski, zwłaszcza że rodzice mogą liczyć na zasiłek w kraju.

Portret użytkownika Bee

Inteligentna istoto...a

Inteligentna istoto...a pomyslalas o tych, co finansuja co roku turystyke w Pl, albo wysylaja paczki biedniejszym z uzywanymi ciuchami albo utrzymuja kulture Pl za granica.nie. nie, bo masz pusty łeb. Jednakze bedzie łatwiej tym za granica nie wracac lub poprostu zmienic kierunek....acha, a nowi turysci, ktorych tez coraz wiecej z afry... w pl...beda was bardziej wspierac niz ci prosci polacy naiwnie wierzacy, ze panstwo o nich mysli....o tak mysli...jak ich bardziej oskubac...to pomaga w podejmowaniu decyzji...bardzo dobry art informujacy jak w Pl ida do przodu......o przepraszam....jak w brukselce...Pęłną parą do przodu czy do tyłu?! pytanie retoryczne of course...

Portret użytkownika peterek68

Zdrajca i tchorzem jestes ty,

Zdrajca i tchorzem jestes ty, bo tolerujesz ten syf i nie masz jaj zeby to zmienic. Dlatego Ci bardziej operatywni uciekaja tam gdzie za prace otrzymaja normalne pieniadze. I nie chodzi tu o jakies rarytasy tylko uczciwa zaplate za wykonana prace. Ch..j wiesz o zyciu palancie, przez takich jak ty jest w tym kraju jak jest, czyli masakrycznie chu....wo. Minusy wsadzcie sobie tam gdzie lubicie, nikt nie liczy sie z opinia niewolnikow.

Strony

Skomentuj