Islamskie strefy no-go w Niemczech rosną w siłę

Kategorie: 

Źródło: Internet

Magazyn Der Spiegel wszedł w posiadanie tajnego raportu policji, z którego wynika, że sytuacja w niemieckim mieście Duisburg wymyka się spod kontroli. Islamscy imigranci popełniają liczne przestępstwa i zamieniają poszczególne dzielnice w tzw. strefy no-go, czyli regiony niedostępne dla policji.

 

Raport został utworzony przez Komendę Główną Nadrenii Północnej-Westfalii. Jest to najbardziej zaludniony kraj związkowy w Niemczech, a także region z największą populacją muzułmanów. Pozyskany przez Der Spiegel dokument głosi, że władze zaczynają tracić kontrolę nad problematycznymi dzielnicami Duisburgu, zaś policja na dłuższą metę nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa. Sytuację pogarsza fakt, że do miasta, w którym mieszka około 500 tysięcy ludzi (60 tysięcy z nich to muzułmanie) przybywa również tysiące Bułgarów, Rumunów, Sinti oraz Cyganów, tworząc prawdziwą mieszankę wybuchową.

 

Niemiecki magazyn podaje, że w niektórych dzielnicach tego miasta funkcjonują gangi imigrantów, które przejmują pociągi metra i zastraszają innych mieszkańców. Raport podsumowuje, że obecna niebezpieczna sytuacja wynika między innymi z braku pracy dla imigrantów, którzy nie posiadają kwalifikacji, oraz konfliktów na tle etnicznym.

 

Podaje się również liczne przykłady agresji migrantów na służby porządkowe. 29 czerwca w dzielnicy Marxloh dwóch policjantów próbowało aresztować dwóch mężczyzn, palących marihuanę na chodniku. Chwilę później funkcjonariusze zostali otoczeni przez ponad 100 ludzi, ale wyszli z tego cało, ponieważ na miejscu zjawiło się 10 radiowozów i kilkudziesięciu policjantów. Z kolei 24 lipca w mieście Gelsenkirchen, dwóch policjantów ścigało kierowcę, który wyszedł z pojazdu i zaczął uciekać. Gdy funkcjonariusze zdołali go zatrzymać, na miejscu zjawiło się ponad 50 ludzi. Doszło do ataku na policjantów, a sytuacja została opanowana dopiero po przybyciu wsparcia.

 

Niebezpiecznie jest również w samym Berlinie. 4 i 24 czerwca policja otrzymała zgłoszenia o bójkach, które toczyły się między poszczególnymi gangami imigrantów. Gdy policja zjawiła się na miejscu i próbowała zaprowadzić porządek, agresywny tłum ludzi połączył siły i zaatakował służby porządkowe.

 

Już od kilku lat ostrzegano, że imigranci będą tworzyć strefy no-go i zaprowadzać w nim własny porządek. Również poszczególne gangi walczą między sobą o kontrolę nad terytoriami. W 2010 roku kanclerz Angela Merkel przyznała, że wielokulturowe społeczeństwo nie sprawdziło się, lecz mimo to w kolejnych latach zaczęto sprowadzać jeszcze więcej imigrantów.

 

W Niemczech żyje obecnie około 8,2 miliona ludzi o zagranicznym pochodzeniu - najwięcej ze wszystkich państw Unii Europejskiej. Na terenie tego kraju osiedliło się 5 milionów muzułmanów. Niemcy wciąż pozostają głównym krajem docelowym dla imigrantów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika śrubka

no niestety, wczorajszy

no niestety, wczorajszy spędzony dzień we wrocławskim zoo ku mojemu zdziwieniu w otoczeniu muzułmanek w burkach...niestety nie były zamknięte w klatkach, jeno przygladały się tłumowi polskich gapiów...

 

Portret użytkownika js

John Moll wróć do kraju i

John Moll wróć do kraju i zobacz nasze strefy no-go opanowane przez chińczyków. Z bardziej jeszcze nam bliskich stref nie kontrolowanych przez policję to tzw. kibole nazywani przez niektórych pseudo kibicami - też strefa zamknięta dla obcych. Przypuszczam, że podacie jeszcze kilka innych stref no-go rządzących w naszym kraju.

Portret użytkownika U_P_Adlina

nie słyszałem, żeby w

nie słyszałem, żeby w "chińskich strefach no-go" płonęły samochody, atakowani byli ludzie, czy patrole policyjne. W islamskich tak właśnie jest. Oczywiście dla lewactwa w ich samobójczej fiksacji są to fakty niewygodne.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika MINOTAUR

Moje kochane dzieci. Na

Moje kochane dzieci. Na dobranoc chce napisac cos milego. Wielokrotnie spotkalem sie z wypowiedziami o tym, ze bedzie wojna, ze idzie wojna. Mysle, ze na tym etapie mozemy tylko kalkulowac czystki etniczne. Wprawdzie islamskich uchodzcow jest duzo ale nas jest 100 razy wiecej. Ja osobiscie sie boje, ze czystki etnicze doprowadza do wykreowania sie jakiegos nowego potworka przypominajacego osobowoscia Adolfa, Robespiera czy Napoleona. Potworki lubia takie zabagnienia bo tylko w takim scieku moga zaistniec. To ze beda czystki etniczne to bez dwuch zdan. Gdzie i kiedy to musicie zapytac Jackowskiego. Implikacje tego moga nas wszystkich pograzyc moralnie i Europa znowoz przejdzie w okres przejsciowej tyranii. A teraz idzcie spac i karaluchy pod poduchy moje kochane dziadki.

Portret użytkownika Q...

Przypominam, "Plan trzech

Przypominam, "Plan trzech wojen światowych" Alberta Pikea. Są tacy którzy twierdzą że *sataniści/ *masoni/ *iluminaci (*wybierze co uważasz za  właściwe) już  nie biorą pod uwagę tez Pikea bo "był zbyt radykalny".  Jednak widać że to realizują. Stopniowo. Nasycenie zachodu agresywnymi osobnikami zindoktrynowanymi religijne w końcu doprowadzi do tego co opisano w protokołach bo biorą w tym udział rządy sterowane przez władców marionetek o których nie czytujemy na stronach publikujących rankingi najbogatszych ludzi świata. Para już dawno została przegrzana. Kwestią czasu jest kiedy naczynie pęknie!. Strach i obawa o problemy prawne w końcu przestaną paraliżować Europejczykow i wtedy lucyper zatriumfuje widząc prorkowane wyrzynanie się ludzi.  To niepopularne nawet wśród rozumiejących sytuację i odczytujących znaki ale warto się zwrócić z modlitwą do Pana Jezusa Chrystusa. Nawet gdy przeszkadza wam podobieństwo do kultu "Mitry".

Strony

Skomentuj