Inwazja migrantów zmusiła Hiszpanię do tymczasowego zamknięcia swojej granicy z Marokiem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Hiszpańska enklawa Ceuta jest w ostatnim czasie dosłownie szturmowana przez migrantów z Afryki. Setki czarnoskórych mężczyzn regularnie próbuje przedrzeć się przez wysokie ogrodzenie, aby nielegalnie przedostać się do Europy. Ceuta zadecydowała o tymczasowym zamknięciu granicy.

 

W samym sierpniu doszło już w sumie do kilku ataków na ogrodzenie graniczne. Każda kolejna grupa migrantów jest coraz bardziej zmotywowana to szturmowania hiszpańskiej granicy, która jest zbyt słabo strzeżona. Gdy napastnicy zdołają przejść na drugą stronę, traktowani są zazwyczaj ulgowo - otrzymują opiekę medyczną oraz możliwość pozostania w Hiszpanii, a nawet wyruszenia do Francji lub Niemiec.

 

Ośrodki dla migrantów w Ceucie są przepełnione. Nie wiadomo jednak dlaczego ten hiszpański region zabiera czarnoskórych do siebie, zamiast wydalić z powrotem do Maroka. Wystarczyłoby przecież wzmocnić ochronę na granicy i nie przepuszczać żadnych ludzi. To z biegiem czasu zniechęciłoby ich do kolejnych ataków i być może nawet całkowicie rozwiązało problem.

 

W związku z ostatnim nasileniem się ataków, władze Ceuty postanowiły zamknąć przejścia graniczne z Marokiem na 7 dni. Region nie będzie w tym czasie przyjmował żadnych migrantów, gdyż stwierdzono, że jest ich zdecydowanie zbyt wielu i brakuje już miejsc. Pracownicy ośrodka dla migrantów stwierdzili również, że problem masowej migracji nie jest problemem Hiszpanii, tylko Unii Europejskiej i to ona powinna coś zrobić, aby go rozwiązać.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika MINOTAUR

Riebjata!!! Tylko czyniac

Riebjata!!! Tylko czyniac dobro mozemy zwyciezyc ze zlem. Sterylizujac uchodzicow mozemy tym samym zaprowadzic lad i pozadek w I Rzeszy Europy. Moge sie zastanowic jak zaplanowac sterylizacje i w jaki sposob ja legalizowac. Ci uchodzcy ktorzy poddaliby sie temu zabiegowi dostawaliby Euroejskie obywatelstwo i dostep do wszystkich przywilejow. W sluzbie zdrowia potrzebujemy duzo eunuchow ktorzy wspierali by pielegniarki w swojej pracy. Pozbawienie ich meskosci dalo by nam uspokojenie spoleczenstwa z typowego agresywne plemiennego ADHA-izmu.

Tylko miloscia mozemy zwyciezyc nienawisc. Kastracja to milosierdzie dla potrzebujacy, a najazd bandyckich islamistow i ich negroidalnyc psow to nienawisc i zlo. Musimy mowic NIE do przebydlych kreatur ktore chca na zdominowac i chop chop po ptakach!!!!

Portret użytkownika Dr Piotr

Mam identyczne odczucia jak

Mam identyczne odczucia jak patrzę na to bydło, to jak szturm bezmózgich barbarzyńców na cywilizację stojącą od nich o tysiące lat wyżej w rozwoju. Zachowania na poziomie małp i kierowanie się prymitywnymi instynktami, bo inteligencji jeszcze nie wykształcili i raczej do tego już nie dojdzie.

Portret użytkownika inzynier magister

ktoś z państwa potrzebuje

ktoś z państwa potrzebuje jeszcze dowodów że inwazja islamu to zaplanowana eksterminacja rasy białej i chrześcijaństwa ?! do tego atak satranistów NWO na cywilizacjęchrześcijańską ! "Zsolt Semjen, wicepremier Węgier zapowiedział, że jego kraj jest gotów przyjąć do siebie nawróconą na chrześcijaństwo Irankę, która ma być deportowana ze Szwecji.Chodzi o aktorkę Aideen Strandsson. Kobieta nawróciła się z islamu na chrześcijaństwo. W roku 2014 przybyła do Szwecji, gdzie przyjęła chrzest i zmieniła nazwisko. W kolejnych latach dwukrotnie zwracała się do tamtejszych urzędników i władz z prośbą o azyl, ponieważ (jak sama przyznaje) boła się, że za porzucenie islamu po powrocie do ojczyzny grozi jej więzienie, a nawet śmierć. Niestety, jej prośby zostały odrzucone przez Szwedów i teraz ma ona zostać deportowana na Iranu.– Powiedziano mi, że to moje życie i to nie jest ich problem. Skoro zdecydowałam się zostać chrześcijanką, to to jest mój problem – powiedziała Strandsson w rozmowie ze stacją CBN News.Na historię nawróconej Iranki zareagował zastępujący przebywającego obecnie na wakacjach Victora Orbana, wicepremier Węgier Zsolt Semjen. Polityk zadeklarował, że „Iranka może znaleźć schronienie na Węgrzech”.– Węgry nie odsyłają poszukujących azylu do krajów, gdzie ich ze względu na pochodzenie etniczne, religię czy poglądy polityczne może grozić im niebezpieczeństwo – powiedział Semjen w rozmowie z dziennikiem Magyar Idok. Dodał, że Węgry „zawsze rozróżniają migrantów ekonomicznych i prawdziwych uchodźców jak Strandsson.- Będziemy chronić Węgry przed inwazją migrantów, ale pomagać wszystkim tym, którzy znajdują się w prawdziwym niebezpieczeństwie – podkreślił węgierskie wicepremier. Dodał, że w przeciwieństwie do muzułmanów „chrześcijanie łatwo integrują się z chrześcijańską kulturą europejską” i dlatego to na nich powinna być skierowana pomoc wszystkich państw Europy.: http://www.pch24.pl/szwedzi-chca-deportowac-nawrocona-na-chrzescijanstwo-iranke--z-pomoca-przychodza-wegry,53714,i.html#ixzz4pMHDnEDh

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj