Agresywny afrykański imigrant wyjaśnił Europejczykom, że gardzi nimi i trwa podbój ich krajów

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dzisiaj hitem internetu jest afrykański imigrant, który mówiąc nienagannym niemieckim wytłumaczył brutalnie co się dzieje w Niemczech. Islamista wyjaśnił w sposób nie pozostawiający wątpliwości, że Niemcy są podbijane przez obcą kulturę.

 

Afrykańczyk obraża Europejczyków, strachliwą policję, głupich polityków dążących do zagłady. Z jego słów wynika, że fakt, iż narody zachodniej Europy pogubiły się, sprzyja demograficznej inwazji islamu.

 

Wulgarny imigrant zdecydowanie odrzucił europejską kulturę wręcz twierdząc, że na nią sra, a z ofiar islamistów po prostu się śmiał. Teraz pozostaje pytanie, czy była to chwila szczerości będącego w mniejszości negatywnie usposobionego "uchodźcy" czy też wręcz przeciwnie tak właśnie myśli większość "nachodźców"?

Trzeba przyznać, że mimo ostrego języka przedstawiciel nachodźców z Afryki ma trochę racji, bo kultura, która nie szanuje samą siebie i daje się tak łatwo podbjac nie zasluguje na przetrwanie. Mężczyźni w Europie zniewieścieli i nie umieją się już bić. Wpojono im do głów różne metroseksualne głupoty i wykastrowano ich intelektualnie za pomocą politycznej poprawności prowadzącej do zagłady. Czy ktoś malujący paznokcie, chodzący w spodniach rurkach i zastanawiający się nad pierdołami, będzie wstanie walczyć z agresywnym przedstawicielem kultury islamskiej? 

 

Jeszcze się wszyscy przekonamy dlaczego państwa starej Unii postanowiły popełnić to spektakularne imigracyjne samobójstwo. W oficjalnie głoszoną empatię jako główną motywację pani Merkel wierzą już chyba tylko niezbyt lotne umysły. Z pewnoscią jest szerszy plan i ci barbarzyńcy odgrywają w tym jakąś rolę. Mają za zadanie zstraszyc społęczeństwo i robią to skutecznie.

Bardzo możliwe, że celem wydarzeń, które znamy jako "kryzys migracyjny" jest włąśnie wytworzenie kryzysów na wielu poziomach. Potem ich twórcy, politycy, będą nas z nich bohatersko wyzwalać. Innymi słowy jedynym sposobem, aby zakończyć to szaleństwo będzie stworzenie państwa policyjnego, gdzie wszyscy sa pod butem totalitarnej władzy, oczywiście dla naszego własnego bezpieczeństwa, które utracono na skutek wpuszczenia dzikich plemion. Ciekawe też co mają zamiar z nimi zrobić konstruktorzy Nowego Porządku Świata. Los tych nachodźców z Afryki i z Azji może być równie smutny co nasz.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Zengi

A pomyślałaś geniuszu, że za

A pomyślałaś geniuszu, że za 30 lat islamiści, którzy przejęli Niemcy, mają już ich niekiepski sprzęt wojskowy i technologie jak go produkować, łącznie z zapleczem. Zakładając, że reszta zachodu zostanie analogicznie przejęta wraz z zasobami, zgadnij rurkowcu na kogo wtedy ruszą z flagami kalifatu w nowoczesnych czołgachl??

Portret użytkownika Zenek ;)

Zapominacie o jednym,

Zapominacie o jednym,

WYEDUKOWANY MURZYN to RARYTAS zwłaszcza wyedukowany murzyn władający PERFEKCYJNIE niemieckim

to oznacza iż to nie jakiś MENEL z ŁAPANKI a TWARZ SYSTEMU jaka

ma CELOWO POWIEDZIEĆ to CO POWIEDZIAŁA czyli MA CELOWO WZBURZYĆ TYCH CO TEGO WYSŁUCHAJĄ czyli mają oni

ZREALIZOWAĆ PLAN BIBLIJNEGO NAZI (potomków Abla czyli Biblijnego Węża z Raju) i WYJŚĆ Z PROTESTAMI NA ULICE by tam się dać WYSTRZELAĆ oddziałom Synów Syjonu (SS matrixa)

Ten semita CELOWO mówi to co mówi... bo tego wymaga od niego Światowa Rada Nazistów..... On to czyta Z SYSTEMOWEJ KARTKI bo trzeba pamiętać

iż PROGRAM BIBLIJNYCH POGROMÓW chrześcijan ma WYSTARTOWAĆ JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU

a go jakoś TRZEBA JESZCZE WYWOŁAĆ... by było na "tych wstrętnych białych rasistów".....

i tym wywoływaniem tego zajmują się semici pokroju tego czarnego moj(a )rzesza..... potomka Abla (noego) z mowami BELIARA (jezusa vel jozuego) naszykowanymi im po synagogach....

W polin tez to samo jest tubylcom szykowane tylko "murzyn" jest chwilowo na saksach we Francji poza tym "demokracja" się jeszcze wypakowuje ze statków .... więc jeszcze po ulicach do ludzi nie strzelają "pacyfiści" sorosa....... co ma nastąpić niebawem czyli około daty 23 września jak głoszą KOD'owe przecieki

WTEDY MAJĄ SIĘ ZACZĄĆ POGROMY BIAŁYCH czyli kolejne NOCE JOZUEGO w wykonaniu biblijnego nazi od torah.... bo wtedy ich nadfuhrer maschiach czyli ANTYCHRYST ma zstąpić z nieba.... im (wraz z matulą maryją) PATRONOWAĆ... w tych rzeziach chrześcijan.... Taki mają oni plan na jesień.... ci wszelacy UPADLI....

Portret użytkownika zdzichumichu

Czyli sam jest największym

Czyli sam jest największym debilem świata :)Wie ,że swoją wypowiedzią podcina gałąź na której ta cała banda siedzi,naraża się broniącym go władzom ...PO CO????Z jego punktu widzenia powinien siedzieć cicho i robić swoje.Islamizować,organizować zamachy,zasiedlać.Jaki sens ma głoszenie tego wszystkiegio???To debil,albo pierwszy czrnoskóry skin niemiecki :)Bez sensu.

Portret użytkownika Cień

Nie jest debilem, jest

Nie jest debilem, jest sprytny, zresztą wyjaśnił ci dlaczego to robi,a robi to bo nikt i nic nie jest w stanie go i jego współziomków powstrzymać, ani prawo, ani policja, ani politycy ani rodowici obywatele Niemiec i zachodniej Europy, dlatego sobie pozwolił na ten filmik, bo "system" nic mu nie zrobi i go sam broni.

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika magi74

A powiedzcie, ze wy nie

A powiedzcie, ze wy nie poszlibyscie gdyby wam obiecano zlote gory?? I to nie sa obiecanki tylko realia. Bluzni ale ma racje dlatego sraja na wszystkich- doslownie tak jak mowi- bo im ta pieprzona wladza ramiona otworzyla. Ale otworzyla w jakims celu. Nowoczesna wojna inaczej- ona poprostu juz trwa a my poddajemy sie i grzecznie zapraszamy wroga do siebie!! Nie trzeba zadnej broni. Ta fala jest juz tak ogromna, ze wrecz nie do zatrzymania. 

Dzieki temu ze moja przyjaciolka zna arabski uslyszalysmy co nie co jak to biedne uchodzce nabijaja sie z glupich i naiwnych urzednikow. Epitety takie lecialy, ze wlos sie stawial na rekach i nie zapomnijmy, ze to bylo tylko trzech kolesi. A co z reszta? Az strach pomyslec. 

Tak!!! Niemcy nie maja jaj!!! Absolutnie nie maja. Panie w urzedach glupkowato usmiechaja sie do petetntow z Afryki i chetnie rozdaja dokumenty. 

Przysiegam, ze w tym calym motlochu naliczylysmy dwie kobiety!! Koszmar!!!

Portret użytkownika MiterMann

i tak sie dzieje wedlug planu

i tak sie dzieje wedlug planu....plan jest prosty....a zarazem skomplikowany bo dzielony na etapy wrecz levele ktore sa potrzebne do osiagniecia mistrzostwa.... pierwszy etap ? sprowadzic a juz na pierwszym etapie v4 mowi NIE ?!  i racja... dzieki tej decyzji przetrwamy... lecz ten etap ktory jest grozny to wspolpraca sluzb wywiadowczych i specjalnych panstw zachodnich do okielznania watykanu a wrecz go podpaleniu...  co wlasciwie jest uzasadnione.... tym ze zasady, reguly, wartosci, nie jest tym czego nauczala fundamentalna religia chrzescijanska....  religia jest najpotezniejszym narzedziem wladzy, kiedy to dawno dawno temu zrozumieli, nie jest juz religia....  sama biblia twierdzi w slowach Jana... to o czym mowie...u nas w PL religia to doktryna... owszem ma dobre strony bo potrafimy w niej zyc w pokoju... ale wyzsi IDEAMI pod nazwami roznych organizacji twierdza inaczej.... pozbawiajac doktryny religijno-idealowe pozbawieni zostaniemy narodowosci i najmniej ucierpia kraje o najwiekszej roznorodnosci etniczno-religijne....

Strony

Skomentuj