Skazany za gwałty hinduski guru zachęcał mężczyzn do kastracji i jedzenia własnych jąder

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Skazany za gwałt indyjskiemu guru milioner Gurme Ram Singh Rahim przekonał prawie czterystu swoich zwolenników – mężczyzn, aby ci jedli swoje jądra w celu zbliżenia się do Boga, pisze HuffPost India.

Jednen z incydentów miał miejsce w 2000 roku, ale szczegóły wyszły na jaw dopiero teraz, ponieważ ofiara odważyła się mówić. Dziewiętnastoletniemu wówczas Hansrajowi Chauhanowi podano narkotyki w Pepsi w szpitalu sekty Gurusar Modiya w Rajasthan's Sri Ganganagar. Chłopak obudził się dwa dni później i znalazł swoje jądra zapakowane w bandażu. Od tego czasu nie był w stanie oddawać się czynnościom seksualnym. Adwokat poszkodowanego twierdzi, że młody mężczyzna nie mógł odstąpić od operacji, gdyż guru zagroził mu wykluczeniem społecznym.

„Powiedziano im, że tylko kastraci mogą spotkać się z Bogiem" - tłumaczy prawnik, broniący interesów poszkodowanego.

50-letni Ram Singh Rahim jest przywódcą sekty o nazwie „Dera Sacha Sauda”, która ma około 50 milionów wyznawców. Tak zwany guru został skazany na 20 lat więzienia za zgwałcenie dwóch kobiet. W ubiegłym tygodniu proces przywódcy religijnego doprowadził do masowych zamieszek i śmierci 38 osób, informuje z kolei RBC.

 

Oprócz kary więzienia, guru będzie zobowiązany do zapłaty grzywny w wysokości 65 tys. rupii (ponad tysiąc dolarów). Poinformowano, że wyrok nad Rahim odczytywano w dobrze strzeżonym pokoju, a budynek obstawiono szczelnym kordonem policji. Sędzia, który ogłaszał werdykt, został przewieziony do sądu helikopterem. Tysiące zwolenników przywódcy religijnego wyszło na ulice, podpalając samochody i powodując szkody w budynkach. W starciach i masowych protestach na terenie całego kraju 25 sierpnia zginęło co najmniej 38 osób, a ponad 250 zostało rannych.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Kurde ale ci sekciarze mają

Kurde ale ci sekciarze mają odlot ! 50 milionów wyznawców to 1.5 Polski ! Tam jest prawie dwa miliardy Hindusów więc 50 milionów to kropla ! Takie skandale ujawniają jak gigantyczne moce są obecne na Ziemi bo 50 milionów ludzi wiery w kolesia który każe zjadać ludzkie jądra ! Podobne szaleństwo obserwujemy w UE gdzie elity NWO wierzące w szatana chcą eksterminować białą rasę i chrześcijan !!! Merkelowa masonka satanistka już nie kryje się z tym że che nas Polaków wykończyć ! Nie podoba się szkopom że mamy niezależną władzę i początek wolności prasy, a jak wejdzie ustawa o repolonizacji mediów to szkopy dostanąbiałej gorączki ! "Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała dziś w Berlinie, że traktuje "bardzo poważnie" stanowisko Komisji Europejskiej w sprawie stanu praworządności w Polsce. Zastrzegła, że zależy jej na bardzo dobrych relacjach z Warszawą, lecz "nie może trzymać języka za zębami i nie mówić nic, by zachować pokój".Na spotkaniu z dziennikarzami Merkel, zapytana o ocenę sytuacji w Polsce, powiedziała, że "Polska i praworządność to poważny temat"."Warunkiem kooperacji w ramach Unii Europejskiej są zasady praworządności"- podkreśliła.Merkel zapowiedziała, że o praworządności w Polsce będzie "wyczerpująco" rozmawiała w środę w Berlinie z szefem Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj