Skazany za gwałty hinduski guru zachęcał mężczyzn do kastracji i jedzenia własnych jąder

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Skazany za gwałt indyjskiemu guru milioner Gurme Ram Singh Rahim przekonał prawie czterystu swoich zwolenników – mężczyzn, aby ci jedli swoje jądra w celu zbliżenia się do Boga, pisze HuffPost India.

Jednen z incydentów miał miejsce w 2000 roku, ale szczegóły wyszły na jaw dopiero teraz, ponieważ ofiara odważyła się mówić. Dziewiętnastoletniemu wówczas Hansrajowi Chauhanowi podano narkotyki w Pepsi w szpitalu sekty Gurusar Modiya w Rajasthan's Sri Ganganagar. Chłopak obudził się dwa dni później i znalazł swoje jądra zapakowane w bandażu. Od tego czasu nie był w stanie oddawać się czynnościom seksualnym. Adwokat poszkodowanego twierdzi, że młody mężczyzna nie mógł odstąpić od operacji, gdyż guru zagroził mu wykluczeniem społecznym.

„Powiedziano im, że tylko kastraci mogą spotkać się z Bogiem" - tłumaczy prawnik, broniący interesów poszkodowanego.

50-letni Ram Singh Rahim jest przywódcą sekty o nazwie „Dera Sacha Sauda”, która ma około 50 milionów wyznawców. Tak zwany guru został skazany na 20 lat więzienia za zgwałcenie dwóch kobiet. W ubiegłym tygodniu proces przywódcy religijnego doprowadził do masowych zamieszek i śmierci 38 osób, informuje z kolei RBC.

 

Oprócz kary więzienia, guru będzie zobowiązany do zapłaty grzywny w wysokości 65 tys. rupii (ponad tysiąc dolarów). Poinformowano, że wyrok nad Rahim odczytywano w dobrze strzeżonym pokoju, a budynek obstawiono szczelnym kordonem policji. Sędzia, który ogłaszał werdykt, został przewieziony do sądu helikopterem. Tysiące zwolenników przywódcy religijnego wyszło na ulice, podpalając samochody i powodując szkody w budynkach. W starciach i masowych protestach na terenie całego kraju 25 sierpnia zginęło co najmniej 38 osób, a ponad 250 zostało rannych.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika zakaz skretu w lewo

niemożliwe,

niemożliwe,

mózgu w pustej islamskiej zakutej pale nie znajdziesz...

Głosuj przeciw
-8

Strony

Skomentuj