Dziwne kręgi na radarowym zdjęciu wielkiej nawałnicy, która zaatakowała Polskę

Kategorie: 

Źródło: dobrapogoda24.pl

Potężna nawałnica z 11 sierpnia 2017 roku będzie z pewnością zapamiętana na długo. Nie żyje w sumie 5 osób, a ponad 2500 budynków zostało uszkodzonych. Wiatr położył też 40 tysięcy hektarów lasu. Ogromna burza widziana na radarze meteorologicznym zajmowała jedną trzecią Polski. Na niektórych zdjęciach radarowych widać dziwne kręgi, które zwróciły uwagę zwolenników teorii o broni klimatycznej HAARP i jej podobnych.

 

Skala burzy, która spustoszyła Polskę była ogromna. Wielu specjalistów było zaskoczonych jej gwałtownością, która przerastała wielokrotnie zwykłe burze. Czy to zatem możliwe, że Polska padła ofiarą stosowania broni klimatycznej? Mało kto wierzy w takie wyjaśnienie, ponieważ większość społeczeństwa nigdy nie słyszała o stosowaniu broni wyzwalającej huragany. Jednak ci, którzy o tym słyszeli zwracają uwagę na dziwne kręgi, które można było zauważyć zwłaszcza na zdjęciach odbić radarowych typu CMAX.

Dla wielu zwolenników teorii o broni klimatycznej jest to dowód, że ten ogromny system burzowy w stylu tropikalnym, mógł zostać wywołany sztucznie. Jeśli taka broń pozwalająca na generowanie kataklizmów takich jak huragany, rzeczywiście istnieje, to mogą mieć ją niektóre mocarstwa, przede wszystkim USA i Rosja. Wiadomo na pewno, że technologia taka była rozwijana i testowana od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. 

Amerykański uczony Moshe Alamar z Massachusetts Institute of Technology twierdzi, że obecnie istnieją już technologie pozwalające na kontrolowanie huraganów. Jego zdaniem najważniejsze jest sztucznie regulowanie temperatury w różnych częściach formującego się cyklonu. Kontrola ruchu jest kierowana do ogrzewania lub chłodzenia niektórych obszarów poprzez parowanie wody, za pomocą promieniowania mikrofalowego, albo za pomocą laserów. O możliwości stosowania broni klimatyczne przez niektóre kraje świata wspominało też wielu polityków i źródła kojarzone z CIA.

Instalacja HAARP na Alasce

Do oddziaływania na pogodę w różnych częściach świata miał być wykorzystywany osławiony HAARP, czyli system anten do manipulowania jonosferą. Istnienie tej instalacji na Alasce jest faktem, ale zakres jej możliwości nie jest do końca znany. Wiadomo na pewno, że za pomocą HAARP dokonuje się manipulacji jonosfery. Jest to warstwa atmosfery znajdująca się około 50 kilometrów nad naszymi głowami. Zawiera ona duża ilość wolnych jonów i elektronów, które chronią nas przed promieniowaniem kosmicznym. Wpływ jonosfery na klimat nie jest do końca poznany, ale przypuszcza się, że ma ona istotne znaczenie.

Radar "Oko Moskwy" w pobliżu rosyjskiej stolicy

Rosja również prowadziła badania jonosfery i budowano urządzenie zwane "radarem pozahoryzontalnym". Instalacja ta bywa też zwana "Okiem Moskwy". Wiedza o istnieniu tego systemu pochodzi jeszcze z lat osiemdziesiątych, czyli z czasów ZSRR. Trudno powiedzieć, czy projekt ten został zakończony, czy też rozwija się go do dzisiaj. Czy dziwne kręgi na zdjęciach radarowych mogą potwierdzać, że "Oko Moskwy" zostało użyte przeciwko Polsce?

 

Zdaniem ekspertów od meteorologii, pojawienie się na zdjęciach radarowych regularnych kręgów nie wskazuje wcale na to, że system połączony burz, zwany zjawiskiem Bow echo, który wystąpił w naszym kraju, został wygenerowany. To co wygląda na okręgi to zjawisko fizyczne, które nazywają oni Bright band. Ich zdaniem okręgi to skutek aktywności cząstek wody w atmosferze, które w formie kryształków lodu topnieją pokrywając się warstwą wody, co powoduje intensywniejsze odbicie części wiązki radaru i w konsekwencji pojawiają się takie okręgi.

 

Wyjaśnienie to wydaje się logiczne, ale z pewnością nie przekona wszystkich. Broń klimatyczna ma to do siebie, że jej zastosowanie może być niezauważalne dla zaatakowanego kraju. Wszyscy domyślnie winią naturę i tak zwane "zmiany klimatu". Bez względu na to czy ten wielki system burzowy stworzyła natura czy pomógł jej w tym człowiek, było to niewątpliwie zjawisko wyjątkowe i niezwykłe zwłąszcza pod względem siły zniszczenia. Miejmy nadzieje, że długo nie doświadczymy czegoś podobnego.

 

Czytaj również:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/armia-rosyjska-wciaz-ma-bron-klimatyczna
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pakistan-oskarza-pentagon-o-manipulacje-klimatem-za-pomo...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iranski-prezydent-oskarzyl-zachod-o-stosowanie-broni-kli...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bron-klimatyczna-prawda-czy-mit
 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (6 votes)Komentarze

Portret użytkownika Taki

Ten kto pisze ze Te zjawisko

Ten kto pisze ze Te zjawisko to Naturalne sa ....albo nie douczeni Albo po prostu Trole zeby Temat zamydlic ....

Anlagi takie Jak HAARP ...istnieja w Rosji, Norwegii ,Niemczech...sa zainstalowane niedaleko Berlina ,Monachium  Kto jest wlascicielem ....?????? Na pewno  CIA ....i nie wiadomo kogo JESZCZE....

prosze zobaczyc takie Same Kolka sa na zdieciach w Australii.

Ktos bawi sie w Boga i chce Polske Rzucic na Kolana...!!!!!!

Moze bedzie mozna zobaczyc z ktorego Miejsca sie to Rozchodzi ...Tam na pewno stoja ANTENY na 100%..

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Zenek ;)

https://www.salon24.pl/u

https://www.salon24.pl/u/tradycyjnaeuropa/800608,kulturowe-wzbogacenie-europy-czesc-ii-muzulmanie

Malik cześć 2 - islamiści

To co ważne to BY ZROZUMIEĆ iż to co si przyjęło uważać za "POCHODZĄCE OD ALLAHA"

w RZECZYWISTOŚCI pochodzi od BELIARA (kolejnej mutacji egipskiego reptoida SEBKA/ GEBA)

Islam Allaha (w wersji WIELKI LACH) to GNOSTYCZNY ISLAM jaki już w krajach tzw arabskich PRAWIE NIE WYSTĘPUJE gdyż go wybiła AGRESYWNA ŻYDOWSKA WERSJA islamu "objawionego" przez pedofila Gabriela (GEBA)

Biblijna rodzina hitlerowców (kosmicznych agresorów) wygląda następująco
---NIERZĄDNICA MARYJA... MACIORA (LOHA ) WSZELAKIEGO NIERZĄDU, znana jako MATECZKA PLEMIENIA DANA,
---jej hitlerowskie dziecię aBEL jaki przy ponownym powrocie na ziemię został PRZENAZWANY na NOE
---jego hitlerowskie potomstwo pape HAMÓW (HAMITÓW) znanych dziś jako żydzi
---abraHAM znany też jako BELzebub..... WŁADCA BIBLIJNEGO ROBACTWA....
---ów BELiar - znany jako Gabriel (kolejne ziemskie przejawienie hitlerowca aBLA.. ) rysowanego jako krokodyl (reptoid) stwora jaki ŚLUBOWAŁ WYMORDOWAĆ BIAŁA RASĘ już 3400 pne.... zresztą

Wyłuszczenie w nazwach żydowskich bożków słowa BEL jest CELOWE bo to jeden z WYRÓŻNIKÓW ich HITLEROWSKIEGO NASIENIA

podobnie jak św KRZYŻtof......ten sam jaki wojska Bizancjum a później Świętego Cesarstwa Hitlerowców Niemieckich prowadzał na Słowian.

i jakiego powrotu, wpierając WYCZEKIWANIE POWROTU Chrystusa, elity i polityczne i religijne WYCZEKUJĄ. Oni wyczekują ale.... PAPE ŚWIATOWEGO NAZIZMU znanego jako judaizm.....

Portret użytkownika anonim

Polska sprzeciwia się UE w

Polska sprzeciwia się UE w wielu aspektach. Mamy bardzo "kontrowersyjne" zdanie na temat przybyszy z afryki itd. Kilka miesięcy Jod 131 w europie, w Polsce największy poziom. Teraz burza która napewno naturalna nie była. To się nazywa szantaż i wywieranie presjii przez silniejsze państwo. Tzw. cicha wojna w XXI w. 

Portret użytkownika Lopatka

Droga redakcjo. Dlaczego

Droga redakcjo. Dlaczego pisząc artykuł o radarze CMAX, nie zainteresowaliście się jak właściwie powstają te skany? Wciąż gorąco do tego zachęcam, to może zobaczycie jak bardzo się tym artykułem skompromitowaliście.

Portret użytkownika eskka

Na tłumaczenia dla prostego

Na tłumaczenia dla prostego ludu nie warto zwracać uwagi.  Nawet się nie wysilają wypisując kolejne głupoty: przypadkowe ułożenie kryształków, rzadkie zjawisko atmosferyczne i podobne brednie.

Efekt bez wątpienia sztuczny,  ktoś urządził sobie u nas poligon doświadczalny. Ruscy umieścili na orbicie wielkie zwierciadło i nie powiedzieli po co. Może po  to żeby Pan Bóg się przeglądał. 

 

Strony

Skomentuj