Donald Trump podziękował Putinowi za wydalenie amerykańskich dyplomatów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Prezydent Donald Trump podziękował Władimirowi Putinowi za wydanie 755 dyplomatów USA z granic Federacji Rosyjskiej. Była to pierwsza reakcja Trumpa komentująca nietypową odpowiedź Moskwy na nowe amerykańskie sankcje przeciw FR.

 

Trump powiedział, że dziękuje Putinowi za podarowanie USA kolejnej okazji do zmniejszenia wydatków na administrację państwową.

„Chcę mu podziękować, ponieważ staramy się zmniejszyć nasze wydatki i jeśli chodzi o mnie to jestem niezwykle wdzięczny, ponieważ po zwolnieniu tak dużej ilości osób mamy mniejsze wydatki,” powiedział Trump dziennikarzom w trakcie spotkania w klubie golfowym Bedminster. NJ.

„Nie ma sensownego powodu, aby tam wracali. Naprawdę doceniam fakt, że jesteśmy w stanie obciąć wydatki Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej,” kontynuował. „Oszczędzimy naprawdę wiele pieniędzy.”

W minionym miesiącu Putin oświadczył, że USA musi zmniejszyć liczebność swojej misji dyplomatycznej na terenie Rosji o 755 osób, mówiąc, że jego rząd stracił cierpliwość w oczekiwaniu na poprawę relacji z Waszyngtonem. Decyzja prezydenta Federacji Rosyjskiej była odpowiedzią na przegłosowanie przez Kongres nowych sankcji uderzających w Rosję, Koreę Północną oraz Iran.

 

Sankcje wymierzone w Moskwę były motywowane przekonaniem wywiadu, że kraj ten próbował ingerować w ostatnie wybory prezydenckie USA. Rosja miała wspierać nielegalnie kandydaturę Donalda Trumpa i umożliwić mu zwycięstwo.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika jacek19561

I znów pokaz samochwalstwa

I znów pokaz samochwalstwa.Wbijają do łbów takim je......pom, jak Ty , jaką to mamy cudowną żywność.Może dawniej tak było?Teraz jednak nie ma się co tak  puszyć.W większośći robimy tak samo gówniane żarcie jak cały zgniły Zachód.Trudno się zresztą dziwić skoro cały przemysł przetwórczy opierdoliliśmy za bezcen i judaszowe srebrniki!!!

Portret użytkownika Yaro

Pięknie to spuentował Trump.

Pięknie to spuentował Trump. Pora na kolejny ruch: konfiskata depozotyów finansowych żydowsko-kremlowskich oligarchów, Putina i jego rodziny zdeponowanych w amerykańskich bankach i rajach podatkowych notabene pochodzących z kradzieży biednego rosyjskiego narodu.
Jak ten "zgniły zachód" przyciąga ruskich złodziejaszków.    

Portret użytkownika U_P_Adlina

Gdyby to było takie proste,

Gdyby to było takie proste, to uSSmania już dawno by to zrobiła. Skoro tego nie robi, to znaczy, że strach przed odpowiedzią drugiej strony jej na to nie pozwala. Proste? Co do depozytów finansowych, to gdyby należały one do jelcyna - pacynki żydo-uSSmańskich banksterów - to pewnie byś tak nie biadolił nad "okradaniem biednego narodu rosyjskiego", co?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

kto sieje wiatr, ten zbiera

kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Hehehehe! uSSmania zdziwiona, że ktoś może tak "brutalnie" odpowiedzieć na jej niezwykle "pokojowe" ogólnoświatowe działania. Co za bezczelność? "Nasze" polsko-języczne uSSmańskie pieski polityczne też były zaszokowane, gdy po przyłączeniu się do uSSmańskich sankcji na Rosję ta odpowiedziała kontrsankcjami. To niesłychane! My z uSSmanią możemy, ale żeby tamci oddali kopa? (Dobrze jest wtedy, gdy kali ukraść komuś krowę, a źle jest wtedy, gdy kalemu ktoś ukraść krowę) Hehehehe! Taki jest poziom tych idiotów. Wiecznie zdziwieni.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj